freelance iş ilanları

Youtubeye farklı yerlerden hit çekme

14 Mesajlar 1.492 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

MNAKIT MNAKIT Razer Gold Sat Platin Üye
  • Üyelik 09.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek elektronik ödemeler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 915
  • Beğeniler 249 / 254
  • Ticaret 82, (%99)
Selamın Aleyküm arkadaşlar Oyun videoları hakkında videolar çekip youtubeye koymayı düşünüyoruz. İlk olarak League of Legends oyunun videolarını çekip yayınlamayı düşünüyoruz..

Video yayınladığımızda. Bu tarz forumlarda, Facebook gruplarında, Google+ Gruplarında v.b yerlerde paylaşıp izlenme sağladığım zaman herhangi bir zararı olurmu ? Adsense bağlayıp kazanç sağlamayı düşünüyoruz adsense tarafından ban yermiyiz ? Bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum teşekkürler.

Razer Gold ve Diğer işlemler için Yazabilirsiniz. 05443130758

wmaraci
reklam

steel steel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ne yaptığı belli değil
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 756
  • Beğeniler 961 / 70
  • Ticaret 12, (%92)
O işte çok güzel para varda sadece oyun videosuyla olmuyor videonun alt kısmında oynayan kşide gözüküp sempatik tavırlarıyla dikkat çekmeli.

MNAKIT MNAKIT Razer Gold Sat Platin Üye
  • Üyelik 09.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek elektronik ödemeler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 915
  • Beğeniler 249 / 254
  • Ticaret 82, (%99)

steel adlı üyeden alıntı

O işte çok güzel para varda sadece oyun videosuyla olmuyor videonun alt kısmında oynayan kşide gözüküp sempatik tavırlarıyla dikkat çekmeli.

Şuanda her şeyi ayarlıyorum hocam hemen çekipte atayım tavırlarında değilim zaten :) tutması için sağlam bir giriş yapmanın lazım olduğunu biliyrum şuanda para biriktiriyorum her şey tam takır olduğunda videoları çekmye başlıycam o zamana kadarda alıştırma yapıyorum :) youtubeden anlıyorsanız skype : warpower11 eklermisiniz birkaç soru sormak isterim.

Razer Gold ve Diğer işlemler için Yazabilirsiniz. 05443130758

omerenes omerenes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 695
  • Beğeniler 93 / 127
  • Ticaret 9, (%100)
Sanmıyorum hocam birkaç tane kanalın facebook sayfalarını takip ediyordum adamlar videolarını paykaşıyordu bir şey olmuyordu.

Allah hep güzel insanlar çıkarsın karşımıza.
wmaraci
wmaraci

steel steel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ne yaptığı belli değil
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 756
  • Beğeniler 961 / 70
  • Ticaret 12, (%92)
Videoları sosyal medyada paylaşmak sorun çıkarmaz tabi ki. Youtubeda en çok aboneye sahip kanalda bi gamer'ın kanalı yılda 5 milyon dolar falan kazanıyodu sanırım :D

Bonimax Bonimax Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 271
  • Beğeniler 196 / 71
  • Ticaret 2, (%100)
İstediğin yerde paylaş sorun olmaz :D 3 yıllık tecrübem var şu an kanalım 700 Abone gittikçede büyüyorum :D
Hiç öyle bir sorunla karşılaşanı da görmedim bende yaşamadım adsense bağlı 40 tl mi ne birikti

narinhosting narinhosting narinhosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** N**
  • Mesajlar 1390
  • Beğeniler 217 / 455
  • Ticaret 15, (%93)
Youtube şuan bir çok kişinin gelir kaynağı.Hemde öyle böyle değil youtube'dan köşe olanlar istanbula taşınıyor.Ev araba derken dieğr büyük kanalların davetiyelerini alıyorlar dost oluyorlar kardeş oluyorlar...Siz izlenmek için paylaşın internette içerikler paylaşarak yayılır ve büyürler elinizi korkak alıştırmayın :)

orknark orknark İzmir Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Reklam Ajansı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 66 / 151
  • Ticaret 2, (%100)
yok direk gelmiş sayılmıyor ya sosyal paylaşım hesapları zaten spama düşmen için saçma salak sitelerden direk girmeleri lazım linke onun haricinde bütün hit sosyal paylaşımdan gelsin 0 sıkıntı

Zaten google analize baglanıyor ya onlarda direk soccial diye bölüm var farkındaysan

bekayazilim bekayazilim www.bekawebyazilim.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 405
  • Beğeniler 69 / 69
  • Ticaret 9, (%100)
Özgün olduğu sürece sıkıntı olmaz. Ancak Youtube bu aralar çok sıkılaştı. Partner reklam kanalları kapandı sadece adsense ile çalışılıyor. Özgün olacağı için sorun olmaz.

Bekayazılım İnternet Bilişim Hizmetleri
info@bekawebyazilim.com
0542 370 17 52
www.bekawebyazilim.com
www.bekawebsoft.com

erekaone erekaone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)
2 senelik youtube maceram nasıl bitti: 1 hafta da yaptığım sitenin 2 ayda getirdiğini yt iki sene de getirmemişti ve o an youtube defteri kapandı :D
Neyse sorunuza gelecek olursak hiç bir sıkıntısı çıkmaz. Hatta kanal ismiyle aynı isimde sosyal medya hesapları açın. Çektiğiniz videoları orada paylaşın. İlk başta biraz ücretli reklam verebilirsiniz. yapıp video çekin belirli aboneye ulaşınca videoyuyu facebook a atın oradan beğenip paylaşanlar arasında çekiliş yapılacağını ödül vereceğinizi bildirin. Sonra güzel bir çekilişle ödülleri dağıtıp onun da videosunu çekin ve onu da paylaşanlara yeni çekiliş olduğunu söyleyin. Bunu böyle 2-3 ay da bir yapın harika geri dönüşler alırsınız.
İkinci olarak oyunun kurdu olmanız lazım ki kişi izlerken sıkılmasın abone olsun diğer videoları da izlesin. Makine alet edevatlarınız kaliteli olmalı arka plan güzel bir afiş yapın koltuk afilli olsun biraz.
Video önlerine intro koyun. Aralara güzel eğlenceli videolar atın insanlar sizin samimiyetinizi görsün. Kanal tasarımı kapak profil fotoğrafları kaliteli olsun. Oyun ismine kesinlikle ama kesinlikle ingilizce çevirisini yazın aynı şekilde sosyal medya da paylaşırkende çevirisini yazın. Yabancıların türklerden daha çok beğeni yorum vs. attığını göreceksiniz harika bir getirisi var.
Son olarak kesinlikle özgün olun. Youtube işinde güzel kazanç var ama çok fazla zaman ve sabır isteyen bir iş. Hele ki gamer olacaksanız devasa rakipleriniz var unutmayın.
Benim tecrübelerim bildiklerim bunlar. Skype eklemeden herkes görsün diye buradan yazdım. Sormak istedikleriniz olursa konuya yazabilirsiniz arkadaşlar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al