Caesar adlı üyeden alıntı

Sen herkesden daha betersin. Şu memleket için iyi yada kötü oy veren herkesi tebrik ediyorum. Ama Oy kullanmayan vatan hainidir.

Oy kullanmamak pkk nın kurşun sıkmasından farkı yok.

Oy kullanmayarak vatanına ihanet eden adamın değil ağzına atatürkü en ufak türk kelimesi dahi alması hakkı yok.

Önce vatandaş olacaksın reyini kullanacaksın sonra gelip birilerine ahkam keseceksin. Sıcak yatağınızdan kalkıp oy bile kullanmaya gidemeyen zihniyet ne yapacakta vatanına hayırlı olacak.

Anayasada sana verilen ilk hakkı yerine getirememişin daha ne konuşuyorsun ki sen.

Ben kimseye hakaret etmedim sende edemezsin. Ben oy kullanmadım değil kullanamadım. Oy adresim köyüm olduğu için köye gitmek de bir sürü para olduğu için gitmedim.

İlla bir tarafım olması şart mı !! Belki hiçbirini sevmiyorum. Sanane gidip gitmemem. Vatan hainliği seçimde oy vermemekle mi anlaşılıyor.

Lütfen bağnaz kafadan çıkın herkesin görüşlerine saygılı olun. Ettiğiniz kelamlara da dikkat ediniz.

Sana göre vatan hainliği oy kullanmamak. Bana göre vatan hainliği oyumu iktidar şansı olmayan partilere vermek. En başında dedim Ak partiyi hiç sevmem diye. Ama diğerlerine de gidip oy vermem.