lostyazilim

Bu Fotoğraf Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

32 Mesajlar 3.837 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Caesar Caesar ich bin /root Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)

Korkmaz adlı üyeden alıntı

Ya ben Türk olduğum için mal gibi bişeye neden sembol diyeyim. Ben bunu tartışıyorum. Yoksa isterse at olsun farketmez. Ben istemiyorum arkadaş :D

Büyük milletlerin her zaman bir simgesi ve kendine özgü dilleri vardır.

Büyük ve köklü millet olmanın şartı gibidir bu.

Dünyada büyük milletleri görmek istiyorsan şuna bakacaksın.

Örneğin Amerikalı, Afrikalı, Meksikalı, Çinli bunların hiç birisi büyük millet yada köklü bir tarihe sahip değildir.

Farkındaysan sonralı hep li, lı ile biter.

Ama büyük ve köklü bir tarihe sahip milletler bu ekleri almaz ve kendi özgün dilleri vardır.

Türk, Alman, Japon, İngiliz
Türkçe, Almanca, Japonca, İngilizce vs

Biz hiç bir zaman bişeyli olmadık kendi tarihimiz kendi simgemiz kendimize ait bir yaşamımız oldu.

Bozkurtta bu tarihimizin en büyük simgelerinden biridir. Öyle Osmanlı tuğrası gibi gelip geçicide değil.

Dünyanın heryerinde kim bozkurt işareti yaparsa onu gören herkes bilir ki o adam Türktür.

Saygılar.

>/dev/null 2>&1
wmaraci
reklam

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)

Caesar adlı üyeden alıntı

çok cahilsin keşke ölsen. Bozkurt türkler tarafından kutsal sayılan bir haycandır. Türklükle de gayet alakası vardır.
Türkler için en kutsal haycanlar: Bozkurt, At.
Sadece türkiyede değil dünyadaki tüm Türkler nerede yaşarsa yaşasın simge olarak Bozkurt kullanırlar.
Bunun anlamıda özgürlük, kimseye tama etmeme, gerektiği zaman hakkını savunmak için vahşiliktir.
background olarak bolca bozkurt uluma sesi ve resmi mevcuttur. Keşke tarihinizi osmanlı ile sınırlandırmayıp gerçek türk tarihini öğrenebilseniz.
Yada türklerin sadece müslüman olmadıklarını görüp daha da eskiye şamanizm tarihini okuyabilseniz.
Göktengri ve onun asil sadıkları bozkurtları da öğrenebilseniz.

Tekrardan söylüyorum, parti kurun oy verelim. :D
Caesar

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)

AhmetCakmak34 adlı üyeden alıntı

Tekrardan söylüyorum, parti kurun oy verelim. :D

Bunu yakın arkadaşlarımda çok söylüyor siyasete atılmam gerektiğinden bahsediyorlar. Ama ruhumu ve şerefimi kirletemem. Türkiyede siyaset yalandan ve milleti kandırmaktan geçiyor çünkü.

Dürüst olursanda 1 tane oy alamazsın. İnsanların yalan ve tehdit istedikleri bir ülkede ne yazıkki aklımın ucundan geçmez:)
AhmetCakmak34

kişi bu mesajı beğendi.

>/dev/null 2>&1

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)

Büyük milletlerin her zaman bir simgesi ve kendine özgü dilleri vardır.

Büyük ve köklü millet olmanın şartı gibidir bu.

Dünyada büyük milletleri görmek istiyorsan şuna bakacaksın.

Örneğin Amerikalı, Afrikalı, Meksikalı, Çinli bunların hiç birisi büyük millet yada köklü bir tarihe sahip değildir.

Farkındaysan sonralı hep li, lı ile biter.

Ama büyük ve köklü bir tarihe sahip milletler bu ekleri almaz ve kendi özgün dilleri vardır.

Türk, Alman, Japon, İngiliz
Türkçe, Almanca, Japonca, İngilizce vs

Biz hiç bir zaman bişeyli olmadık kendi tarihimiz kendi simgemiz kendimize ait bir yaşamımız oldu.

Bozkurtta bu tarihimizin en büyük simgelerinden biridir. Öyle Osmanlı tuğrası gibi gelip geçicide değil.

Dünyanın heryerinde kim bozkurt işareti yaparsa onu gören herkes bilir ki o adam Türktür.

Saygılar.

Neyse benim simgem değil.

cagdaskorkmaz.com.tr
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)

Neyse benim simgem değil.

Senin simgen ne peki şu mu?

>/dev/null 2>&1

• Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)

Senin simgen ne peki şu mu?

Bu hocam:

cagdaskorkmaz.com.tr

• Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)

Sen onu simge mi sanıyorsum. O milletimizi temsil eden yüce bayrağımız. Bayraklar simge değildir kardeşim.
AhmetCakmak34

kişi bu mesajı beğendi.

>/dev/null 2>&1

• Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)

Sen onu simge mi sanıyorsum. O milletimizi temsil eden yüce bayrağımız. Bayraklar simge değildir kardeşim.

Senin attığında bir bayrak ve seviyesiz liğine engel olmak için GAY mevzusu açmadım. Haddini bil.

cagdaskorkmaz.com.tr

• Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)

Senin attığında bir bayrak ve seviyesiz liğine engel olmak için GAY mevzusu açmadım. Haddini bil.

--alıntı---
cumhuriyetin kurulmasıyla birlikte
büyük önder atatürk'ün genç türkiye cumhuriyeti'nin gündemine getirdiği bir imgedir bozkurt.
öyleki, atatürk bozkurt imgesini günlük yaşamda görünür kılabilmek
ve yurttaşlarda bu konuda merak uyandırmak için o dönemde yapılabilecek hemen hemen herşeyi yapmıştır.
örneğin,
bağımsız türk yurdunun ulusal simgelerinden biri olan türk lirası'na bozkurt resmini koydurmuş, posta pullarına da bozkurt resmini koydurtmuş, ilk yolcu gemisine bozkurt adı konulmasını önermiş,
petrol ofisinin logosunun bozkurt olmasını istemiş ve öyle de yaptırmış, döneminin adelet bakanı mahmut esat'a bozkurt soyadını vermiş, kendi döneminin ilk tarıma dayalı sanayi ürünlerinden olan yeni çıkan bir sigaraya da bozkurt adını vermiş ve paket üzerine bozkurt resmini koydurmuş, eğitim bakanlığı girişine bozkurt'u simgeleyen ergenokon'dan çıkış temalı resmi yaptırmıştır, türk küçük izcilerine yavru kurt adını koymuş, türkiyat enstitüsü'nün ambleminin de bozkurt olarak tasarlanmasını istemiş ve yaptırmış, aynı biçimde türk ocakları'nın logosunu da bozkurt yaptırmıştır.
türk işbirliği ve kalkınma ajansı'nın logosunun da kurtbaşı olmasını önermiştir.
ankara üniversitesi'nin diplomalarının alt köşesine kurtbaşı imgesi koydurtmuştur.
ve çalışma masasındaki çağırma zili bir bozkurt'tur.
---alıntı---

kişisel iletini sil.

>/dev/null 2>&1

• Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)

--alıntı---
cumhuriyetin kurulmasıyla birlikte
büyük önder atatürk'ün genç türkiye cumhuriyeti'nin gündemine getirdiği bir imgedir bozkurt.
öyleki, atatürk bozkurt imgesini günlük yaşamda görünür kılabilmek
ve yurttaşlarda bu konuda merak uyandırmak için o dönemde yapılabilecek hemen hemen herşeyi yapmıştır.
örneğin,
bağımsız türk yurdunun ulusal simgelerinden biri olan türk lirası'na bozkurt resmini koydurmuş, posta pullarına da bozkurt resmini koydurtmuş, ilk yolcu gemisine bozkurt adı konulmasını önermiş,
petrol ofisinin logosunun bozkurt olmasını istemiş ve öyle de yaptırmış, döneminin adelet bakanı mahmut esat'a bozkurt soyadını vermiş, kendi döneminin ilk tarıma dayalı sanayi ürünlerinden olan yeni çıkan bir sigaraya da bozkurt adını vermiş ve paket üzerine bozkurt resmini koydurmuş, eğitim bakanlığı girişine bozkurt'u simgeleyen ergenokon'dan çıkış temalı resmi yaptırmıştır, türk küçük izcilerine yavru kurt adını koymuş, türkiyat enstitüsü'nün ambleminin de bozkurt olarak tasarlanmasını istemiş ve yaptırmış, aynı biçimde türk ocakları'nın logosunu da bozkurt yaptırmıştır.
türk işbirliği ve kalkınma ajansı'nın logosunun da kurtbaşı olmasını önermiştir.
ankara üniversitesi'nin diplomalarının alt köşesine kurtbaşı imgesi koydurtmuştur.
ve çalışma masasındaki çağırma zili bir bozkurt'tur.
---alıntı---

kişisel iletini sil.

Atatürk'ü seviyor olamam her şeyimle ona inandığım anlamına gelmez. Senin simgen benim simgem olmaya bilir. Benim Türk olmam müslüman olduğum anlamınada gelmez. Yani kim neye inanacağını geçmişe bakarak değil kendine bakarak inanması gerekir. Ufak bir kurt için birine GAY Bayrağı yollamanın sebebi Kurt sanırım. Hadi saba kolay felsin

Ukala Bey ;)

cagdaskorkmaz.com.tr
wmaraci
Konuyu toplam 6 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 6 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al