Merhaba

Benim de bir web sitem var daha doğrusu Wordpres blog. Hiçbir reklam veya internetten para kazanmak gibi bir amacım yok.

Sadece kişisel seyahat, gezi inceleme ve bilgi sitesi. Ancak sitemle 1 aydır uğraşmama olmama rağmen ne alexa'da ne google'da bir ilerleme sağlayamadım. Sitemin günlük ziyaretçi sayısı 10 kişi kadar.

Forumlar da bir çok site sahibi 1 ay içinde ciddi başarı yakalarken neyi yanlış yaptığımı merak ediyorum.

Wordpress site robot.txt tamam site haritası tamam. Google bot pingleme tamam. Keyword ve disception tamam. İçerik zaten özgün. Daha ne yapayim anlamadım.

Bu konuda bilgi paylaşabilecek olan varsa sevinirim bu sırada sitemin adresi www.kesfet.org

Lütfen sabırlı ol devam et demeyin. Tabi ki bunu biliyorum sadece yanlış yaptığım bir şey varsa bu şekilde yola devam etmek istemiyorum düzeltmeyi yeğlerim. Örneğin ilk başta sadece http://kesfet.org olarak çalışıyordu sonra değiştirdim www.kesfet.org yaptım ama bunu google'a bildirdim. Ancak bu değişiklikten önce de çok farklı değildi.

Örneğin domainimin de içinde yer alan keşfet kelimesinde ilk 500 de sitem yer almıyor. Bu sırada sosyal medya sayfalarıda var sitemin.

Şimdiden teşekkürler.