AtagunBaltacioglu adlı üyeden alıntı

Çok gezmek kime göre neye göre demek isterim, Örnek istanbulda olabilirsiniz ama istanbul'un neresini, ne kadarını gezdiniz ki bu gezi blogları bununla yetinmiyor yurtdışını gezen orda ki tecrübelerini paylaşan resimlerle süsleyen, okuyucularına önerilerde, tavsiyelerde bulunanlar önemli olan bunlar. Bunları yapmak kolay ve normal bir blog açmak gibi olmadığını düşünüyorum. O nedenle gezi blog işi zor.
Domain güzel inş güzel bir şekilde değerlendirirsiniz.

domain gerçekten iyi kötüye kullanmamak için bu kadar düşünüyorum. geziyor.net ve geziyor.org bende birisini blog olarak diğerini farklı bişey içinde kullanabilirim . He sordugunuz soruya gelecek olursan istanbulun çoğu semtini gezmişimdir , Ümraniye,Bostancı,Kadıköy,Tarihi yarım ada Taksim'e kadar neredeyse girmediğim sokağı kalmamıştır diye tahmin ediyorum.Aslında blog açarsam başlamak istediğim ilk yer kadıköy olur girdiğim tüm mekanlara tekrar gidip fotoğraflar çekip düşüncelerimi yazabilirim :) Üniversite öğrencisi oldugum için şuanda ülke dışına çıkmam biraz zor gibi ama geçmiş zamanlarda Türkiye'nin pek çok şehrini gezmişliğim var :)

Ek Olarak:

tekumut adlı üyeden alıntı

gezi blogu daha mantıklı olur gibi geldi hocam

Şehir rehberi, yorucu ve ekip gerektirebilir ki bence gerektirir.
Kızlar soruyor gibi birşey uygun olmayacağını düşünüyorum.
Sözlükte pek olmaz gibi.
Gezi blogu çok güzel olur ancak gerçekten oturduğunuz yerden yazmakla değilde gezerek, gezdiklerinizi paylaşmanız gerekiyor diye düşünüyorum.

Çok gezmek kime göre neye göre demek isterim, Örnek istanbulda olabilirsiniz ama istanbul'un neresini, ne kadarını gezdiniz ki bu gezi blogları bununla yetinmiyor yurtdışını gezen orda ki tecrübelerini paylaşan resimlerle süsleyen, okuyucularına önerilerde, tavsiyelerde bulunanlar önemli olan bunlar. Bunları yapmak kolay ve normal bir blog açmak gibi olmadığını düşünüyorum. O nedenle gezi blog işi zor.
Domain güzel inş güzel bir şekilde değerlendirirsiniz.

++++ gezi blogu açmaya karar verdim uzun bir araştırma ve konu toparlama sonunda siteyi aktif hale getireceğim , tanıdığınız host sponsoru var mı acaba?