wmaraci reklam

Gerilemeye Başladım!

13 Mesajlar 1.753 Okunma
smmexpress

icoren icoren Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek O bir Cyerol
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 14 / 40
  • Ticaret 1, (%100)
ilerlememişsinki gerileyesin :D ilk hafta günler öyle olur

Edit: www.genelindenblog.de seninmiydi böyle sitemi yapılır biyere tıklamak için gün geçti resmen eğer bu siteyi diyorsan ben ban atardım google yerinde olsam :(

wmaraci
reklam

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)
Yeni açılan siteler google sıralamalarına ilk girdiklerinde ön sıralarda çıkarlar, bu google'ın sitenizi tarama sürecidir. Kullanıcıların geri dönüşüne göre genel sıralamanızı ölçmek için yapar ilk hafta bunu. Ondan sonra doğru yeri ayarlar ve yerleştirir. Şuanda tahminler bu yönde, çünkü yeni site açan herkesin başına geliyor.

SenolK SenolK WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 27.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum ABD
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 916
  • Beğeniler 362 / 281
  • Ticaret 11, (%100)

icoren adlı üyeden alıntı

ilerlememişsinki gerileyesin :D ilk hafta günler öyle olur

Edit: www.genelindenblog.de seninmiydi böyle sitemi yapılır biyere tıklamak için gün geçti resmen eğer bu siteyi diyorsan ben ban atardım google yerinde olsam :(

Oraya hiç gelme oyunlarıseviyoruz'dan bahsediyorum genelindenblogu yakın zamanda güncelleyeceğim gerçekten sıkıntılı bir site oldu o :p

Ek Olarak:

Engin07 adlı üyeden alıntı

Yeni açılan siteler google sıralamalarına ilk girdiklerinde ön sıralarda çıkarlar, bu google'ın sitenizi tarama sürecidir. Kullanıcıların geri dönüşüne göre genel sıralamanızı ölçmek için yapar ilk hafta bunu. Ondan sonra doğru yeri ayarlar ve yerleştirir. Şuanda tahminler bu yönde, çünkü yeni site açan herkesin başına geliyor.

Hocam bir test yaptım eklendiği sırada yani ilk 1-2 saat içerisinde ilk sayfaya geliyor geri zaten en başta eklendiğinde eskisi gibi hop diye ilk 5 te çıkmıyor ama olsun.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al