freelance iş ilanları

Anket : Seçim sonuçlarından memnun musunuz?

102 Mesajlar 15.040 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Caesar Caesar ich bin /root Kullanıcı
    • Üyelik 24.08.2015
    • Yaş/Cinsiyet 39 / E
    • Meslek Bilgisayar Mühendisi
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad O** B**
    • Mesajlar 837
    • Beğeniler 77 / 558
    • Ticaret 10, (%100)

TheLacivert adlı üyeden alıntı

Hocam ben de şuna takılıyorum; yanma engelleyici bir madde nasıl yakıt olarak kullanılabilir ki, saçma demiyorum kimya-fizik bilgim biraz azdır bilginiz varsa aydınlatın. :confused:

Dünya üzerinde bulunan bir element başka bir elementle kimyasal reaksiyona girdiğinde baz özelliklerini kaybedip farklı özellikler kazanabilir.

Buna elementlerin mutasyonu nedir.

Yanıcı olmayan bir madde yanıcı olabilir.

Patlama özelliği olmayan bir madde patlama özelliği kazanabilir.

Learn to chemistry.

Lise de falan kimya eğitimi veriyorlar halbuki elementler elemt tablosu birbirleriyle reaksiyona girdikten sonra elementler gibi.

En arka sıralarda oturmamak lazım. Hikaye yada dizi değil onlar.

Onlar bilim.

>/dev/null 2>&1
    wmaraci
    reklam

mustafa94 mustafa94 o_0 Kullanıcı
    • Üyelik 26.03.2014
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Emekli Öğrenci
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad M** Ş**
    • Mesajlar 1398
    • Beğeniler 283 / 283
    • Ticaret 240, (%100)
    "Bizde büyük ya da güçlü olan kazanmaz oğul, Allah kimin yanındaysa O kazanır."

İbn-i Arabi

Memleket mi, yıldızlar mı, gençliğim mi daha uzak?

TheLacivert TheLacivert Invictus Maneo Kullanıcı
    • Üyelik 11.05.2012
    • Yaş/Cinsiyet 31 / E
    • Meslek Psikolog
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad B** K**
    • Mesajlar 1400
    • Beğeniler 497 / 496
    • Ticaret 0, (%0)

Caesar adlı üyeden alıntı

Dünya üzerinde bulunan bir element başka bir elementle kimyasal reaksiyona girdiğinde baz özelliklerini kaybedip farklı özellikler kazanabilir.

Learn to chemistry.

Lise de falan kimya eğitimi veriyorlar halbuki elementler elemt tablosu birbirleriyle reaksiyona girdikten sonra elementler gibi.

Onlar bilim.

Son kimya dersimi 8 yıl önce Lise 1'de aldım, bu kadar dallı budaklı göstermiyorlardı. Bundan sonra da ilgimi çekmedi, özel ilgim gelişmedi. Sadece sorduğum sorunun cevabını ilk 5 satırda çok güzel vermiştiniz oysa, neden sonrasında "lörn dı çemıstri" gibi bir çıkıntılık yaptınız anlamadım. Ömrüm billah arka sıralarda oturdum, bunun da eğitimime en ufak bir zararı olmadı. Şu an kendi standartlarımda belirlediğim düzeyde bir öğrenciyim ve aldığım eğitim başkalarını ezme eğiliminizin altında ne gibi bilinçaltı & bilinçüstü etkenler var onu düşünmeye itiyor. Sadece bu mesajınız değil, geçenlerde bir araba konusunda da bu etmenleri düşünmüştüm.

Not: İmla ve yazım hatalarınızı düzeltek isterdim ama uğraşmak istemedim.
    isousluer

kişi bu mesajı beğendi.

DeepWebTR DeepWebTR SMMM Kullanıcı
    • Üyelik 03.11.2014
    • Yaş/Cinsiyet 39 / E
    • Meslek -
    • Konum İzmir
    • Ad Soyad M** Y**
    • Mesajlar 533
    • Beğeniler 69 / 203
    • Ticaret 32, (%100)
    Gençler elbette seçim sonuçlarına saygılı olacağız.Bu bir seçimdi ve bitti,ülkemize hayırlı olsun.
    Ama %50 oy aldılar, siz ne diyorsunuz diyen dostlarımıza 82 referandumunu göstermek lazım.Bu ülkede darbeciler anayasayı değiştirmek için referandum yaptı ve halkın %90ı bunu destekledi,evet oyu verdi.
    Yani seçimin her türlüsü demokratik olmuyor ne yazık ki.İlk önce insanlara iyi ve eşit eğitim vereceksin,cahillik seviyesini düşüreceksin.İşte ondan sonra seçim yapacaksın.

wmaraci
    wmaraci

CrimsonKinq CrimsonKinq SEO Danışmanı Kullanıcı
    • Üyelik 05.02.2014
    • Yaş/Cinsiyet 25 / E
    • Meslek SEO Danışmanı
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad B** A**
    • Mesajlar 413
    • Beğeniler 92 / 67
    • Ticaret 46, (%100)

akbas adlı üyeden alıntı

Yapında görelim. Lakin tarihe iyi bakın 2015-2016 dayız.1980 - 2000 arası değil güzel genç kardeşim.

Sosyalizmin asıl bu tarihte uygulanmasi gerekmektedir. Ülkenin dört bir yanı emperyalizm in işgali halindedir. Bu da ancak halk tarafından yok edilebilir.Seçim zaten emperyalizm in istediği şekilde sonuçlanır. Oligarside bundan beslenir. Siz rahat olun hocam biz kerpiç evlerden çıktık sarayları başlarına yıkmaya gidiyoruz !!!
    mwt

kişi bu mesajı beğendi.

brown brown WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 28.10.2013
    • Yaş/Cinsiyet 25 / E
    • Meslek öğrenci
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad H** E**
    • Mesajlar 1748
    • Beğeniler 385 / 385
    • Ticaret 27, (%96)

Buyrun Türk Tarih Kurumu'nun kendi sitesinden Lozan maddeleri, inceleyin öz kaynak adına bir madde varmı dediğiniz yönde.: http://www.ttk.gov.tr/index.php?Page=Sayfa&No=249
    "gizli madde" mavrası atmayınız, gizliliğin doğası gereği bilemeyiz böyle bir şey var mı, tarihi belge incelenirken dayı,dede,amca lafına bakılmaz.

Bor mevzusuna gelirsek; annenizin yemek yaparken fırına sürdüğü bütün cam tepsiler, adı üzerinde Bor-cam'dır. Yani çıkarıyoruz, kullanıyoruz ancak ihracatını yap(a)mıyoruz. Kimse almıyor nedense.

Hocam ben de şuna takılıyorum; yanma engelleyici bir madde nasıl yakıt olarak kullanılabilir ki, saçma demiyorum kimya-fizik bilgim biraz azdır bilginiz varsa aydınlatın. :confused:

Learn to chemistry.

Onlar bilim.

Liselerimizde verilen kimya eğitimi aşırı yetersiz. Hatta sadece kimya değil, hepsi yetersiz. Dinleyerek bile öğrenemeyebilirsiniz. Ayrıca elementlerin mutasyonu değil kimyasal tepkimedir onun adı.

Ek Olarak:

Buyrun Türk Tarih Kurumu'nun kendi sitesinden Lozan maddeleri, inceleyin öz kaynak adına bir madde varmı dediğiniz yönde.: http://www.ttk.gov.tr/index.php?Page=Sayfa&No=249
    "gizli madde" mavrası atmayınız, gizliliğin doğası gereği bilemeyiz böyle bir şey var mı, tarihi belge incelenirken dayı,dede,amca lafına bakılmaz.

Bor mevzusuna gelirsek; annenizin yemek yaparken fırına sürdüğü bütün cam tepsiler, adı üzerinde Bor-cam'dır. Yani çıkarıyoruz, kullanıyoruz ancak ihracatını yap(a)mıyoruz. Kimse almıyor nedense.

Learn to chemistry.

Onlar bilim.

Liselerimizde verilen kimya eğitimi aşırı yetersiz. Hatta sadece kimya değil, hepsi yetersiz. Dinleyerek bile öğrenemeyebilirsiniz. Ayrıca elementlerin mutasyonu değil kimyasal tepkimedir onun adı.

akbas akbas Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 16.01.2015
    • Yaş/Cinsiyet 43 / E
    • Meslek Turizm
    • Konum Diğer
    • Ad Soyad F** A**
    • Mesajlar 368
    • Beğeniler 174 / 161
    • Ticaret 23, (%100)

CrimsonKinq adlı üyeden alıntı

Sosyalizmin asıl bu tarihte uygulanmasi gerekmektedir. Ülkenin dört bir yanı emperyalizm in işgali halindedir. Bu da ancak halk tarafından yok edilebilir.Seçim zaten emperyalizm in istediği şekilde sonuçlanır. Oligarside bundan beslenir. Siz rahat olun hocam biz kerpiç evlerden çıktık sarayları başlarına yıkmaya gidiyoruz !!!

Yavaş gidin bu sıra havalar soğudu üzerinize birşeyler almayı unutmayın.Allah korusun grip olursan bütün planlar boşa gider.
    isousluer

kişi bu mesajı beğendi.

CrimsonKinq CrimsonKinq SEO Danışmanı Kullanıcı
    • Üyelik 05.02.2014
    • Yaş/Cinsiyet 25 / E
    • Meslek SEO Danışmanı
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad B** A**
    • Mesajlar 413
    • Beğeniler 92 / 67
    • Ticaret 46, (%100)

akbas adlı üyeden alıntı

Yavaş gidin bu sıra havalar soğudu üzerinize birşeyler almayı unutmayın.Allah korusun grip olursan bütün planlar boşa gider.

Siz geçin dalganizi

akbas akbas Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 16.01.2015
    • Yaş/Cinsiyet 43 / E
    • Meslek Turizm
    • Konum Diğer
    • Ad Soyad F** A**
    • Mesajlar 368
    • Beğeniler 174 / 161
    • Ticaret 23, (%100)

Dalga geçtiğim doğru kardeşim.Ancak sende bir fikir sahibisin. Ben akpli olayım vhpğli olayım veya mhpli fark etmez.

Ancak senin düşünmüş olduğun şu fikir üreyemez türkiyede. Üreyecek alt yapı yok. O yüzden imkansız bir hayal diyebilirim.

Keşke her siyasi düşünce hayat bulsa. Bak gör o zaman türkiye nasıl ilerliyor. Bizimkilerin siyasetten anladıkları birbirlerinin çukarlarını kazmak.

Ancak bunun yerine bu a partisi bunu yaptıda iktidar oldu biz ne yaparızda iktidar oluruz sorunun cevabını aramak olsaydı refah , huzur, gelir hepsi üst seviyede olacaktı.

Sizin düşüncelerinizi temsil edenler sizi bu hale sokuyorlar. Önce baştakileri temizlemek gerek taze kan gerek.

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 12.02.2012
    • Yaş/Cinsiyet 38 / E
    • Meslek Grafiker
    • Konum Diğer
    • Ad Soyad C** Ş**
    • Mesajlar 1930
    • Beğeniler 1527 / 1150
    • Ticaret 25, (%100)

mustafa94 adlı üyeden alıntı

"Bizde büyük ya da güçlü olan kazanmaz oğul, Allah kimin yanındaysa O kazanır."

İbn-i Arabi

Değersiz bir söz.

Aynı şeyleri Sülo, çiller mesut.y vs alayı için söyleyebilir misiniz ?
    Netenyahu bush sisi esad vs ?
    Bunların hepsi kazanmıştı :)
    Seçim değil savaş dersek de yine sayısız iyinin yenilgisini, kötünün zaferini görebiliriz.

Ayrıca seçim ile alakalı söylediyseniz, allahın hırsızdan katilden yalancıdan vicdansızdan yana olmayacağını söyleyebilirim :)
    mwt

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
    Konuyu toplam 13 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 13 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al