rebellite adlı üyeden alıntı

Hayalden öteye geçemeyecek projeniz. Çünkü böyle projeler iyi bir sermaye varsa, iyi bir ekip varsa ve reklamın varsa tutulur. İki - üç şeyi değiştirmekle ne dahi olabilirsiniz ne de tutunabilirsiniz.

1) ben dahi olmaya çalışmıyorum ufak değişiklikler yaparak diğer platformlardan farklı olabilir miyim sorusunun cevabını arıyorum
2) iyi sermaye varsa, iyi bir ekip varsa ve reklamın varsa tutulur gibi şeyler tamamen klişe ve ezber söylemlerdir. Ben bu konuyu açarken fikirleri olan insanların yorum yapması umuduyla yazmıştım
3) Amacımız beyin fırtınası yapmak olmalı insanların hayallerini baltalamak değil...

rebellite adlı üyeden alıntı

Eğer ki dediğiniz gibi olsaydı bu konu hiç konuşulmazdı, icraat olurdu. Arkadaş açık kaynak kodlu ücretsiz kafa dağıtmak ilgilenmek için script arıyo başka da bişey degil. Konu çok uzadı. Hadi eyv.

Açıkçası kafa dağıtmak için elimde istemediğiniz kadar materyal var. Bu kanıya nerden varıyorsunuz şaşırtıcı açıkçası. Bence siz ilk önce ön yargılarınızdan kurtulun ondan sonra ahkam kesmeye başlayın...

Ayrıca hiç bir proje konuşulmadan veya beyin fırtınası yapılmadan icraata geçmez.