freelance iş ilanları

Phpkf Cms nasıl kullanılırmı?

11 Mesajlar 2.177 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Ghonzoos Ghonzoos Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 16 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
Şu anda wordpress kurulu bir blogum var ama ben bunu şiir sitesine dönüştürmek istiyorum wordpressde güzel tema bulsaydım şiirle ilgili wordpress kurcaktım ama yok phpkf cms varmış sanırım türk yapımı inceledim sade hoş ve basit birşeye benziyor nasıldır daha önce kullanan varmı güvenlik açığı hack yeme gibi durumlarla karşılaşırmıyım? Başka sistemler önermeyin lütfen ben sdece bunu merak ediyorumşimdiden teşekkürler

wmaraci
reklam

baktr baktr Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 1, (%0)
Mybb kullanmani tavsiye ederim hocam phpkf iyidir lakin basit ve tema bakimindan yetersizdir yinede siz bilirsiniz

takiplekazan takiplekazan www.ucuztakipcim.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 85 / 277
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam Türkler yaptığından ben forumumda phpkf kullanıyorum. Eksikleri var ama olsun. bence işini fazlasıyla görür.
mondschein

kişi bu mesajı beğendi.

Türkiye'nin en uygun fiyatlı sosyal medya paneli - www.ucuztakipcim.com

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

baktr adlı üyeden alıntı

Mybb kullanmani tavsiye ederim hocam phpkf iyidir lakin basit ve tema bakimindan yetersizdir yinede siz bilirsiniz

Hocam yanlış anlama.Mybb'nin nesi güzel 1.8 diye övüldü ilk sürümde kritik hata güncellemesi yayınlandı temalar desen xfeyz audento(Vb xf Mybb Smf forum tasarımı yapıyor) harici adam akıllı tema yapan görmüyorum destek Mybb.com.tr hala üye alımına kapalı vaatler havada asılı kaldı şimdi mybb destek ekibi gelip savunur ama en basitinden tema(iş bu kadar zor bunu kabul ederim) 1.5yıldır beklemede değişiklik göremiyorum mybb.biz mybbturk mybbturkiye mybbgm kapandı mybbdepo destek konusunda sıkıntısı var ben hala mybb'nin kullanışlı bir forum scripti olduğuna şüpheliyim smf deseniz anlarım seo olarak biraz önde PhpKF de yeni ama kendini geliştiriyor temalar konusundada mavi teması çok hoştu (değişmediyse) yönetim anlayışlı

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 10.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 1, (%0)
hocam phpkf nin tema ve eklentileri hiçte oyle ağım şahım değil ki ücretsiz kullanacak olan arkadaşlara bu platformda ve başka yerlerde hep aynı şeyler soylenir vbulettin xenforo olmazsa mybb kurulması gerektiğini herkes bilir. profesyonel bir forum sitesi kurmak isteyenler mybb yi tercih ederler ama artık mybb de de iş yok vbuletin bile bıraktı herşeyi artık

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)

ismail03 adlı üyeden alıntı

Hocam yanlış anlama.Mybb'nin nesi güzel 1.8 diye övüldü ilk sürümde kritik hata güncellemesi yayınlandı temalar desen xfeyz audento(Vb xf Mybb Smf forum tasarımı yapıyor) harici adam akıllı tema yapan görmüyorum destek Mybb.com.tr hala üye alımına kapalı vaatler havada asılı kaldı şimdi mybb destek ekibi gelip savunur ama en basitinden tema(iş bu kadar zor bunu kabul ederim) 1.5yıldır beklemede değişiklik göremiyorum mybb.biz mybbturk mybbturkiye mybbgm kapandı mybbdepo destek konusunda sıkıntısı var ben hala mybb'nin kullanışlı bir forum scripti olduğuna şüpheliyim smf deseniz anlarım seo olarak biraz önde PhpKF de yeni ama kendini geliştiriyor temalar konusundada mavi teması çok hoştu (değişmediyse) yönetim anlayışlı

Hocam phpkf yi 2-3 yıl önce kurmuştum kendi sitesinden indirip halen aynı temalar var merak edip temalarda bi gelişme varmı diye baktım herşey aynı bi mavi temayı eklemişler sanırım :)

• Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

melankolia adlı üyeden alıntı

Hocam phpkf yi 2-3 yıl önce kurmuştum kendi sitesinden indirip halen aynı temalar var merak edip temalarda bi gelişme varmı diye baktım herşey aynı bi mavi temayı eklemişler sanırım :)

sizce http://www.phpkf.org/forum/forum_index.php varsayılan tema olmasına karşın güzel değilmi :) ben çok beğeniyorum şahsen tam form teması :)

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)

ismail03 adlı üyeden alıntı

sizce http://www.phpkf.org/forum/forum_index.php varsayılan tema olmasına karşın güzel değilmi :) ben çok beğeniyorum şahsen tam form teması :)

Fena değil ama bütün kullanıcılar beğenirmi bilmiyorum.Hani smf deki gibi çeşitlilik olsa çok iyi olurdu.Bunun yanında halen geliştirilmesi çok iyi sistemin.

• Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

baktr adlı üyeden alıntı

hocam phpkf nin tema ve eklentileri hiçte oyle ağım şahım değil ki ücretsiz kullanacak olan arkadaşlara bu platformda ve başka yerlerde hep aynı şeyler soylenir vbulettin xenforo olmazsa mybb kurulması gerektiğini herkes bilir. profesyonel bir forum sitesi kurmak isteyenler mybb yi tercih ederler ama artık mybb de de iş yok vbuletin bile bıraktı herşeyi artık

mybb ye zor entegre edilen WYSIWYG editör dahil geliyor geliştiriliyor mybb kalıp olmuş ama yeterli değil artık beni uyuz eden 3 şeyi vardı bildirim sistemi son konular WYSIWYG editör normal editöre al bozuk çıkıyordu bide mybbdeponun bir kaç çok bilmiş moderatörü (10tl.net kurucusu örnek olabilir hala değişmediyse) küçücük bir örnek veriyim size beyler konuyu kaldırmış :) ama bi alıntı vardı
http://tr.mybbdepo.com/mybbdepo-yoneticilerinden-mobil-uygulama-istegi-konusu.html?page=2
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 1, (%0)
hocam aklısınızda şuan en iyi ücretsiz sistemlerin başında mybb bulunuyır ben mybbyi bir iki kez kullandım vbulettin yada xenforo yoksa hiçbiri iyi değil ama mybb platform olarak profesyonel havası katmaktadır. lütfen yanlış anlamayın ben mybb ci değilim ama arkadaşı bilgilendirmek görevimizdr

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al