mert47 adlı üyeden alıntı

Hocam temayı satın almışsın falan amacım kesinlikle saygısızlık etmek değil, bu tema da uygun hale getirilebilir elbette.

.com alan adı forum olacak .net ise blog / portal tarzı olacak diyorsun.

Benim naçizane fikrim, .net olana Wordpress kurmuşsunuz zaten. Daha uygun bir tema ile çalışarak içeriği sadece namazlara yoğunlaşmış bir biçimde doldurmak gayet uygun olacaktır.

Şöyle, Namaz Nedir? Namazın Önemi başlığı gayet güzel,
Peşinde vakit namazları ekli o da gayet güzel. Onun peşinde de diğer namazlar ekli. Buraya kadar harika.

Benim fikrim "namaz" konusundan dışarı çıkılmaması. Yani bir başlık "Namazda okunacak dualar" olabilir, "Namaz ile ilgili ayetler" olabilir, "Namaz ile ilgili hadisler" olabilir yani namaz başlığı altında kalırsanız bence daha uygun olacaktır. Bir köşeye de namaz saatlerini eklediniz mi tamamdır.

Nasılsa diğer konular için .com alan adını forum yapacaksınız.

Tabi ki tercih sizlerin, ben sadece "ben olsam" diye düşündüm.

Şimdiden başarılar dilerim.

Ne saygısızlığı efendim. Süper fikirler vermişsiniz.

Sadece ilk mesajlar nedeniyle biraz canım sıkılmıştı. Bu konu ile alakalı değil genel olarak konuşmayı bilmiyoruz. Buna bazen bende dahilim :D

Aynen dediğiniz gibi com FORUM , net ise portal tarzı olmasını düşünüyorum.

Safir tema bana göre piyasadaki en güzellerden. Valid hataları ve seo açısından, Her ne kadar bazı düzenlemelerle dahada iyi duruma getirilebilinir. Arkadaşa kurumsal tema aldırdık. Kendime 3-4 adet safir rehber teması düşünüyorum.

Namaz konusundan dışarıya çıkmamayı özellikle düşünüyorum.

Bahsettiğiniz gibi üst menüde Dualar menü/Namaz Duaları/ Kabirde Dualar/Cenaze Namazında okunacak Dualar v.s. alt menü sonra yine Sûreler/ alt menü devamı v.s. olacaktır. Sadece demoda ki menüyü boşu boşuna düzenlemeye üşendim.

Benden mi kaynaklandı anlamadığım tek konu Webportal.v2 temada alt menüler uzun isimde yazılamıyor.

Namazlar ile ilgili kategori seçimlerim devam etmekte.

Sadece Namaz ve bazı dini konularda haber tarzı yayınlar yapabilirim.

Diğer sitemde ki Örnekler;
Minare nedir? Minare anlamı
camiiler.com/minare

Denizin Dibindeki Tarihi Camii hakkında bilgi - İstanbul Karaköy’de mason heykelleri
camiiler.com/denizin-dibindeki-tarihi-camii

Üniversitelilerden kampüse “Cami yapılmasın eylemi”
camiiler.com/cami-yapilmasin-eylemi

İlgi ve alakanız için teşekkürler.