Kendin diyorsun 'daha önce 5 konu eklerken şimdi 2 ekliyorum' diye ben her gün, her an nasıl konu ekleyebilirim söyler misin?
Bir günde 5 konu eklemek yerine, her gün 1 konu ekleseydin belki bu kadar sıkıntı olmayacaktı senin için.

Burası Blog Kardeşliği ise, elbette eski konu da olsa, yeni konu da olsa bir şekilde yorum atman gerekiyor. Sana sadece 'yeni konulara yorum yazacaksın' demiyor kimse di mi? Farkındaysan benim ilgimi çekmemesine rağmen -android konusu- ben de gidip ilgimi çeken ya da en azından geçiştirmelik bir yorum atamayacağım konularına yorum yazdım bu zamana kadar. İlgim olmasa dahi yine konularını sonuna kadar okudum -hani olurda bir gün androidli bir cihazım olursa diye- hatta kısayollarını ekledim bir yerlere.

Hani bunu büyütmeye gerek yok fazla. Yorum yazmayla ilgili
- 3 gün boyunca güncelleme yapmayan blog sahipleri bu konu altından uyarılacak, 5 gün boyunca yeni yazı girilmediği zaman ise üye gruptan çıkarılacaktır.
diye bir şey varsa, benim yazdığım tüm yazıların (hatta son yazdıklarımın) tarihlerine bakıver, ne 3 günü geçti, ne de 5 günü. Ama yorum yazacak konu bulamıyorum deme mümkünse ;)