narinhosting adlı üyeden alıntı

Dikkatini çekeyim dostum burası webmaster forumu ve senin şuan için paylaştığın içerik siyasi hedefi alan bir paylaşımdır.Herhangi bir belediye başkanı geçiyorsa A veya B partisi fark etmez.Güncel konular paylaşılıyorsa teknolojiden paylaşın insanların başına gelenlerden paylaşın neden bir belediye başkanı ? Sizinde tartışmalara dahil olduğunuzu biliyoruz daha geçen gün tartışmasını yaptık ama cevabınızı alamadım.

Ayrıca gazeteci adayı bu tür konuların siyasi olup olmadığını bilir değil mi? Benim değinmek istediğim forum içerisinde tadsızlık çıkıyor.Anlatabildim sanırsam

Benim paylaştığım içerik siyasi hedef alan bir paylaşım değil... Belediye Başkanının bu yılki Altın Portakal töreni hakkında yaptığı bir açıklama.. Burada herhangi bir siyasi partiyi öven ya da kötüleyen bir şey yok... Burada başkanın törenle ilgili yaptığı açıklama var dikkatinizi çekerim... Teknoloji bölümünde güncel teknoloji haberlerini, Güncel bölümünde ise güncel haberler, olayları paylaşılıyor... İnsanların başına gelenleri paylaşın yazmışsınız bu yazdığım hayvanların başına gelen bir şey değil insanları ilgilendiren bir olay... Ben tartışmalara dahil olmadığımı söylemedim, yeri geldiği zaman hakaret etmeden forum kurallarına uygun bir şekilde tartıştım... Tartışmalarımda hiçbir zaman salt olarak bazıları gibi bir partinin propagandasını yapmadım.. Olaylarla ilgili yorumumu paylaştım..

Forum içinde olan tatsızlık saygı çerçevesinde tartışılmadığından oluyor... Tartışmak aslında gayet güzeldir.. Karşılıklı zıt fikirler fikir alışverişinde bulunuyoruz...