CivanDemir adlı üyeden alıntı

1k için 5 liradan hesaplama yapabilirsin. Ama tabii bu bazen sayfanın değerine göre değişir.

Iyi yazmissin da bu fiyata ölü sayfalar ancak alınır diye düşünüyorum. Mesela bir sayfa 20k beğenili olsa 3k erişim olsa ne kadar olur değeri 100tl 200tl arası olur diye düşünüyorum.

Ek Olarak:

hmzkvk58 adlı üyeden alıntı

hocam benim düşüncelerime göre sayfa alırken sadece beğeni sayısı önemli değil.
Sayfanın ismi değiştirilebiliniyor mu ? Facebook hafta da bir kere isim de değişiklik hakkı veriyor ama alakalı isimler olmalı.

Ayrıca önemli olan diğer bir hususda url 'si değiştirilebilinir mi ? Sayfanın yayın hayatı boyunca bu sadece bir kere değiştirilebilinir.

Siz çok ucuza sayfa alabilirsiniz ama urlsi çok alakasız birşey, bu da haliyle sizin işinizi görmeyecektir.

bu 2 kriteri de göz önünde bulundurmalısınız.

daha sonra paylaşılan durumların erişim sayılarına bakın zaten oradan organik olup olmadığı az çok anlaşılır.

bunlar benim düşüncelerim ben çok yakın zamanda bir sayfa aldım ve bu kriterleri gözeterek aldım.

Aldığınız sayfanın erişim sayısını ve beğeni sayısını vs. verdiğiniz fiyat ile yazabilirmisiniz.

Hem forumdaki arkadaşlara bir faydası olur belki. :confused:

Ek Olarak:

CoderBY adlı üyeden alıntı

530 beğenili var kullanmıyorum ucuza satabilirim paraya ihtiyacım olduğundan

mstfaclk adlı üyeden alıntı

700 beğenili bir sayfam ve 1.5k futbol sayfam mevcut. İlgilenirseniz Pm atabilirsiniz.

GorselDersler adlı üyeden alıntı

1100 beğenili aktif taraftar sayfası var. İlgilenirsen pm bekliyorum.

Futbol & spor dışındaki sayfalar olabilir eğlence, bilgi, moda, vs.