wmaraci reklam

Gamer Laptop Nasıl?

30 Mesajlar 4.704 Okunma
smmexpress

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)

lordex adlı üyeden alıntı

:D aynen hatırlıyorum bir keresinde kurumsal bir yere mail atacaktım da o harflerı google da aratarak yazmıstım. Onu halletmenın bır yolu yok mu?

Türkiye'den Türkçe klavye satın alırsın sorun çözülür ancak kaça mal olur bilemem :D

wmaraci
reklam

Yandexer Yandexer Yandex Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 434
  • Beğeniler 58 / 84
  • Ticaret 4, (%100)
İyi derece oyun diyorsan gtx x50m serisinin üstünü almasın. yani 850m değil 870m veya 750m değil 780m.

9xx serisine çok takılma gtx 780m işini yeterli seviyede görür.

Asus modellerini tavsiye ederim kaliteli oluyor.

Şimdiden hayırlı olsun :)

muhammetdemirel muhammetdemirel Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 302
  • Beğeniler 109 / 73
  • Ticaret 0, (%0)
Asus Rog - Msi Gaming bu ikisinde rahat edersin. Asus rog laptop arkadaşım kullanıyor süper. Msi bir mühendis kullanıyordu o daha bir başka canavar resmen.

32095 32095 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
asus, moster kimki msi yanında yer alsın gidin msi alın kafanız rahat olsun, çoklayıcı fiş ve türkçe klavye almanız lazım

wmaraci
wmaraci

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)
Bundan birkaç sene önce 2.500 TL verip MSI Gaming kategorisinden bir laptop alıştım. Aslında oyun amaçlı almadım. Oyunları konsoldan oynuyorum. Performans makinası olmasından ötürü bazı kurgu, photoshop ve editöryal işlerim için kullanacaktım. 1080p Full HD ekran oluşu da cazip geldi. Laptop'u kullanmaya başladıktan sonra sürekli ısınma sorunu yaşadım. Driver güncelleme vs. değil. Basit ve minimum sistem gereksinimlerinde bile makina ısınıyordu. Sonra sattım.

Şu an yeni çıkan makinaları nasıldır bilmiyorum. Ben o dönem için keşke biraz daha bekleyip Monster deneseydim ya da MAC alsaydım diyorum şimdi.

Tavsiyem; almaya karar verdiğiniz modeli bir teknoloji markette deneyip öyle alın. Çevrenizde kullananlar varsa onlarınkini kurcalayın. Teknoloji sitelerindeki yorumlarda çoğu kişi o makinaları görmeden sadece üretici firmanın verdiği özelliklere güvenerek yorum yapıyor ya da ücretli olarak firmalar olumlu yorum yazdırtıyor. Neticede para kolay kazanılıyor. Dikkatli olmakta fayda var.

lordex lordex LO LE Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1127
  • Beğeniler 67 / 135
  • Ticaret 14, (%100)

NK1864 adlı üyeden alıntı

Bundan birkaç sene önce 2.500 TL verip MSI Gaming kategorisinden bir laptop alıştım. Aslında oyun amaçlı almadım. Oyunları konsoldan oynuyorum. Performans makinası olmasından ötürü bazı kurgu, photoshop ve editöryal işlerim için kullanacaktım. 1080p Full HD ekran oluşu da cazip geldi. Laptop'u kullanmaya başladıktan sonra sürekli ısınma sorunu yaşadım. Driver güncelleme vs. değil. Basit ve minimum sistem gereksinimlerinde bile makina ısınıyordu. Sonra sattım.

Şu an yeni çıkan makinaları nasıldır bilmiyorum. Ben o dönem için keşke biraz daha bekleyip Monster deneseydim ya da MAC alsaydım diyorum şimdi.

Tavsiyem; almaya karar verdiğiniz modeli bir teknoloji markette deneyip öyle alın. Çevrenizde kullananlar varsa onlarınkini kurcalayın. Teknoloji sitelerindeki yorumlarda çoğu kişi o makinaları görmeden sadece üretici firmanın verdiği özelliklere güvenerek yorum yapıyor ya da ücretli olarak firmalar olumlu yorum yazdırtıyor. Neticede para kolay kazanılıyor. Dikkatli olmakta fayda var.

mac zaten farklı bir dunya hocam. Oyun oynanmaz ama mac'de. Sımdı monsterlar bencede cok guzel ama acayıp pahlılar. 6 mılyar fılan yaklasık 2bin dolar. Benım butcem 1000-1200 dolar.

• Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

NK1864 adlı üyeden alıntı

elimde şuan iki msi ürünü var biri 7 bin diğeri 10 bin tl , birisi 4 yıllk diğerini ben kullanmıyorum 2 yıllık hiç bir şekilde ısınma problemi yok, sizin aldığınız üründe problem vardır , eğer tek fanlı olup düşük özellikleri varsa , ince kasa ise elbetteki ısınır, turbo fan özelliği her eski model gaming serisinde yok ki büyük ihtimalle serisi düşük yeni gaming te cooling sistem 3 var ek 2 adet 8 bin devirle çalışan fanlar var ek olarak yeni gaming serisinin en iyilerini 2000 $ 4000 $ kadar alabiliyorsunuz , ülkemizde bu verdiğiniz paraya düşük ürünleri satın alıyoruz ,aldığınız modeli paylaşırsanız hep beraber neden olduğunu görebiliriz

• Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1127
  • Beğeniler 67 / 135
  • Ticaret 14, (%100)

darkthepro adlı üyeden alıntı

elimde şuan iki msi ürünü var biri 7 bin diğeri 10 bin tl , birisi 4 yıllk diğerini ben kullanmıyorum 2 yıllık hiç bir şekilde ısınma problemi yok, sizin aldığınız üründe problem vardır , eğer tek fanlı olup düşük özellikleri varsa , ince kasa ise elbetteki ısınır, turbo fan özelliği her eski model gaming serisinde yok ki büyük ihtimalle serisi düşük yeni gaming te cooling sistem 3 var ek 2 adet 8 bin devirle çalışan fanlar var ek olarak yeni gaming serisinin en iyilerini 2000 $ 4000 $ kadar alabiliyorsunuz , ülkemizde bu verdiğiniz paraya düşük ürünleri satın alıyoruz ,aldığınız modeli paylaşırsanız hep beraber neden olduğunu görebiliriz

hocam ben amazon veya bestbuy.com'dan alacagım tavsiyeniz var mı oralarda? 1200 dolar max bütce

• Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

lordex adlı üyeden alıntı

hocam ben amazon veya bestbuy.com'dan alacagım tavsiyeniz var mı oralarda? 1200 dolar max bütce

alırsanız gümrükte takılır gümrük vergisini ödeyebilecek misiniz ? bu detayları düşündünüz mü ?

• Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1127
  • Beğeniler 67 / 135
  • Ticaret 14, (%100)

darkthepro adlı üyeden alıntı

alırsanız gümrükte takılır gümrük vergisini ödeyebilecek misiniz ? bu detayları düşündünüz mü ?

Hocam orada kardeşim var. Kardeşimin adresine gonderecegım o gelırken yanında getırecek.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al