wmaraci reklam

google indexlerimi sildi galiba?

12 Mesajlar 1.163 Okunma
smmexpress

ozgurinceist ozgurinceist WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İnsan Kaynakları Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** İ**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 12 / 54
  • Ticaret 12, (%100)
bugün siler yarın yine sıralamaya sokar. günde 2 k hit getiren konumu ilk sıradan 6. sıraya attı. sonra yeniden 1. sıraya aldı, sonra 3, sonra 2, sonra 8. sıra falan geziyoruz öyle. takılı kalmıyorum artık ben böyle şeylere, özgün içeriğime devam ediyorum. bence sende öyle yapmalısın. ayrıca bahsettiğin siteni hatırlar gibiyim sanki. haber botu ile içerik giriyorsun sitene. yani google'ın böyle yapması gayet normal. iyi çalışmalar.

wmaraci
reklam

Full4KFilm Full4KFilm www.Full4KFilm.com Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek IT
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 24 / 26
  • Ticaret 2, (%100)

Saffet adlı üyeden alıntı

Program olarak değilde Manuel olarak kendınız ekleyebilirsiniz. Önceden kendiniz ekledikden sonra All in One SEO Kurdugunuzda bir de o tekrar ekliyor bunun sonucunda spam olayı gerçekleşiyor.

tesekkurler hocam ben iki turlude yapiyordum belkide oyuzden bu sorun oldu bir hafta deniyim manuel insallah olur hala gelmiyor birde site:... yaptigimda daha cok taglari indexlemis etiketleri yani onceden onlar basliklardi :confused:

Ek Olarak:

ozgurinceist adlı üyeden alıntı

bugün siler yarın yine sıralamaya sokar. günde 2 k hit getiren konumu ilk sıradan 6. sıraya attı. sonra yeniden 1. sıraya aldı, sonra 3, sonra 2, sonra 8. sıra falan geziyoruz öyle. takılı kalmıyorum artık ben böyle şeylere, özgün içeriğime devam ediyorum. bence sende öyle yapmalısın. ayrıca bahsettiğin siteni hatırlar gibiyim sanki. haber botu ile içerik giriyorsun sitene. yani google'ın böyle yapması gayet normal. iyi çalışmalar.

hep birinci sitede kalsaydi diktator derler hocam arada yuruyuse cikartmis google amca :D aynen genelde botla cekiyorum elle duzenliyorum filan zamanim pek olmadigi icin satmayi dusunuyorum domaini bos durmasin istiyorum index alsinbirazda diye ama ters tepti galiba olanda gitti :o

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al