wmaraci reklam

Adsense Ne Saçmalıyor?

26 Mesajlar 3.374 Okunma
smmexpress

Atacani Atacani - Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 743
  • Beğeniler 73 / 107
  • Ticaret 22, (%95)
AdSense başvurunuzun durumu

Karşılama e-postamızda belirttiğimiz gibi, AdSense kodunu sitelerinize yerleştirmenizin ardından AdSense başvurunuz üzerinde ikinci bir inceleme gerçekleştiriyoruz. Bu incelemenin sonucunda, aşağıda belirtilen ihlaller nedeniyle hesabınızı onaylamadık:
Başvurunuz, aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir
Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Aşağıda listelenen bir nedenden veya program politikalarımızda listelenen farklı bir nedenden dolayı şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz. Aşağıdaki bilgileri inceleyerek sitenizde gerekli değişiklikleri yapmanızı öneririz.

Sitenizin kullanıcı deneyimini geliştirmeniz gerekmektedir.
Kullanıcılar ve reklamverenler için iyi bir deneyim sağlanabilmesi için, AdSense programına katılan yayıncıların Web Yöneticisi Kalite yönergelerine uymaları gerekir. Bu yönergeler, kullanıcılarınıza olumlu bir deneyim sağlamanıza yardımcı olabilecek çeşitli ipuçları sunar. Beş kullanıcı deneyimi ilkesinin açıklandığı bu AdSense blog yayınında daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Bu ilkelerin uygulanması, sitenizdeki kullanıcılara mükemmel bir deneyim sunmanıza yardımcı olacaktır.

Siteniz politikalarımızla uyumlu olmayan bir sohbet sitesidir.
Yayıncılar, çeşitli reklam yerleşimleri ve reklam biçimleriyle denemeler yapmaları için teşvik edilir. Ancak, program politikalarımızda belirttiğimiz gibi, AdSense yayıncıları, sohbet programlarına reklam kodu, arama kutuları veya arama sonuçları yerleştiremez. Bu kapsam, anlık mesajlaşma (IM) uygulamalarını, sohbet sitelerini ve dinamik içerik barındıran diğer sayfaları içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir.

Google ürün politikalarının ihlaline teşvik eden tüm içeriği kaldırmanız gerekir.
Yayıncılar, Google ürün politikaları zorunluluklarını bertaraf etmesi için kullanıcılara araçlar sunamaz (ör. kullanıcıların YouTube videolarını indirmesine olanak sağlamak) veya Google AdSense politikalarını ihlal etmeye teşvik edemez. Ayrıca yayıncılar, açık iznimiz olmadan logo ve ekran görüntüleri gibi Google marka özelliklerini veya diğer ayırt edici özellikleri kullanamaz. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen içerik politikalarımızı inceleyin.

Siteniz dönem ödevlerinin satışı ve dağıtımı ile ilgili.
Yayıncılarımıza ait sitelerin yararlı ve bilgilendirici içeriğe sahip olduğunu görmekten memnuniyet duyarız. Ancak, program politikalarımızda belirtildiği gibi, dönem ödevlerinin veya yasal olmayan, yasa dışı etkinlikleri tanıtan ya da başkalarının yasal haklarını ihlal eden içeriğin satışına veya dağıtımına izin verilmez.
---------------------
Başvurunuzu güncellemek ve yeniden göndermek için, lütfen google.com/adsense adresini ziyaret edin ve başvurunuzla birlikte gönderdiğiniz e-posta adresi ile şifreyi kullanarak oturum açın. Uzmanlarımız hesabınızın program politikalarımıza uygun olup olmadığını inceleyeceği için, lütfen başvurunuzu yeniden göndermeden önce yukarıda listelenen sorunların tümünü çözdüğünüzden emin olun.
Daha fazla bilgi edinmek için Yardım Merkezimizi ziyaret edebilir veya yayıncıların en iyi AdSense uygulamalarını paylaştığı AdSense Yardım Forumu'nda arama yapabilirsiniz.
Saygılarımızla,
Google AdSense Ekibi

*Sohbet sitesi ne alaka ya?

Site adresim konsolum.com
01101011

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

01101011 01101011 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek eğitimci, akademisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 54 / 39
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam bazen kes-yapıştır yaparken kalıyor öyle kırıntılar başka mesajlardan, belki odur.
Fakat ben aradım sitede (gizlisi varsa bilemem ama) "sohbet muhabbet" alt forumu dışında öyle çata çut "sohbet" yeri yok. Anlaşılamadı hakikatten :(

submarin submarin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek bilgisayar mühendisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 0 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
adsense ne derse o . :) diyecek birşey yok .Kafası yerinde değil heralde adsensin ,kafasına göre takılıyor istediğine reklam veriyor istediğinden reklam kaldırıyor.

hmzkvk58 hmzkvk58 thekavak.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 544
  • Beğeniler 146 / 77
  • Ticaret 23, (%96)
aynı hesaptan 1 kere daha başvuru gönderin. Aynısı 1 tanıdığa oldu bu sefer onay verdi.

wmaraci
wmaraci

imsimsiz imsimsiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 593
  • Beğeniler 126 / 115
  • Ticaret 1, (%100)

hmzkvk58 adlı üyeden alıntı

aynı hesaptan 1 kere daha başvuru gönderin. Aynısı 1 tanıdığa oldu bu sefer onay verdi.

Hocam ben tamamen o an görev başında olan kişiye bağlıyorum. Aynı siteyle 3. kez aynı içerikle göndermemde onay almıştım :)

Blogger Sorunlarınıza Çözüm Üretilir.

• Üyelik 05.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 743
  • Beğeniler 73 / 107
  • Ticaret 22, (%95)

01101011 adlı üyeden alıntı

Hocam bazen kes-yapıştır yaparken kalıyor öyle kırıntılar başka mesajlardan, belki odur.
Fakat ben aradım sitede (gizlisi varsa bilemem ama) "sohbet muhabbet" alt forumu dışında öyle çata çut "sohbet" yeri yok. Anlaşılamadı hakikatten :(

Siliyim mi forumdan o bölümü hocam ? :D
01101011

kişi bu mesajı beğendi.

Dusunceliblog Dusunceliblog WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 432
  • Beğeniler 162 / 40
  • Ticaret 2, (%100)
Aynı olay geçen hafta benim başıma geldi.. tekrar başvurun.

• Üyelik 05.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 743
  • Beğeniler 73 / 107
  • Ticaret 22, (%95)

Dusunceliblog adlı üyeden alıntı

Aynı olay geçen hafta benim başıma geldi.. tekrar başvurun.

Haloldu mu sizin
TheThanatos

kişi bu mesajı beğendi.

01101011 01101011 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek eğitimci, akademisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 54 / 39
  • Ticaret 2, (%100)

Atacani adlı üyeden alıntı

Siliyim mi forumdan o bölümü hocam ? :D

Yok bence silme, fakat adını değiştirdim ben olsam, hakikatten "sohbet" "canlı sohbet" "video sohbet" google'ın kanına dokunuyor anlaşılan onun yerine, "laflayalım az" "Lakırdı köşesi" gibi isimler az bilinen sözcükler.

Elbette sana geçit verecek memur da önemli :) kimisi bir söze takılır, kimi içerik sağlamsa "sohbetin dik alası" "kıran kırana sohbettt" desen de sana verir vizeyi. Çok şükür DMOZ gibi değiller, yine de bir hakkaniyet söz konusu. Bir de yerli editörlere teslim edilseydi Google, ne olurdu halimiz?

Daha genel bir şey diyeyim mi? Tercih sizin, fakat forum sitesini ana sayfada göstermek yerine tıpkı şu anda bulunduğumuz yer gibi yapmanızı öneririm. İlk sayfada ağır ağır giden makaleler ve yanda forum akışı, foruma bir tuş ile geçiş. Şimdi konuşuyoruz ama otomatik bir mesaj gibi de duruyor gelen mesaj (ne zaman bizimle insan gibi konuştu yol gösterdi ki zaten Google?:D

• Üyelik 05.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 743
  • Beğeniler 73 / 107
  • Ticaret 22, (%95)

01101011 adlı üyeden alıntı

Yok bence silme, fakat adını değiştirdim ben olsam, hakikatten "sohbet" "canlı sohbet" "video sohbet" google'ın kanına dokunuyor anlaşılan onun yerine, "laflayalım az" "Lakırdı köşesi" gibi isimler az bilinen sözcükler.

Elbette sana geçit verecek memur da önemli :) kimisi bir söze takılır, kimi içerik sağlamsa "sohbetin dik alası" "kıran kırana sohbettt" desen de sana verir vizeyi. Çok şükür DMOZ gibi değiller, yine de bir hakkaniyet söz konusu. Bir de yerli editörlere teslim edilseydi Google, ne olurdu halimiz?

Daha genel bir şey diyeyim mi? Tercih sizin, fakat forum sitesini ana sayfada göstermek yerine tıpkı şu anda bulunduğumuz yer gibi yapmanızı öneririm. İlk sayfada ağır ağır giden makaleler ve yanda forum akışı, foruma bir tuş ile geçiş. Şimdi konuşuyoruz ama otomatik bir mesaj gibi de duruyor gelen mesaj (ne zaman bizimle insan gibi konuştu yol gösterdi ki zaten Google?:D

Hocam kullanmıyom o kategorileri ya kaldırayım öle deneyim bir de :) burası gibi derken ? Anasayfada forum diye tek bir tık var yetmez mi ki hocam

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al