wmaraci reklam
lidertakipci

İleri Tarihli Post Paylaşma ve Google için Değeri

16 Mesajlar 1.649 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Neoyun Neoyun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İnternet girişimcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 126 / 350
  • Ticaret 30, (%100)
Schema.org etiketleri veya Rich snippets ile "datePublished" etiketiyle yapıyorlar. İsterseniz 2020 yılını bile gösterebilirsiniz.
BrutalStar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ececan ececan WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 11.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek hesap kullanılmayacaktır. lütf
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 43 / 52
  • Ticaret 9, (%100)

brkrtp adlı üyeden alıntı

Şuan tekrar baktım :

Ya arkadaş yalan söyledi bizi aklınca keklemeye çalıştı yada yayınlanma tarihini tekrar değiştirdiler.

UyuzWeb adlı üyeden alıntı

Hayır arkadaşlar yazıyı yazan kişi bunun tarihi ile oynamış. İleri tarihli paylaşılan yazılar sitede yayınlanmayacağından google tarafından indeks alması gibi bir durumda söz konusu değildir.

Ne yalancılığımız kalmış ne başka bir şey. İşim gücüm yok yalan mı söyleyeceğim. Ayrıca beşeri bir şey gösteriyorum size, Google diye asla hata olmayacak diye bir şey mi var?

Bahsettiğiniz gibi tarih etiketlerini dikkate alıp eğer gelecek tarih verildi diye Google bunları indekslemiyor olsaydı, sonradan bu kişi veritabanı üzerinden tarih ile oynasaydı dahi Google yazıyı güncellerken o anki tarihi dikkate aldığında yine indekslemezdi.

Öte yandan tekrar arayan arkadaşın bulduğu sonuç beni şaşırttı. Bende 1 Kasım yazıyordu.

Belki bilmediğimiz bir şey vardır. Mesela 1 Kasım Google tarafından da tanınan bir gündü seçim olacağı için. Bugüne ait özel bir fonksiyon geliştirmiş olabilirler çünkü özel günlerde (doodle yayınladıkları günlerde) doodle ile ilgili haberleri önplana çıkartmak için fonksiyon kullandıklarından eminim.

UyuzWeb UyuzWeb Yardımsever Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Aircraft Powerplant
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 988
  • Beğeniler 40 / 200
  • Ticaret 24, (%100)

ececan adlı üyeden alıntı

Ne yalancılığımız kalmış ne başka bir şey. İşim gücüm yok yalan mı söyleyeceğim. Ayrıca beşeri bir şey gösteriyorum size, Google diye asla hata olmayacak diye bir şey mi var?

Bahsettiğiniz gibi tarih etiketlerini dikkate alıp eğer gelecek tarih verildi diye Google bunları indekslemiyor olsaydı, sonradan bu kişi veritabanı üzerinden tarih ile oynasaydı dahi Google yazıyı güncellerken o anki tarihi dikkate aldığında yine indekslemezdi.

Öte yandan tekrar arayan arkadaşın bulduğu sonuç beni şaşırttı. Bende 1 Kasım yazıyordu.

Belki bilmediğimiz bir şey vardır. Mesela 1 Kasım Google tarafından da tanınan bir gündü seçim olacağı için. Bugüne ait özel bir fonksiyon geliştirmiş olabilirler çünkü özel günlerde (doodle yayınladıkları günlerde) doodle ile ilgili haberleri önplana çıkartmak için fonksiyon kullandıklarından eminim.

O kadar detayını bilemem ama ben burada fikrimi paylaştım. Sonuçta bir şeyler konuşmak için buradaysak herkesin fikrine saygı duyulmalı. İyi çalışmalar.

Geri dönüş için mesajı alıntılayın.

ececan ececan WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 11.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek hesap kullanılmayacaktır. lütf
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 43 / 52
  • Ticaret 9, (%100)

UyuzWeb adlı üyeden alıntı

O kadar detayını bilemem ama ben burada fikrimi paylaştım. Sonuçta bir şeyler konuşmak için buradaysak herkesin fikrine saygı duyulmalı. İyi çalışmalar.

Yalancılıkla veya sahtekarlıkla suçlamak buna dahil değildir ve izin vermem. Size de iyi çalışmalar.

wmaraci
wmaraci

UyuzWeb UyuzWeb Yardımsever Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Aircraft Powerplant
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 988
  • Beğeniler 40 / 200
  • Ticaret 24, (%100)
ececan ben sizi yalancılık ile suçlamadım. İyi çalışmalar.
ececan

kişi bu mesajı beğendi.

Geri dönüş için mesajı alıntılayın.

Ecancan Ecancan Paylaşmak Güzeldir Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 359 / 215
  • Ticaret 30, (%100)
UyuzWeb Bana nasıl bildirim geldi "ececan" dan :D sistemin bugumu bulduk yoksa :D
UyuzWeb

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al