Olmaması daha mantıklı. Bu SARAY ve RTE karşıtlığınız neden? Ne yaptı bu adam size? İngilizlerin, amerikanların vs. başka ülkelerin sarayı varken neden bizim milletimiz kendi sarayına laf söylüyor, istemiyor? Ülkenin 15 yılda geldiği konuma bak, 15 yıl öncesine bak. Çalışana vereceksin. Krizi kaldırıp IMF'ye borçları kapatıp, su sıkıntısını giderip(Ankara'nın suyu çok güzel), iş ve istihdam sağlayıp v.s. çalışanı destekleyeceksin. Saysan bitmez. Anlamadığım tek şu: Bu adam kime ne yaptı? Diğer partilerden hangisi ülkeye çivi çakmış? Neyse. Anlamayacağınız için konuşmaya gerek yok. Bu arada partici değilim. Kim doğruyu yapıyorsa ona oy veririm. Hdp dahil doğru işi yapana oy veririm. Sonuçta aynı toprağın insanlarıyız.

Benim saf ve temiz kardeşim IMF borç bitti diyen kim sana Ankara'nın neresinin suyu güzel nereden duyuyorsun ve neden araştırmıyorsun. Ankara'da yaşıyorum Çayyolunda, sincanda, etimesgutta, keçiörende, mamakta, yenimahallede msuluk suyu içilmiyor sen nerede yaşıyorsun da musluk suyu içiyorsun? Imf olayına gelirsek de IMF'nin şahsına olan borç bitti haklısın fakat bu borç yabancı ülkelerin yabancı bankalardan aldığımız krediler sayesinde bitti yani normal borcun fazlasıyla yabancı bankalara faizli borcumuz var. Kısacası 12yıl içerisinde 210 milyar dolar yeni borç alındı, dış borçlar yüzde 162 arttı. IMF boyunduruğu gitti, daha ağırı, kısa vadeli ve toleranssız banka kredileri olarak geldi.
Umarım yanlış anlamazsınız sadece bilgi aktarmak istedim. Kimseyi kötülemiyor veya savunmuyorum.