Ömer Günay adlı üyeden alıntı

Ben kimseye hakaret etmedim sende edemezsin. Ben oy kullanmadım değil kullanamadım. Oy adresim köyüm olduğu için köye gitmek de bir sürü para olduğu için gitmedim.

İlla bir tarafım olması şart mı !! Belki hiçbirini sevmiyorum. Sanane gidip gitmemem. Vatan hainliği seçimde oy vermemekle mi anlaşılıyor.

Lütfen bağnaz kafadan çıkın herkesin görüşlerine saygılı olun. Ettiğiniz kelamlara da dikkat ediniz.

Sana göre vatan hainliği oy kullanmamak. Bana göre vatan hainliği oyumu iktidar şansı olmayan partilere vermek. En başında dedim Ak partiyi hiç sevmem diye. Ama diğerlerine de gidip oy vermem.

Bunu bağnazlıkla alakası yok her türkiye vatandaşını gidip oy kullanmak zorundadır.

Kullanmayan devletine ve milletine en büyük zarar verendir.

Sen vatandaşlık görevini yerine getirmemişsin bu ülkeye ne gibi faydan dokunacak.

İnsanlara akıl vermeye calışmışsın önce kendine edin o aklı.

Oy vermek şereftir namustur. Bu futbol müsabakası değil tarafsız diye birşey olamaz. Tarafsızlığı temsil eden kişiye verirsin olur biter.

İlk okul orta okulda eğitiyorlar seni eğitememişler.

Oy kullanmamak bir görüş değildir. Görüşe saygı demişsin insanlar görüşlerini oy kullanarak belli ederler.

Senin ne bir görüşün var ne anayasasını uyguladığın bir milletin nede toprağın var.

Boş beleş bir adamsın bu ülke için gerçekten.