Temayı şuanda bende kullanmaktayım. Tema hoş ve güzel bir görünümü var temayı sevdim değer kattım ve satılığa cıkardım. Temada herhangi sıkıntı yok ama mobil telefonlarda bazı sıkıntıları var diyebilirim günçelleme cıkınca hatalar giderilecektir.

Temanın Hataları Özellikleri:

• Mobil telefonlardan girerken mozilla chrome opera vb.. gibi tarayılarda problem yoktur.

• Biryoo Premium temasının paneli yoktur.

• Temada herhangi bir şifreleme yoktur.

• Js kullanılmamıştır.

• -----

• Günçelleme yapılmıştır. Menüde hatalar vardı giderildi. Temada sorun yoktur.

Temayı yapan benim adım engin ben temayı yaparken hep üçretsiz uygulamalardan kullanılmıştır. Tema ağır olmamakla birlikte basitce yapılmıştır. Bu yüzden hatalar en aza indirilmiştir.

Tema Microsoft Edge, Mozilla Firefox, Google Chrome ile denemeler yapılmış olup hatalar giderilmiştir.

Not: Tema ile ilgili sıkıntıları lütfen e-mail ile bizimle iletişim kurun. “engin7tr[at]hotmail.com”

Tema günçellenince satın alan kullanıcıların e-mail adreslerine üçretsiz gönderilecektir.

Ve telefondan menünü görünümü:

Not: Aşagıdaki gördüğünüz sıkıntı “woocommerce” eklentisinden kaynaklanmaktadır. Bu eklenti için hazırlanmış özel temalar var bu nedenle uyum sağlanmamıştır.

Link: http://www.biryoo.com/?product...wordpress-blog-tema