wmaraci reklam

2023 'de Ne Olacak(merak)

65 Mesajlar 7.352 Okunma
wmaraci reklam

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
HidrolikAdam Şurada bir sürü konu hakkında detaylar var, yine adı geçen konuları imkanlar el verdiğince arayarak da sağlamasını yapabilirsin. Tamamı doğru diyemem fakat bir çok şeyi araştırdığımda doğruluğu ile karşılaştım. Adnan Menderes konusu burada da geçiyor, hem bir çok farklı konu var ilginizi çekebilir.

https://eksisozluk.com/entry/45841898

Konunun en üstünde 6 diğer partın da linkleri mevcut. Uzun bir yazı dizisi.
HidrolikAdam

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

AtaturkunAskeri AtaturkunAskeri Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 625
  • Beğeniler 87 / 150
  • Ticaret 3, (%100)
arslanturk0687 hiç şüphem yok ondan

HidrolikAdam HidrolikAdam yok Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek yok.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 475
  • Beğeniler 316 / 114
  • Ticaret 1, (%100)

LikeSend adlı üyeden alıntı

HidrolikAdam Şurada bir sürü konu hakkında detaylar var, yine adı geçen konuları imkanlar el verdiğince arayarak da sağlamasını yapabilirsin. Tamamı doğru diyemem fakat bir çok şeyi araştırdığımda doğruluğu ile karşılaştım. Adnan Menderes konusu burada da geçiyor, hem bir çok farklı konu var ilginizi çekebilir.

https://eksisozluk.com/entry/45841898

Konunun en üstünde 6 diğer partın da linkleri mevcut. Uzun bir yazı dizisi.

çok sağolun hocam, böyle önemli konular uzun olsa daha iyi zaten, daha iyi kavrarız gibi geliyor. Tekrar teşekkür ederim.
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

Mimarlık/Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi. Kendi halinde.

• Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 625
  • Beğeniler 87 / 150
  • Ticaret 3, (%100)
Bir ara Ankara'ya gittiğimde Emekli General Osman Paşa nın bu konu hakkındaki yorumunu duymuştum. Bahsedilen kişi : Kuleli - KHO - KHA ve 2 akademi daha bitirmiş saçma sapan yorumlar yapmayın.

Hiçbir b*k olmayacak o tarihte aynen bunu demişti.

wmaraci
wmaraci

Kurklu Kurklu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 78 / 74
  • Ticaret 11, (%100)

HidrolikAdam adlı üyeden alıntı

çok sağolun hocam, böyle önemli konular uzun olsa daha iyi zaten, daha iyi kavrarız gibi geliyor. Tekrar teşekkür ederim.

Eğer okumayı seviyorsanız; Erik Jan Zürcher kitabı Modernleşen Türkiye Tarihi ile Sina Akşin'in Kısa Türkiye Tarihi adlı kitapları okuyabilirsiniz.
HidrolikAdam

kişi bu mesajı beğendi.

Doxan9 Doxan9 Yok Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 427
  • Beğeniler 75 / 101
  • Ticaret 6, (%100)

HidrolikAdam adlı üyeden alıntı

hocam bir anahtar kelime verseniz, araştırsam. öyle tarihi bilgi birikimi olan birisi değilim ama günümüzde ki söylentilerin kaynağını da merak eder araştırmaya çalışırım. Göstereceğiniz yol için teşekkür ederim şimdiden.

Hocam link çalışmıyor fakat alıntı yapan sitenin linkini veriyorum. Lütfen tamamını okuyunuz.. Yazıda geçen "1950'li yıllarda NATO'ya girebilmek için, yeraltı kaynaklarını 50 yıl süre ile arştırılmayacağına dair anlaşma imzalandı." Cümlesi bile size bu yazının tamamının okunmaya değer olacağını gösterecektir.

link
HidrolikAdam

kişi bu mesajı beğendi.

arslanturk0687 arslanturk0687 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Var.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 691
  • Beğeniler 1 / 198
  • Ticaret 2, (%100)

Olmaması daha mantıklı. Bu SARAY ve RTE karşıtlığınız neden? Ne yaptı bu adam size? İngilizlerin, amerikanların vs. başka ülkelerin sarayı varken neden bizim milletimiz kendi sarayına laf söylüyor, istemiyor? Ülkenin 15 yılda geldiği konuma bak, 15 yıl öncesine bak. Çalışana vereceksin. Krizi kaldırıp IMF'ye borçları kapatıp, su sıkıntısını giderip(Ankara'nın suyu çok güzel), iş ve istihdam sağlayıp v.s. çalışanı destekleyeceksin. Saysan bitmez. Anlamadığım tek şu: Bu adam kime ne yaptı? Diğer partilerden hangisi ülkeye çivi çakmış? Neyse. Anlamayacağınız için konuşmaya gerek yok. Bu arada partici değilim. Kim doğruyu yapıyorsa ona oy veririm. Hdp dahil doğru işi yapana oy veririm. Sonuçta aynı toprağın insanlarıyız.

• Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 625
  • Beğeniler 87 / 150
  • Ticaret 3, (%100)
arslanturk0687 ben diğer partiler daha iyi demedim önce orada bir anlaşalım milletin bu adama nasıl oy verdiği ortada anlattırma bana ya napalım çalıyor ediyor ama hizmet var bu ne demektir hayırdır ? Karşıtlığa gelince benim komutanlarımı paşalarımı suçsuz yere hapise attı hepsi sahte delil diye dışarı çıktı asker düşmanı bir adam benim gözümde hiçbir halt değildir ha sen Davutoğlu dersin ben daha günahını görmedim onun ona laf etmem ama kimi savunduğuna dikkat et aç araştır bakalım Engin ALAN dosyasını içeri ne diye girdi niye çıktı tamam mı ayrıca sarayı beni ilgilendirmez ama o sarayın harcadığı elektrik benden çıkıyor vergimden bir ara gitte bir aylık faturasını öğren

Şuan farkettim İMF borcumu dedi bu arkadaş ya hoca bir git araştır bakalım borç durumunu Egemen Bağış'ın sekreterine yazdırdığı değil İMF nin sitesindeki veya elindeki belgelere bak

Doxan9 Doxan9 Yok Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 427
  • Beğeniler 75 / 101
  • Ticaret 6, (%100)
O çaktığı çivileri cebinden çakmadı devletin elinde olan 200 e yakın kiti yok pahasına satarak yaptı. 1000 lercesini kapattı. Türkiye nin geleceğini sattı.
Link

arslanturk0687 arslanturk0687 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Var.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 691
  • Beğeniler 1 / 198
  • Ticaret 2, (%100)
Valla bende partici değilim. Ülkesine hizmet edeni desteklerim. Başka yok.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al