Darknet adlı üyeden alıntı

kardeşim illuminati gizli örgütler vs. yazı yazarsan eğer blogumda yayınlamak isterim

Hocam şöyle bişey, benim yazacağım(olası) yazılar araştırma yoluyla elde ettiğim bilgiler değil de bilinenleri kendi gözümden yorumlamak şeklinde olurdu.

Misal ben illuminati denilen şeyin aslında kendisinden sürekli konuşulmasını sağlayarak psikolojik anlamda insanları çaresizliğe ittiğinden yola çıkardım. Bu bağlamda bir yazı serisi oluştururdum.

Ek Olarak:

lordofthefilm adlı üyeden alıntı

Hocam illuminati konusun da internet dışı bir çok kaynakdan bilgi edindim bu zamana kadar. Ben kitap delisi bir insanımdır ve bir ara bu konuda 20-30 u aşkın kitap okudum. Kim ne zaman nerede ne için ne yapmış detaylarına kadar biliyorum. Elbette bilmediğim çok şey var fakat anlatmak istediğim kulaktan duyma bilgiler değil. Böyle bir proje olursa katılmak isterim. Destek olurum.

Hocam açıkcası bu konuyla ilgilenenler için ciddi bir katkı sağlayabilirsin belli ki.

Birşey sormak istiyorum; bu okuduğunuz kaynak vs. kapsamında illuminati konusunda ne derece etkilendiniz? Bir iki cümleyle ne demek isterdiniz İlluminati ve subliminal mesaj kavramları için...