wmaraci reklam

1And1 Ucuz Domain Rehberi

29 Mesajlar 6.356 Okunma
wmaraci reklam

krrgh krrgh WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 138 / 36
  • Ticaret 3, (%100)
Ek Bilgi:

1&1 firması müşteri portföyü oluşturmak ve mevcut portföyünü büyütmek için böyle bir kampanya yapıyor. İlk domainlerinizi alıp üye olduktan sonra yeni domain kaydı 9.99$ oluyor. Yenileme ücreti de aynı şekilde. Bununla birlikte 0.99$'dan kayıt ettiğiniz domainler için 60 gün transfer yasağı var.

Müşteri hizmetleri ise inanılmaz derecede hızlı ve saygılı. 3 gün önce bir konu ile ilgili soru sordum anında geri dönüş yaptılar.

halilibrahim.net - Tez / Ödev / Akademik Makale / Adsense / Wordpress
wmaraci
reklam

accountr accountr Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 4 / 5
  • Ticaret 4, (%100)
arkadaşlar peki ben birşey soruyum godadydeki gibi domain limiti varmı yoksa istediğimiz kadar alabiliyormuyuz ?

Yeter Baskan Yeter Baskan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 16 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
godaddy den şaşmayın arkadaş. hem onay derdide yok

WebPrensi WebPrensi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 16 / 10
  • Ticaret 1, (%100)

EnderGrafik adlı üyeden alıntı

Ertesi güne kadar onaylıyorlar domaini. Sonra 1 hafta içindede parayı çekiyorlar. Ben 1 adet domain aldım durum böyleydi

aynen onayladılar parayı çektikten sonra. :)

http://mobilkutu.blogspot.com.tr/
wmaraci
wmaraci

aydinya2 aydinya2 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
ucuz hosting sitesi 1and1.com

hosting siparişi verdim, kredi kartımdan para çekildi aradan 3 gün geçti hala hosting aktif edilmedi. email-lere kesinlikle cevap vermiyorlar! yurtdışı arama paketi almak zorunda kaldım ve amerikayı aradım, yarım saat müzik dinledim cevap veren olmadı. daha sonra bir kaç defa daha aradım ve bir defasında çin şiveli bir bayan telefona yanıt verdi, tamam işleminizi hallediyorum dedi ve telefonu kapattı, gidiş o gidiş.

çöpe atılacak paranız varsa 1and1.com dan hosting alabilirsiniz.

unutmadan sitelerine 7/24 saat destek yazmışlar ama cumartesi ve pazar günleri hiçbir işleminizi gerçekleştirmiyorlar zira hafta sonları çalışmıyorlar. hafta sonu teknik problem ile karşılaşırsanız yandınız ama önemli değil hafta içi de ilgilenmiyorlar zaten.

paranızı kartınızdan çekerler çatır çatır işletirler ve siz hosting aktif olacak diye beklersiniz, çok beklersiniz.

halkımın cebinden çıkan para benim cebimden çıkmıştır aman ha sakın tuzaklarına düşmeyin!

ayrıca bu firma çin kökenli bir firma, california'da host işi yapan bu çinliler bit gibi türemişler...

1: hosting alacağınız firmanın hangi ülkeye kayıtlı olduğunu...
2: dns-lerin nereye kayıtlı olduğunu... ( karşılaştırma yapmak için )
3: hosting almadan önce firmaya deneme emaili gönderin ve gönderdiğiniz epostanın ne kadar sürede cevaplandığını test edin.
4: mümkünse sitelerinde verdikleri telefon numaralarını arayın, ingilizce bilmiyorsanız bile cevap verip vermediklerini kontrol etmiş olursunuz.
5: firmanın çin kökenli olup olmadığını muhakkak öğrenin zira kötü niyetli bazı çinliler bu işe fena sarmışlar ve insanları dolandırıyorlar.

mümkünse amerika'ya bağlı pensilvanya ve california gibi yerlerden hosting almayın.

TimurE TimurE Emre Timur Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek WordPress/SEO/PHP
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 31 / 24
  • Ticaret 12, (%100)
1and1 hesabımızı kapatma yada silme şansımız var mı ?

Ripped Ripped Serçe Development Kimlik Onayı
  • Üyelik 20.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek SEO & Software
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 372
  • Beğeniler 94 / 94
  • Ticaret 11, (%100)

aydinya2 adlı üyeden alıntı

ucuz hosting sitesi 1and1.com

hosting siparişi verdim, kredi kartımdan para çekildi aradan 3 gün geçti hala hosting aktif edilmedi. email-lere kesinlikle cevap vermiyorlar! yurtdışı arama paketi almak zorunda kaldım ve amerikayı aradım, yarım saat müzik dinledim cevap veren olmadı. daha sonra bir kaç defa daha aradım ve bir defasında çin şiveli bir bayan telefona yanıt verdi, tamam işleminizi hallediyorum dedi ve telefonu kapattı, gidiş o gidiş.

çöpe atılacak paranız varsa 1and1.com dan hosting alabilirsiniz.

unutmadan sitelerine 7/24 saat destek yazmışlar ama cumartesi ve pazar günleri hiçbir işleminizi gerçekleştirmiyorlar zira hafta sonları çalışmıyorlar. hafta sonu teknik problem ile karşılaşırsanız yandınız ama önemli değil hafta içi de ilgilenmiyorlar zaten.

paranızı kartınızdan çekerler çatır çatır işletirler ve siz hosting aktif olacak diye beklersiniz, çok beklersiniz.

halkımın cebinden çıkan para benim cebimden çıkmıştır aman ha sakın tuzaklarına düşmeyin!

ayrıca bu firma çin kökenli bir firma, california'da host işi yapan bu çinliler bit gibi türemişler...

1: hosting alacağınız firmanın hangi ülkeye kayıtlı olduğunu...
2: dns-lerin nereye kayıtlı olduğunu... ( karşılaştırma yapmak için )
3: hosting almadan önce firmaya deneme emaili gönderin ve gönderdiğiniz epostanın ne kadar sürede cevaplandığını test edin.
4: mümkünse sitelerinde verdikleri telefon numaralarını arayın, ingilizce bilmiyorsanız bile cevap verip vermediklerini kontrol etmiş olursunuz.
5: firmanın çin kökenli olup olmadığını muhakkak öğrenin zira kötü niyetli bazı çinliler bu işe fena sarmışlar ve insanları dolandırıyorlar.

mümkünse amerika'ya bağlı pensilvanya ve california gibi yerlerden hosting almayın.

Bende domain aldım 0.18$ 'a paypaldan parayı fazla çekerler diye korkuyorum.Parayı çektikleri an hesaptaki yetkilerini kaldıracağım.

aydinya2 aydinya2 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Sakın bulaşma, işlemini hemen iptal ettir, birçok ülkede **************lık yaptıklarına dair yakınmalar okudum.

Kartımdan para çekeli bir hafta oldu ve hala hosting hesabım aktif edilmedi, günlerdir arıyorum, eposta gönderiyorum cevap vermiyorlar.

eooonz eooonz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
1and1 de benim de domainim var. Alalı 1 yıl olmadı daha. Bi ara yanlışlıkla ben bir hata yaptım kurcalarken bir yerlere onay verdim kredi kartımdan 30 dolar para çektiler, sonra mail attım yanlışlıkla yaptım zaten hiç kullanmadım da diye adamlar geri yatırdılar parayı. Bu olay sonrası adamlara acayip bi sempati duydum, sadece bi mail attım beni hiç uğraştırmadılar. Sizdek son durum nedir, alan arkadaşlarda transferde falan bi sıkıntı çıktı mı?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al