wmaraci reklam
lidertakipci

Alexa'da yerlerde sürünüyorum

12 Mesajlar 1.970 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

kaanozsayiner kaanozsayiner WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Görsel İletişim Tasarımı
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba

Benim de bir web sitem var daha doğrusu Wordpres blog. Hiçbir reklam veya internetten para kazanmak gibi bir amacım yok.

Sadece kişisel seyahat, gezi inceleme ve bilgi sitesi. Ancak sitemle 1 aydır uğraşmama olmama rağmen ne alexa'da ne google'da bir ilerleme sağlayamadım. Sitemin günlük ziyaretçi sayısı 10 kişi kadar.

Forumlar da bir çok site sahibi 1 ay içinde ciddi başarı yakalarken neyi yanlış yaptığımı merak ediyorum.

Wordpress site robot.txt tamam site haritası tamam. Google bot pingleme tamam. Keyword ve disception tamam. İçerik zaten özgün. Daha ne yapayim anlamadım.

Bu konuda bilgi paylaşabilecek olan varsa sevinirim bu sırada sitemin adresi www.kesfet.org

Lütfen sabırlı ol devam et demeyin. Tabi ki bunu biliyorum sadece yanlış yaptığım bir şey varsa bu şekilde yola devam etmek istemiyorum düzeltmeyi yeğlerim. Örneğin ilk başta sadece http://kesfet.org olarak çalışıyordu sonra değiştirdim www.kesfet.org yaptım ama bunu google'a bildirdim. Ancak bu değişiklikten önce de çok farklı değildi.

Örneğin domainimin de içinde yer alan keşfet kelimesinde ilk 500 de sitem yer almıyor. Bu sırada sosyal medya sayfalarıda var sitemin.

Şimdiden teşekkürler.

wmaraci
reklam

Rehber Rehber WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ü** A**
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 52 / 53
  • Ticaret 3, (%100)
sifalibitkileryurdu.com adresi de bana ait aynı sorunu bende yaşıyorum birşey yapamadım bir yolunu bulursan bende öğrenmek isterim.

E-devlet onaylı sertifika sağlayarak mesleğinizi belgelendiriyoruz.

Myiso Myiso Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı +Seo+ Adwords
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 18 / 153
  • Ticaret 12, (%92)
Merhaba bu konuda yardımcı olabilirim size dilerseniz. Bu link üzerinden alexa değerine bakabilirsiniz. veya bu link üzerine de bakabilirsiniz. Çok kısa sürede üstlere çıkarabilirim. skype adresim: kayakoku

davison davison Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek cafe çalışanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** U**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 58 / 45
  • Ticaret 0, (%0)
forum ve çeşitli sitelerde tanıtım yapabilirsiniz sosyal medya hesaplarında paylaşabilirsiniz

wmaraci
wmaraci

General1 General1 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek sdadsa
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Sıralamaya dahil girememiş hocam direk çöp hiç uğraşma

Myiso Myiso Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı +Seo+ Adwords
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 18 / 153
  • Ticaret 12, (%92)
sıralamaya girmeyen siteyi çöpe mi atıyorsunuz? bana verin ben adam ederim :)

negiu negiu WM olmaya çalışıyoruz Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Fizyoterapist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 2 / 183
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle biraz daha renkli bir tema kullanabilirsiniz. Sidebara populer yazılar, yazıların altına da benzer yazılar kısmı eklemenizi tavsiye ederim. Site içi linkleme çok zayıf kalmış. Yazı içinde kalın harfle yazdığınız kısımların keyword olmasına özen göstermenizi tavsiye ederim. Description kısmını düzenleyin. Çok fazla ve gereksiz etiket kullanmışsınız. İnsanları sitede tutmaya çalışın, biraz daha ilgi çekici başlıklar, sosyal medya desteği ve ufak tefek düzenlemelerle güzel bir yere gelir. Mail ile insanların sitenizi takip etmesine olanak sağlayabilirsiniz. Video paylaşım portallarına ufak tanıtım videoları yükleyebilirsiniz.

Watson Watson Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Aktör
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 5 / 7
  • Ticaret 6, (%100)
Domain o kadar mükemmel ki. Direk bir düzeltme düzenleme çabasına girmelisiniz.
kaanozsayiner

kişi bu mesajı beğendi.

kaanozsayiner kaanozsayiner WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Görsel İletişim Tasarımı
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Watson dostum liste olarak düzenleme ve düzeltmeleri yazabilir misin.
Bu konunun üzerine eğliyeyim. İcerikleri kendim hazırlıyorum. Benim için değerli o anlamda.

Ek Olarak: Bir kaç arkadaşım fazla etiket girdiğimi yazmış. Her yazım için önemli kelimeleri o yazının etiketi yapıyorum bu yanlışmı. Bir de disception için head lerin arasına bir kod buldum koydum sanırım etiketleri keyword ve açıklamaya dönüştürüyor. Ama çalışmadı galiba. Siz göremediyseniz.

Ek Olarak: Son olarak önerebileceğiniz iyi bir wordpress teması var mı. Dergi, seyahat, magazin gibi olabilir.

pxjasius pxjasius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek PHP Dev.
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad N** Ç**
  • Mesajlar 387
  • Beğeniler 57 / 53
  • Ticaret 7, (%86)
temana dikkat et diyenlere aldırış etme sadece site açmayı bilenler böyle diyecektir. reklam falan almıyorsun o yüzden tema önemsiz herhangi bir şey değiştirmene gerek yok zaten kullanıcı girmiyor googleda gözükmüyorsun senin sorunun bu...

alan adın çok güzel rakiplerin fazlaysa olabilir onlara dikkat et seoya paranı kaptırma

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al