freelance iş ilanları

Ticarete gireceğiz ürün arıyorum?

7 Mesajlar 672 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

SporcuOnline SporcuOnline Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Body & Fitness Personal Traine
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 4 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar, 200k organik instagram hesabımız üzerinden butik şeklinde ürün satışı yapmayı düşünüyoruz canon 700 de makinamız ışık sistemimiz ve beyaz - yeşil perdemiz var. Örnek olarak bir aralar iphone şeklinde zippolar piyasadaydı bunun gibi ürünleri uyguna alabiliceğim neresi var ? nasıl getittirebilirim işin içine daha önce girmiş ehli insanlardan yorum bekliyorum Sevgilerle.:cool:

wmaraci
reklam

BugraGulay BugraGulay <?php echo"It's Life"; ?> Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Developer/Bilgisayar Müh.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 34 / 135
  • Ticaret 7, (%100)
Öncelikle daha önce denemiş biri olarak çinden toplu mal getirmeyi düşünmeyin 2 ay sürer neredeyse. Bir de gümrükte sıkıntı yaşama ihtimaliniz var. Tanıdığın bir Tobacco mevcut ise onlarla konuşabilirsin. İnternet bayiliği vermiyor zippo ne yazıkki bende zippo işine girecektim. Fakat telefon kılıfıda düşünebilirsiniz. Kargo tüketiciden olmak üzere 9.99 dan satılabilir. Toptancılara erişmekte zor değildir. Kabın şekline göre 9.99 - 19.99 gibi fiyatlarla güzel kar edilebilicek bir piyasadır. Ama unutmayınki rakibiniz çok olacaktır. Şimdidden başarılar

basymgroup basymgroup Parabol Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 871
  • Beğeniler 70 / 257
  • Ticaret 10, (%100)
Ülkemiz için benzersiz veya ikamesi az olan ve talep görebilecek bir ürün bulmanızı tavsiye verebilirim. Atıyorum radyasyon koruyucu alet gibi.

• Üyelik 12.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Body &amp; Fitness Personal Traine
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 4 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

BugraGulay adlı üyeden alıntı

Öncelikle daha önce denemiş biri olarak çinden toplu mal getirmeyi düşünmeyin 2 ay sürer neredeyse. Bir de gümrükte sıkıntı yaşama ihtimaliniz var. Tanıdığın bir Tobacco mevcut ise onlarla konuşabilirsin. İnternet bayiliği vermiyor zippo ne yazıkki bende zippo işine girecektim. Fakat telefon kılıfıda düşünebilirsiniz. Kargo tüketiciden olmak üzere 9.99 dan satılabilir. Toptancılara erişmekte zor değildir. Kabın şekline göre 9.99 - 19.99 gibi fiyatlarla güzel kar edilebilicek bir piyasadır. Ama unutmayınki rakibiniz çok olacaktır. Şimdidden başarılar

Merhaba hocam çin olayındna bahsetmeniz çok iyi oldu ağzım yanmadan uyarılmış olmak güzel. İmkanlar varken ticarete girmek istiyorum. Yaşım genç ağzım yansın ama bir şeyler görüp yaşıyayım istiyorum. Yorum için teşekkürler aklınıza ürün gelirse pm den bekliyorum.

Ek Olarak:

basymgroup adlı üyeden alıntı

Ülkemiz için benzersiz veya ikamesi az olan ve talep görebilecek bir ürün bulmanızı tavsiye verebilirim. Atıyorum radyasyon koruyucu alet gibi.

Öyle birşey icat edildiyse benim valide kesin alır hocam :) haha :D

wmaraci
wmaraci

BugraGulay BugraGulay <?php echo"It's Life"; ?> Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Developer/Bilgisayar Müh.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 34 / 135
  • Ticaret 7, (%100)
SporcuOnline Hocam toptan lastik ve ucuz toka işine girilebilir bayan takipci çoksa çok ucuza geliyor ama kar marjın düşük olur. Bence telefon kılıfı işini biraz araştır. Toptancılara gidip toplu mal alımı yaptığında yardımcı olurlar :)

turkojen34 turkojen34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)
Tahtakaleden çanta alıp satabilirsin.Orjinale yakın çantalar mevcut.Ptt ilede kapıda ödeme kargolarsın.Çanta başına 10 lira kalsa günde ontane satsan Allah bereket versin.

• Üyelik 12.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Body &amp; Fitness Personal Traine
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 4 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

BugraGulay adlı üyeden alıntı

SporcuOnline Hocam toptan lastik ve ucuz toka işine girilebilir bayan takipci çoksa çok ucuza geliyor ama kar marjın düşük olur. Bence telefon kılıfı işini biraz araştır. Toptancılara gidip toplu mal alımı yaptığında yardımcı olurlar :)

Mantıklı olabilir bir arkadaş denedi 1 tane satamadı 500k hesabından organikti kimse almadı ya pazarlama stratejisi yada kısmet bilmiyorum artık :D

Ek Olarak:

turkojen34 adlı üyeden alıntı

Tahtakaleden çanta alıp satabilirsin.Orjinale yakın çantalar mevcut.Ptt ilede kapıda ödeme kargolarsın.Çanta başına 10 lira kalsa günde ontane satsan Allah bereket versin.

Çanta gitmiyor hocam neden bilmiyorum ama çantayı netten güvenip almıyorlar arkadaşlar denedi gene bunuda. Hep zarar ettiler. Bana şöyle bir şey lazım başta bahsetmiştim iphone şeklinde zippo altın renginde bayanlar alıyor çoğunlukla + kaliteli bir ürün olabilir mesela bıçak sevdasında muşta bıçak kılıç adamlar bunları nerden temin ediyor ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al