akbas adlı üyeden alıntı

Tamam şimdi ak parti değilde chp veya mhp gelse sence ne yapar ? Söyle bana dinleyim seni.

Neden ben seninle aynı görüşte değilim.Bence ülkemiz kimi batı ülkesi ile yarışıyor hattageride bırakıyor.

Senin beğenmediğin diğer batı ülkeleri abd almanya vs onlarda farklı ülkelerin ürettiklerini yiyor kullanıyor tüketiyor.Onlar bizden gerimi ?

Bugün almanyanın demir yollarını kim döüşüyor ? Yada fransanın o mükemmel yollarında kullanıkları malzemeleri kimden alıyor ?

Bilip bilmeden konuşmaya siyasette yer verilmez.Siyasette kendimi rakip tanımaz ilan etmiyorum ancak konuşmadığım kadar senden çok şey biliyorum.

Siyasi tartışmaya girilmeden önce seni temsil eden kesimin neler yaptığını ve neler yapabilecek potansiyelde olduğunu gözlemlemen gerek.

Seninkiler seni temsil eden insanlar şuan bu devletin başında olsaydı neler yapardı ?

Bence ne bahçeli nede kılıçdaroğlu daha normal şekilde halka hitap edemezken hesap kitap işi yapamaz.

Önce halkına seçmenine hitap etmeyi bilecek oy isteyeceksin.Sonra o koltuğa oturda iş yap.

Ben tutupta CHP, MHP demedim
benim görüşüm sosyalist ve tam anlamıyla harika ol masalarda LDP ve Vatan Partisi ikisinde bir yerde bir kaç eksikleri var ben yok demiyorum sen bu ülkenin yönetilmesinden memnunsan sana söyleyecek bir şeyim yok ayrıca şurdaki yazdığın ;

Bugün almanyanın demir yollarını kim döüşüyor ? Yada fransanın o mükemmel yollarında kullanıkları malzemeleri kimden alıyor ?

duymadım bilmiyorum. Ayrıca beğenmediğim diğer batı ülkesi yok, ben ülkeden ülkeye seçim yapmıyorum.

ve sana şu görseli armağan ediyorum ;