pureimagination özgün haber siteni yarat şunu unutma şuan büyük ajanslar taraflı ajanslardır atıyorum a kanalı a partisine b gazetesi b partisine c dergisi c partisine göre çalışmaktadır. A kanalı sadece siyasete ağırlık verirken C dergisi geçiş yıllarda yapılanlara B gazetesi ise gündemdeki terör cinayet vs ağırlık verebiliyor çarpıtmak adına.

Sen diyorsan ki ben bir yerlerden haber okurum onu tarafsızca yazarım işte neden yükselmeyesin daha derin açıklayayım.

Sen haber siteni kur kategorilerini aç gir kardeşim a sitesine onun haberi şöyle dir atıyorum A kişisi yine yatırımını yaptı sen A kişisi bu yıla ait şu sektörde bir yatırıma daha imza attı de tarafsız ol git B sitesine terör mü var tarafsızca ekle şurada şurada çatışma şehit yaralı var aman komutan emir vermedi vali önünü kesti asla taraflı olma boşver olunca ülke kurtulmuyor malesef bu şekilde çeşit çeşit siteden haberleri tarafsızca sitene ekler sosyal medyanı aktif kullanır özgün bir site yaratırsan ben tutulmaması için neden görmüyorum