wmaraci reklam

Fikirlerinizi Öğrenmek İstiyorum

5 Mesajlar 774 Okunma
smmexpress

Mango Mango WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Front-End Developer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 311
  • Beğeniler 8 / 81
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar, son zamanlarda bir çok fikir araştırdım. Kendime en uygun olan şeyi yapmaya karar verdim. İnternetten para kazanma fikri ile çıktığım bu yolda, aslında en uygun hedefin çok para kazanma değil, insanın sevdiği işi yapması gerektiğini öğrendim. Zaten hayatın her alanında böyle.

Kısaca konuya gireyim. Kişisel bir web sayfası yapmak istiyorum. Bütçem yeterli, bilgisayar ve internetle sürekli haşır neşirim. Web sitemi tamamen kendim tasarlamak istiyorum. Temasından tutun da kodlamasına kadar. Daha doğrusu, bir template satın alıp onun üzerinde kendimce değişiklikler yapmak istiyorum. Tabi uzun bir yolum var, yetecek sabrı da bulabilirim.

Bu sitede kendime özgü makaleler yazmak, uzmanı olduğum konularda insanları bilgilendirmek ve kendimce yorumlamak istiyorum. Yazının başında da dediğim gibi kesinlikle çok para kazanmak değil, sevdiğim işi yapmak istiyorum. Ayda 50 lira bile kazandırsa, belirli ve kültürlü, güzel bir kitleye hitap etmek, güzel dostluklar edinmek isterim. Para ikinci planda ve illa ki gelecektir diye tahmin ediyorum.

İlk sorum şudur, nasıl para kazanabilirim ? Google para kazanabilirim evet fakat nasıl ? İkinci olarak, kişisel bir web sitesi olacak demiştim. Anahtar kelimeler olarak neler seçmeliyim ?

Ayrıca bu işte yardıma ihtiyacım olacak. Kodlamalar, jQuery, CSS gibi konularda yardımcı olabilecek varsa özel mesaj atmasını rica ediyorum.

Bu işe gönül verebildiğim için sürekli ilgilenebileceğim. Kişisel web sitelerini inceledim ve çok güzel çalışmalar gördüm. Açıkçası özendim ve bende istedim diyebilirim. Ayrıca bu fikrim tutarsa ve güzel bir şekilde projemi devam ettirebilirsem, bu siteyi bir çok şey ile desteklemeyi de düşünüyorum. Fikir paylaşım forumu veya insanların içerik üretebileceği (onedio tarzı) bir web sitesi.

Fikirlerinizi benimle bu konu altında veya özel mesaj ile paylaşabilirsiniz. Bu çalışmalar için ortakta bulabileceğim için sorun olmayacaktır diye umuyorum.

Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler. :)

wmaraci
reklam

emontkral2 emontkral2 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mobilya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 420
  • Beğeniler 70 / 65
  • Ticaret 0, (%0)
Yeni site açıyorsanız ilk 6 ay kazanamayacağım gözüyle bakıp, çalışmalarınızı düzenli bir şekilde devam ettirirseniz kazanan siz olursunuz.

arcaglar arcaglar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 25 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam tema satın alacaksan html,css bilgin üst düzey olmasına gerek yok. yazdıklarından anladığım kadarıyla wordpress kullanmayacak kendi içerik yönetim sistemi yapacaksın onun içinde php şart.
siteni istediğin şekilde yapıp yayına soktuğunu ve 1 ay boyunca elinden geldiğince içerik girdiğini farzedelim. arkasından google adsense'e başvuru yapıyorsun inşallah onay alıp gelen reklam kodunu reklam alanına yerleştiriyorsun arkasından şart değil ama istersen iyi bir seo çalışması, sağa sola tanıtım yazıları vererek hitini arttırıp reklamdan iyi para kazanabilirsin.

arcaglar.com

GokhanGORAL GokhanGORAL peugeotturkey.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 584
  • Beğeniler 24 / 117
  • Ticaret 2, (%100)
amerikayı tekrardan keşfetmeye zamanını boşuna tüketmene gerek yok gençsin boşuna zaman harcama kur wordpress al güzel bir tema yada yap internettende pek gelir bekleme 50 tl ayda cok senede adsense 200 tl kotasını geçip alabilirsen iyi

wmaraci
wmaraci

Mango Mango WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Front-End Developer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 311
  • Beğeniler 8 / 81
  • Ticaret 0, (%0)
Güzel yorumlarınız ve yardımlarınız için teşekkür ederim.

emontkral2 kesinlikle öyle düşünüyorum. Zaten severek yapacağım için zaman nasıl geçer anlamam.
arcaglar ve kralsoft WordPress'te karar kıldım. Uygun tema alıp kendime göre düzenleyeceğim. Sadece AdSense değil, reklam ve makale gelirleri de ekleyeceğim.
emontkral2

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al