wmaraci reklam

Google gibi getir ile ilgili bir soru.

8 Mesajlar 1.049 Okunma
smmexpress

basymgroup basymgroup Parabol Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 871
  • Beğeniler 70 / 257
  • Ticaret 10, (%100)
Google gibi getir yaparak yazıları hemen indexletiyorum. Günde bol miktarda yazı girdiğimden haftalık kotanızı doldurdunuz diyor ve Google gibi getir yapamıyorum. Bir çaresi var mıdır nasıl hemen indexletebilirim, bekleyecek miyim iki üç gün?

wmaraci
reklam

MNAKIT MNAKIT Razer Gold Sat Platin Üye
  • Üyelik 09.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek elektronik ödemeler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 915
  • Beğeniler 249 / 254
  • Ticaret 82, (%99)
Hocam hepsini google gibi getir yapmayın siteniz için zararlı olur sebebi ise google botunu her defasında siz çağırmış olursunuz bir süre sonra google botu sitenizi ziyaret etmemeye başlar nede olsa çağırıyor beni diyerek google gibi getir işlemini oldukça az yapın

Razer Gold ve Diğer işlemler için Yazabilirsiniz. 05443130758

syalmac syalmac WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 9 / 11
  • Ticaret 9, (%100)
hocam google gibi getirde bir sınırlama yok sanırım. Sınırlama olan yer alt linklerle alakalı bir seçenek var onun aylık bir limiti var. Ancak bildiğim kadarıyla diğer google gibi getirin bir kotası yok.

Sebilisim Sebilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Php Coder
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 4 / 85
  • Ticaret 3, (%100)

warpower adlı üyeden alıntı

Hocam hepsini google gibi getir yapmayın siteniz için zararlı olur sebebi ise google botunu her defasında siz çağırmış olursunuz bir süre sonra google botu sitenizi ziyaret etmemeye başlar nede olsa çağırıyor beni diyerek google gibi getir işlemini oldukça az yapın

:D bu nasıl bir mantık allah için bir açıklayın yahu... Google periyotlarla kendi botlarını gönderecektir. Bu periyodun kısalması için önce biraz sabredeceksiniz.. Kaliteli içerik girmeye devam edin. İçeriklerinizi 2 saat içinde girmeye çalışın yada günün belirli saatlerinde girmeye çalışın o saatleri asla esnetmeyin ! günde kaç içerik giriyorsanız bir ortalama tutturmanız gerekiyor mesela 10-12 15-17 gibi.. aksi takdirde hüsran ile sonuçlanır çabalarınız. Site linkini verirseniz biraz daha yardımcı olabilirim

wmaraci
wmaraci

MNAKIT MNAKIT Razer Gold Sat Platin Üye
  • Üyelik 09.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek elektronik ödemeler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 915
  • Beğeniler 249 / 254
  • Ticaret 82, (%99)

Sebilisim adlı üyeden alıntı

:D bu nasıl bir mantık allah için bir açıklayın yahu... Google periyotlarla kendi botlarını gönderecektir. Bu periyodun kısalması için önce biraz sabredeceksiniz.. Kaliteli içerik girmeye devam edin. İçeriklerinizi 2 saat içinde girmeye çalışın yada günün belirli saatlerinde girmeye çalışın o saatleri asla esnetmeyin ! günde kaç içerik giriyorsanız bir ortalama tutturmanız gerekiyor mesela 10-12 15-17 gibi.. aksi takdirde hüsran ile sonuçlanır çabalarınız. Site linkini verirseniz biraz daha yardımcı olabilirim

Hocam Google Gibi Getir yani ne kadar kullanırsak kullanalım sitemiz için zararı yokmu ? şahsen ben kullandıktan sonra kullanmadığım zamanlar 2-3 gün index bekliyordum bazıları 1 haftayıda buluyordu, kullanmadığım zaman google otomatik sürekli sitemi ziyaret ettiğin için 5 saatte falan index alıyordum ve birkaç kişiye sorduğumda da aynı şekilde Google Gibi Getiri çok kullandığım zaman zararlı olabileceğini söylediler.

Razer Gold ve Diğer işlemler için Yazabilirsiniz. 05443130758

Sebilisim Sebilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Php Coder
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 4 / 85
  • Ticaret 3, (%100)

warpower adlı üyeden alıntı

Hocam Google Gibi Getir yani ne kadar kullanırsak kullanalım sitemiz için zararı yokmu ? şahsen ben kullandıktan sonra kullanmadığım zamanlar 2-3 gün index bekliyordum bazıları 1 haftayıda buluyordu, kullanmadığım zaman google otomatik sürekli sitemi ziyaret ettiğin için 5 saatte falan index alıyordum ve birkaç kişiye sorduğumda da aynı şekilde Google Gibi Getiri çok kullandığım zaman zararlı olabileceğini söylediler.

Tamamen varsayımsal bir düşünce bu kesinlikle yok tamamen sizin içerik girme istikrarınıza bağlı bir durum 20 gün boyunca şunu deneyin 18:00 - 20:00 arası içerikleri girin her iki günde bir 20:00 da siteyi pingleyin bakalım ne oluyor.. bu tamamen sizin düzeniniz ile alakalı BAŞLANGIÇ SİTELERİNDEN BAHSEDİYORUM !!! Yoksa ekşisözlüğe entry gir 30 saniye sürmüyor index alması

Saffet Saffet Web Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 966
  • Beğeniler 198 / 326
  • Ticaret 0, (%0)
Aylık 500 Sınır olduğunu biliyorum.

3rKaN 3rKaN Klasik Tüketici Kullanıcı
  • Üyelik 23.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek 657
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 50 / 46
  • Ticaret 2, (%100)
Başka bir gmail aç. Siteni o mailde webmaster toolsa ekleyip doğrula o mail üzerinden google gibi getir yap.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al