syelkenci adlı üyeden alıntı

Oraya birşey yazmanıza gerek yok hocam. Sitemap dosyanız şuan doğru zaten kontol ettim.

Ama sitenizdeki ürünleri de xml haritanıza yazdırsanız daha iyi olur.

Ve daha hızlı index almanız için "Google XML Sitemaps 4.0.8" eklentisini kullanmanız daha güzel olur.

Tamam hocam dediğiniz eklentiyi kuracağım ve şimdikini sileceğim.
Birde bu ALL İN SEO PACK sitemap ayarlarında
"Harici Kategoriler
" şöyle bir sekme war ve altında kategorilerim yazıyor.(seçilmemiş olarak duruyor) Onları seçmeli miyim?

Ek Olarak:

syelkenci adlı üyeden alıntı

Oraya birşey yazmanıza gerek yok hocam. Sitemap dosyanız şuan doğru zaten kontol ettim.

Ama sitenizdeki ürünleri de xml haritanıza yazdırsanız daha iyi olur.

Ve daha hızlı index almanız için "Google XML Sitemaps 4.0.8" eklentisini kullanmanız daha güzel olur.

Hocam şimdi rahatsızlık veriyorum ama kusura bakmazsanız bişey daha söyleyeceğim.
Dediğiniz eklentiyi yükledim ve kurdum.
Dediğiniz eklenti güzel ve all in seo pack eklentisinin sitemap ını aktifleştirdiğimdeki çıkan ayarlar sizin dediğiniz eklentide de var zaten. Bu durumda all in seo pack in site haritası ayarlarını pasifleştireyim mi? İkisinin çalışması çakışmasın?
Son olarak bu dediğinz eklentide site haritasının URLSİNİ GİRMEMİZ İÇİN BİR YER YOK. oTOATİK Mİ TANIYOR ACABA? Url ile ilgili alakalı tek yer buldum onda da geçersizleştir urlyi diyor :D dokunmadım.