wmaraci reklam
lidertakipci

Blog Kardeşliği Yenilendi

1.352 Mesajlar 134.692 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

KhanJitsu KhanJitsu Şef (MEB'de) Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Şef (MEB'de)
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1642
  • Beğeniler 62 / 318
  • Ticaret 93, (%100)
Bu sefer ki farklı ama diğeri öylesine bir çalışmaydı. Bu sefer ki çalışmalarımdan iyi bir yarar sağlayabilirsiniz :) Örnek olarak sitemin Android, Android market, Android uygulamalar, android uygulaması, android uygulamaları ve son olarak ta turkcell t11 turkcell t11 özellikleri çalışmalarını bu şekilde yaptım. İstersen sana hiçbir ücret istemeden yapabilirim.

wmaraci
reklam

Maziliguney Maziliguney Makine Müh. Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Makine Müh.
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 46 / 58
  • Ticaret 6, (%100)
Bende maziligüney arkadaşın sitesine girdiğimde yorum atacak konu bulamıyorum en eski en ilgi çekmeyen konulara yorum atıyorum, o konular tekrardan aktifliğini kazansın diye.

Benim bloga girdiğinde mi yorum atacak konu bulamıyorsun? Yapma arkadaşım ya, deme bunu. 114 sayfa ve her sayfada 5 yazı (114x5=570 adet yazım) varken -ki bunlar seninki gibi sadece adroid, uygulama, oyun vs. üzerine olmayıp her konuda olmasına rağmen- sen yorum yapacak konu bulamıyorsan ne diyebilirim sana.
Her gün 1 yazıyı okusan, birisine yorum yapsan 1,5 senen gidiyor zaten, insaf be abicim.

#Blog'canım: maziliguney.com
Reklam, tanıtım yazısı, link vs için iletişime geçebilirsiniz.

• Üyelik 17.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Şef (MEB'de)
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1642
  • Beğeniler 62 / 318
  • Ticaret 93, (%100)
yok öyle demek istemedim kardeşim, hergün konu yazmıyorsun ya. bende eski konularına atıyorum manasında yenilerinde yorumum var ise. Yani yorumum var boşgeçmiyorum gene de atıyorum manasında dedim.

lbrk lbrk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 29 / 27
  • Ticaret 0, (%0)
6 şubat yorumları atıldı. Ayrıca gruptaki arkadaşlar ve çıkarılan arkadaşlar, lbrk[AT]windosl.... adresini eklerseniz tanışırız. :D

wmaraci
wmaraci

mustafayasin mustafayasin PHP & IOS Developer Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 914
  • Beğeniler 91 / 173
  • Ticaret 11, (%100)
önüne gelen yorumlar atıldı yazmış. Bi kaç kişi dışında yorum atan yok. Alakası olmayanalr konuya karışmasınlar lütfen

Maziliguney Maziliguney Makine Müh. Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Makine Müh.
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 46 / 58
  • Ticaret 6, (%100)
Kendin diyorsun 'daha önce 5 konu eklerken şimdi 2 ekliyorum' diye ben her gün, her an nasıl konu ekleyebilirim söyler misin?
Bir günde 5 konu eklemek yerine, her gün 1 konu ekleseydin belki bu kadar sıkıntı olmayacaktı senin için.

Burası Blog Kardeşliği ise, elbette eski konu da olsa, yeni konu da olsa bir şekilde yorum atman gerekiyor. Sana sadece 'yeni konulara yorum yazacaksın' demiyor kimse di mi? Farkındaysan benim ilgimi çekmemesine rağmen -android konusu- ben de gidip ilgimi çeken ya da en azından geçiştirmelik bir yorum atamayacağım konularına yorum yazdım bu zamana kadar. İlgim olmasa dahi yine konularını sonuna kadar okudum -hani olurda bir gün androidli bir cihazım olursa diye- hatta kısayollarını ekledim bir yerlere.

Hani bunu büyütmeye gerek yok fazla. Yorum yazmayla ilgili
- 3 gün boyunca güncelleme yapmayan blog sahipleri bu konu altından uyarılacak, 5 gün boyunca yeni yazı girilmediği zaman ise üye gruptan çıkarılacaktır.
diye bir şey varsa, benim yazdığım tüm yazıların (hatta son yazdıklarımın) tarihlerine bakıver, ne 3 günü geçti, ne de 5 günü. Ama yorum yazacak konu bulamıyorum deme mümkünse ;)

#Blog'canım: maziliguney.com
Reklam, tanıtım yazısı, link vs için iletişime geçebilirsiniz.

• Üyelik 17.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Şef (MEB'de)
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1642
  • Beğeniler 62 / 318
  • Ticaret 93, (%100)
Hocam anlamadın ki beni sen, ben diyorum ilk sayfadaki konularına daha önce yorum atmış olsam bile eski konularına yorum atıyorum diyorum elimden geldiği kadar bunu sende farketmişsindir zaten. Kısacası yorumsuz bırakmıyoruz diyorum. Umarım anladın.

digitall digitall www.halitalptekin.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Security Consultant
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 0 / 35
  • Ticaret 18, (%100)
Yorumlar Atıldı

canatasever canatasever Can ATASEVER Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 593
  • Beğeniler 126 / 86
  • Ticaret 7, (%100)

androidsistem adlı üyeden alıntı

FierOzgur ben grubun üyesi değilim ne yazık ki ayrıca elimde 4 tane ***.net davetiyesi var grup üyesi olmadığım için veremem kusura bakma. Ben o kadar çalışma yaptım sonra bu duruma geldik. Hele bir kişi var ki günün moral bozan kişisi oldu.

Şu yaptığın çocukluktan öte bir şey değil Ali. Ajitasyon mu yapıyorsun, kendince trip mi atıyorsun bilemiyorum. Ama ben sana dayanışma mantığının ve bu grubun gerekliliklerini hatırlattım, uyup uymamak sana kalmış. Süre belirtilmeyen geçici izinlerde 5 gün süre var, sen de 5 gün içinde uyarıları dikkate alıp gerekenleri yaparsan grubun kapısı her zaman açık; yok yapamam ben, karışamazsınız benim bloguma dersen de yolun açık olsun. Bu arada da provokatif veya atarlı yorumlar yapmazsan sevinirim.

agumrah agumrah Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretim Görevlisi
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 9 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
06.02.2012 yorumları atıldı

Ek Olarak: pekmezgibi.blogspot.com da isim, eposta ve web sitesi alanı yok ve yorum iletilemediği için yorum atamadım.

ayrıca yazanblog.com açılıyor olmasına rağmen içerik kısmı uzun süre açılmıyor sorun benim tarayıcımdan kaynaklanmıyor. bilginize...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al