wmaraci reklam
lidertakipci

Wmaracı Hepimizin

27 Mesajlar 3.638 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
ismail03 Düşüncemi yazıp cevaba yer bırakmıyorum ama cevap vermekten kaçınmıyor ve tartışma çıkartıyorsunuz. Neyse uzatma.

cagdaskorkmaz.com.tr
wmaraci
reklam

oktayt oktayt İş olsun işte Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Bilişim/İnternet
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 93 / 93
  • Ticaret 34, (%100)
Bu konuda bile tartışma çıkacak :)
anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

Wordpress Php düzenleme işleriniz yapılır

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Birkaç kişi uzaklaştırıldı birkaç tane daha var onlar da giderse umuyorum ki çok güzel tartışmalar çıkacak forumda. Ayrıca konu dışı ve güncel bölümü dışında bu tür konular açılmıyor. Görmek istemeyen girmez olur biter. Kimsenin satışı v.s. etkilenmiyor kanımca. Hakaret edenleri de zaten moderatörler uzaklaştırıyor.
İyi forumlar.
TanerSELEK

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Aslında sorun şu. Biz Ateist olrak cehennemde yanacağız. Onlarda bizim yanmamamız için çabalıyorlar hepsi bu. Bizim iyiliğimizi istiyorlar yani.

cagdaskorkmaz.com.tr
wmaraci
wmaraci

umittopcan umittopcan Tanıtım Yazısı ve Grafik Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Operatör
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 698
  • Beğeniler 34 / 123
  • Ticaret 39, (%100)
Herkes düşünmek istediğinde özgür, ben dinine bağlı bir insanım ama ateist bir sevgilim var(dı). Yani burda kimse bu konuda tartışma çıkaramaz, çıkarmayada hakkı yoktur. Herkesin günahı, sevabı kendine.
anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

pierre91 pierre91 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci, Serbest Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 8 / 34
  • Ticaret 1, (%100)

Korkmaz adlı üyeden alıntı

Bende bir Ateist olarak konularda yaptığım yorumlara kavka çıkartıcı cevaplar veriliyor. Belki bende bazen sinirlenip sert çıkabiliyorum ama genelde onlar bu şekilde davranıyor. Gene tartışma yaratmak için gelenler var ama neyse.

Güzel kardeşim sana laf atacak falan değilim. Görüşüne saygılıyım fakat ben bir Müslüman olarak seni bu yanlış düşünceden kurtarmak isterdim.

Cubbeliahmetsohbetleri.com
Söylerken alim gibi, amel ederken cahil gibiyiz.

• Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
pierre91 Hocam ben düşüncemin doğru olduğu kanaatindeyim. Tabi bu sizin inancınıza ters düşüyor ama beni islamdan uzaklaştıran şeylerden biride ülkede işlenen yanlış din politikasıdır. Ben ailemden bu şekilde öğrenmedim. 18 yaşımdan sonra çıktım ben inanmıyorum dedim. Kendimce gerekçelerimi söyledim anlayışla karşıladılar. Ben bugüne kadar ne namaz kıldı ne camiye gittim. Ama bu beni kötü bir insan yapmaz. Aksine kendimi daha iyi yetiştirmeyi öğrendim. Ha belki burada tartışma çıkartınca sinirlenip birşeyler yazıyoruz ama asla kimseyi gel Ateist ol diye zorlamıyorum. Diğer konuda kendimce sebepleri yazdım ama insanlar gelip cevap verdiler yoruma. Sonra tartışma çıkarıyoruz.

Dünya genelinde Ateistlerin sayısı artmakta zaten. Buda bence teknoloji ve bilimin etkisi büyük. Amarika'da hamişler var. Onlar bile Ateist oluyorlar :D

cagdaskorkmaz.com.tr

pierre91 pierre91 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci, Serbest Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 8 / 34
  • Ticaret 1, (%100)
@Korkmaz "bu zamana kadar ne namaz kıldım ne camiye gittim ama bu beni kötü insan yapmaz" demişsiniz. İsterseniz bu cümlenizin doğruluk değerini araştırın derim ama zaten inanmadiginiz icin yapacak bir şey yok :) Hayırlı günler

Cubbeliahmetsohbetleri.com
Söylerken alim gibi, amel ederken cahil gibiyiz.

ishana ishana Su akar yolunu bulur. Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Eğitimci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad İ** N**
  • Mesajlar 352
  • Beğeniler 104 / 107
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba. Bu tür konular her zaman tartışma sebebi olmuştur. Bir insan hasta olduğunda tedavi olmak isteği yoksa ilaçlar fayda etmez. İnanç ta böyledir. İnanmak istemeyeni zorla inandıramazsınız. İnsanların birbirine daha fazla saygı duyması gerektiği bir dönemdeyiz.
Müslümanların inanç konusunda ve genel kültür konusunda kendilerini çok ama çok fazla geliştirmesi gerekiyor ki, dinlerini ifade edebilsinler.
Forum da konu açma konusunda bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Konuyu açan gelecek olan yorumları ve karşılaşacağı soruları göre almış demektir. Herkes kendi yaptıklarının neticesini görecek.

Bu devirde en zor erdem insan olmaktır.
Keyifle.Net - Keyfine Göre Takıl

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)
Bir insanın (insanî yönden) daha güzel ahlaklı olması inançla alakalı değil. Bu forumda ateist, Müslüman, ve bildiğim kadarıyla mason bile var. Bu, ortamı daha zengin kılıyor. Karşı görüşten birisi ile tartışmak güzel. Tartışmak, hakaret etmek değildir.

Yahu bu forumda dindar olsun olmasın birçok değerli arkadaşım oldu.

En basitinden, Kormaz isimli arkadaş ateist. Ben değilim. Atatürk'ü seven biri, ben değilim (saygı duyarım orası ayrı).

Ancak forumda tarafsız geçinen, dindar geçinen birçok kişiden daha demokratik tartışan birisi. Belki de görüşlerimiz arasında dağlar kadar fark da olsa laf sokmaya çalışmaması, hakaret etmemesi çok güzel.

Bu forumda Atatürk'ü seven var sevmeyen var, x partisini seven var sevmeyen var, Hz. Muhammed' i seven var sevmeyen var. Başkasını seven var sevmeyen var.

Ve sırf Atatürkçü değilim diye vatan haini ilan edenler oldu.

X partisini sevmem diye başka bir şey ilan edildim.

Bir şahsın düşmanı olmamam sebebiyle terörist ilan edildim.

Görüşlere saygısı olmayan kişiler yüzünden bu foruma zarar geliyor. Ben demokratik bir ortamda konuşmak isterken vatan haini ilan edip, haklı çıkmaya çalışmak...

Bu mesajı okurken bile x kişisi hakkındaki görüşlerim sebebiyle sinirlenen kişiler var. Bunu biliyorum. Maalesef....

Bir de tartışma ortamında iki ayet yapıştırıp, beğeni toplayıp haklı çıktığını zannetmek.

Bana ve aynı sorundan muzdarip diğer arkadaşlara türlü iftiraları atan kişiler, yaptıklarının yanlış olduklarını anladıkları gün bu forum daha güzel olur.

Bu forumda vatan haini biri olduğunu sanmıyorum. Hepimiz ülkemizin iyiliğini istiyoruz. Bunu farklı görüşler ile mümkün görüyoruz.

Herkesin keyifli vakit geçirdiği, güzel bir ortamın oluşması dileğiyle. İyi forumlar. ..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al