lostyazilim

600 ₺ bütçe ile yarışma düzenlenecek, öneri ve yorumlarınız?

11 Mesajlar 1.898 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

SporcuOnline SporcuOnline Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Body & Fitness Personal Traine
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 4 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar,

İmzada bulunan sporcu platformunu gerek canlandırmak gerekse böyle eğlenceli etkinlikleri sevdiğimden dolayı bir yarışma yapmaya karar verdim. Bütçem aslında 2 bin ₺ ancak hepsini bu projede kullanmak istemiyorum ayıracağım bütçe 600₺ gibi bir bütçe olacak.

Yarışma ödülleri kupa - bardak - vb şeylerde olabilir. :confused:

3 Adet 2300 kg Kaliteli Protein Tozu'da verebilirim. :confused:

Başka hediye olarak ne olabilir ? Tavsiye ve Fikirlerinizi istiyorum.

Ödüller önemli olup 3 kişiyede verilebilir. Daha hesaplı şeyler olup 50 kişiyede verilebilir.

Ödülleri kazanmak için : Konu açmalarını ve Konulara yorum yapmalarını isteyeceğim. Konular copy-paste karma karışık bir şey olsun istemiyorum. Resimli ve düzenli konular olacak. Belirttiğim konu sayısına ulaşan kişilere hediyelerden ortak olarak aldığımız karar sonrasındaki belirlediğimiz ödülü vereceğim. Konular sürekli makale tarzı olmayabilir. Tanışma alanlarına da açılan konular sayılacaktır.

Hediye ve Hediye kazanma koşulları belirlendikten sonra yarışmayı başlatmayı planlıyorum. Öneri ve Yorumlarınızı bekliyorum.

İyi forumlar.
thegodwhip

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Darknet Darknet Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1108
  • Beğeniler 125 / 293
  • Ticaret 25, (%100)
daha önce body building yapmış biri olarak, muscleteech, animal, gaspari gibi ürünlerin tişörtlerini verebilirsin. bakma böyle tişörtlere çok ilgi duyuluyor. kupa bardak yerine opsiyonel shaker ve sporcu eldiveni yada bilekliği ver amino asit tableti protein tozu için ayrı iki bölmeli shakerler var. protein tozunuda sadece verme yanında bcaa, glutamin veya karnitin ver daha ilgi çekici olur.

Ek Olarak: ayrıca madem yarışma olacak kendi sitenin reklamını bastığın atlet short veya tişörtte verebilirsin.
CenkOnsoy

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 4 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

Darknet adlı üyeden alıntı

daha önce body building yapmış biri olarak, muscleteech, animal, gaspari gibi ürünlerin tişörtlerini verebilirsin. bakma böyle tişörtlere çok ilgi duyuluyor. kupa bardak yerine opsiyonel shaker ve sporcu eldiveni yada bilekliği ver amino asit tableti protein tozu için ayrı iki bölmeli shakerler var. protein tozunuda sadece verme yanında bcaa, glutamin veya karnitin ver daha ilgi çekici olur.

Merhaba hocam, Evet tanıdık markaların dar t-shirtlerde ve atletlerde görünümü oldukça hoş ve ilgi çekici oluyor. Ben shaker düşündüm Ancak en ideal shaker 10 ₺ baskı içinde 5 ₺ istiyorlar. Bütün üyelerimiz shaker kullanmıyor diye soğumuştum bu fikirden. Protein tozu fiyatları şuanda min 200 ₺ zaten. Yanına amino - bcaa - glutamin arginine vb. takviye gıdaları eklenebilir ancak bu sefer. 2 ürün yada 1 paket hediye verebiliriz. O yüzden en temeli protein diye 3 tane protein tozu fikri var aklımda. Anahtarlık veya uygun fiyata baskı yapan digital baskı firmaları varsa pm bekliyorum.

• Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1108
  • Beğeniler 125 / 293
  • Ticaret 25, (%100)

SporcuOnline adlı üyeden alıntı

Merhaba hocam, Evet tanıdık markaların dar t-shirtlerde ve atletlerde görünümü oldukça hoş ve ilgi çekici oluyor. Ben shaker düşündüm Ancak en ideal shaker 10 ₺ baskı içinde 5 ₺ istiyorlar. Bütün üyelerimiz shaker kullanmıyor diye soğumuştum bu fikirden. Protein tozu fiyatları şuanda min 200 ₺ zaten. Yanına amino - bcaa - glutamin arginine vb. takviye gıdaları eklenebilir ancak bu sefer. 2 ürün yada 1 paket hediye verebiliriz. O yüzden en temeli protein diye 3 tane protein tozu fikri var aklımda. Anahtarlık veya uygun fiyata baskı yapan digital baskı firmaları varsa pm bekliyorum.

usta, TIKLA genelde alışveriş yaptığım sağlam biyerdir 3 lü kombine ürün 174 tl ürünler dandik değil. bence bu şekilde yapabilirsin 174x4 696 TL

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 4 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

usta, TIKLA genelde alışveriş yaptığım sağlam biyerdir 3 lü kombine ürün 174 tl ürünler dandik değil. bence bu şekilde yapabilirsin 174x4 696 TL

Aaa evet olabilir. Bu şekilde tabi 10 tanede logo baskılı shaker bastırılarak ürünlere eklenebilir.

• Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1108
  • Beğeniler 125 / 293
  • Ticaret 25, (%100)

Aaa evet olabilir. Bu şekilde tabi 10 tanede logo baskılı shaker bastırılarak ürünlere eklenebilir.

aynen onu diyorum sen böyle bişey olduğu zaman pm at ben zamanında cok araştırdım böyle şeyleri usta :D

Ek Olarak:

TIKLA buda iyi

• Üyelik 12.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 4 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
2 protein 1 karbonhidrat paketi olabilir. Tabi yeterli katılım olursa. Banner yapıp gönderiyi reklamlıcam facebookta. Bakalım ne olacak. Yeterli katılım olursa ürünleri kargolardan kazananların adreslerini veririm direk. Hiç uğraşmam.

• Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1108
  • Beğeniler 125 / 293
  • Ticaret 25, (%100)
Aynen onun icin dedim bende iste :)

Caesar Caesar ich bin /root Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)
Gold Gym atleti ver vucutçu adam başka ne ister ki :)

SporcuOnline

kişi bu mesajı beğendi.

>/dev/null 2>&1

kaan88 kaan88 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** H**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 93 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

konuyu görünce benim de aklıma direk bu gelmişti. Hazır kampanyada varken bu ürünler iyi olur sanıyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al