lostyazilim

bionluk.com veya sadecon tarzi sitede satia yapanlar varmi

15 Mesajlar 2.240 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)

VBMaSTeR adlı üyeden alıntı

Size iş bağlayan bir sisteme bu şekilde davranarak hakka girmiş olduğunuzun farkında mısınız ?

Bir tek avukat sizi gördüm bu cesaret nereden geldi böyle? Ben sahtekar/************** değilim. Benim içimde ne varsa, dışarıya'da onu yansıtmasını iyi bilirim. Bana burada hüküm açıklamaya çalışacağına, bu gibi yaklaşımları sergileyenleri araştırmaya girecek olursanız ödül büyük olacaktır. İlk ve son mesajımdır. İnsanları dürüst olduğuna pişman etmeyin, kendi işinizle ilgilenmeye bakın iyi akşamlar.

wmaraci
reklam

VBMaSTeR VBMaSTeR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Kimyager
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 26 / 61
  • Ticaret 2, (%100)

Heuristic adlı üyeden alıntı

Bir tek avukat sizi gördüm bu cesaret nereden geldi böyle? Ben sahtekar/************** değilim. Benim içimde ne varsa, dışarıya'da onu yansıtmasını iyi bilirim. Bana burada hüküm açıklamaya çalışacağına, bu gibi yaklaşımları sergileyenleri araştırmaya girecek olursanız ödül büyük olacaktır. İlk ve son mesajımdır. İnsanları dürüst olduğuna pişman etmeyin, kendi işinizle ilgilenmeye bakın iyi akşamlar.

Dürüstlük, komisyonla iş bağlayan insanların parasına göz dikerek uyanıklık yapmaya çalışıp bunuda övünerek anlatmazsa senden ala dürüstü yok. Birde pişmiş kelle gibi üste çıkmak için edebiyat parçalıyorsun burda. Gayet net bir şekilde sahtekar/**************sın.
AzX66

kişi bu mesajı beğendi.

WolfmanTR WolfmanTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Wordpress, CSS Dev.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 19 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

Heuristic adlı üyeden alıntı

Yaptığınız sözleşmeyi çiğnemişsiniz ve bunu anlatıyosunuz..Sadeceon'da bende birçok iş yaptım hatta benide uyardılar birdaha başka iletişim/ödeme kanallarını kullanma diye.Madem bukadar cesursun sadeceon'a yaz ben farklı iletişim kanalları kullanıyorum diye.Birde üste çıkıyorsun bu yaptığınla helal olsun.

J4cob.net

1fikrimvarcom 1fikrimvarcom WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek memur
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad H** Z**
  • Mesajlar 401
  • Beğeniler 201 / 47
  • Ticaret 9, (%100)
Arkadaşlar rica ediyorum konu dışına cikmayiniz
Engin07 Heuristic

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Gokhaan Gokhaan Jr Art Director Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Jr Art Director
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 28 / 54
  • Ticaret 1, (%100)

Haksız mıyım? :p

1fikrimvarcom adlı üyeden alıntı

Site sadece pazaryeri gibi olacak aracısız olacak üyeler paraları kendi aralarındaki ödeme yöntemi neyse ona gonderecekler ..

Ek Olarak:

Biç hiçbir şekilde kazanç elde etmeyeceğiz.. Wmaracinda ticaret üyeler kendi yapıyor o gibi biz sadece bir mecra olacagiz

Mecra olacaksınız da o site 10 liralık hostingle 10 liralık domainle ne kadar dayanır? günler sonunda millet projesini yükleyecek grafik kısmından örnek veriyorum en az 10mblik bi vektör dosyası yüklese adam bir de bunu yüzlerle binlerle çarpın bu işin başı daha insanlar kurumsallaşmamış bi siteye güvenip de orda iş yaptırmaz kurumsallaşma için ayrı para, canlı destek için ayrı para sitenin scripti, tasarımı derken ayrı para, çalışanlara para sonuç para, para, para

İşin para kısmını geçtim bi adam birisini kazıkladı parayı aldı gitti bunun sorumlusunu siz tutulursunuz, adamın birisi hizmeti beğenmez para iadesi ister kapınıza dayanır
1fikrimvarcom WolfmanTR

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al