freelance iş ilanları

2023 'de Ne Olacak(merak)

65 Mesajlar 8.204 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

shateiel shateiel Biologist Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)
Şaka mı bu acaba?

2023'te lozanın bittiği falan yok. Tamamen uydurmadır. Lozan anlaşmasının maddelerini araştırıp bulabilirsiniz. Anlaşmanında gizli maddeleri falan yoktur. Zaten böyle bir şeyin mantıklı bir açıklaması da olamaz.

wmaraci
reklam

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
Anlaşmanın gizli kuralları falan yok sosyalist kesimler her zaman ki gibi sırf muhalefetlik olsun diye konuşuyor o kadar.

BKZ;
1- http://www.haberturk.com/yazarlar/murat-bardakci/761647-iste-lozanin-gizli-maddeleri ( Maddelerden sonra ki yazdıklarını okuyun)

2- http://lisederslerim.blogcu.com/lozan-baris-antlasmasi-lozan-baris-antlasmasi-nin-maddeleri/5178885 (Lise yıllarında öğretilen gerçek bilgileri içerir, uydurmalarınızı değil)

3- https://tr.wikipedia.org/wiki/Lozan_Antla%C5%9Fmas%C4%B1 (En sağlam bilgi kaynağı)

Bazı kesimler iktidarın oy alabilmek adına oynadığı bir oyun olduğu görüşünde 2023 seneryosunun. Eğer Lozan'ın gizli maddeleri olsaydı ve 2023'de Türkiye hakkında o maddeler anlaşmada yazılı olsaydı kusura bakmayın ama Tayyip ERDOĞAN bugün 2023'ü bekliyoruz demek yerine 2023'e kadar tüketeceğiz sloganları atardı.

2023 Türkiye'nin kurtuluş yılıdır, kaynaklarından, boğazlarından sonuna kadar yararlanma yılıdır. Senelerdir %50 ile iktidar olmuş bir parti kimsenin oyunu kazanmak için Türkiye'yi ateşe atmaz böyle bir konuda. Sevmeyebilirsiniz, desteklemeyebilirsiniz, takım tutar gibi parti sempatizanlığı da yapabilirsiniz ancak bu iktidarın %50 ile tek başına geldiği gerçeğini değiştirmeyecek. Ahmet DAVUTOĞLU böyle bir dönemde %49 oy aldıysa, 2023'de de iktidarda olacaklarından kimsenin şüphesi olmasın. Çünkü bir sonra ki genel seçimler 2023'ün vaatleri olacak.

Herkesin görüşü, düşünceleri ve beklentileri farklıdır. Bugüne kadar sosyalizm'i savunan biri olarak, sosyalizm'e önem veren biri olarak söylüyorum; AKP hükümeti bu ülkenin başına gelmiş geçmiş bir nimettir, ben ve benim gibileri bile kendilerine çekmeyi başarmış üstün bir devlet adamlarıdır.

suskun009 suskun009 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Şuan işsiz...
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 127 / 85
  • Ticaret 17, (%88)
2023 te yaşarsam nasip olursa 29 yaşında olacağım :)

Batarya Batarya SEO & Wordpress Bronz Üye
  • Üyelik 09.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1115
  • Beğeniler 317 / 317
  • Ticaret 122, (%99)
Okumaktan aciz arkadaşlar için yazıyorum aşağıdakileri.

Lozan Barış Antlaşması (veya yapıldığı dönem Türkçesi ile Lozan Sulh Muahedenamesi), 24 Temmuz 1923 tarihinde İsviçre'nin Lozan şehrinde, Türkiye Büyük Millet Meclisi temsilcileriyle Birleşik Krallık, Fransa, İtalya, Japonya, Yunanistan, Romanya, Bulgaristan, Portekiz, Belçika ve Yugoslavya temsilcileri tarafından, Leman gölü kıyısındaki Beau-Rivage Palace'ta imzalanmış barış antlaşması.

Kaynak : Wikipedia

Barış antlaşmaları süresiz olurlar. Herhangi bir savaş/harekat durumunda bozulabilirler sadece.
Ateşkes anlaşmalarının süresi bulunur.

Yukarıda gördüğünüz gibi Lozan bir "BARIŞ ANTLAŞMASI"dır. Lozan'ın herhangi bir süresi vs. yoktur. Söylenen 100 yıllık antlaşma vs. bir efsaneden ibarettir.

İsteyen arkadaşlar buradan Lozan Barış Antlaşması'na ulaşabilirler.

Burayı da okumanızı tavsiye ederim.

Konunun özeti : Ağzı olan konuşmuş.
melankolia Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

AtaturkunAskeri AtaturkunAskeri Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 625
  • Beğeniler 87 / 150
  • Ticaret 3, (%100)
Batarya noktayı koymuş eline sağlık
Batarya

kişi bu mesajı beğendi.

brown brown WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1748
  • Beğeniler 385 / 385
  • Ticaret 27, (%96)

Ahmet adlı üyeden alıntı

Anlaşmanın gizli kuralları falan yok sosyalist kesimler her zaman ki gibi sırf muhalefetlik olsun diye konuşuyor o kadar.

BKZ;
1- http://www.haberturk.com/yazarlar/murat-bardakci/761647-iste-lozanin-gizli-maddeleri ( Maddelerden sonra ki yazdıklarını okuyun)

2- http://lisederslerim.blogcu.com/lozan-baris-antlasmasi-lozan-baris-antlasmasi-nin-maddeleri/5178885 (Lise yıllarında öğretilen gerçek bilgileri içerir, uydurmalarınızı değil)

3- https://tr.wikipedia.org/wiki/Lozan_Antla%C5%9Fmas%C4%B1 (En sağlam bilgi kaynağı)

Bazı kesimler iktidarın oy alabilmek adına oynadığı bir oyun olduğu görüşünde 2023 seneryosunun. Eğer Lozan'ın gizli maddeleri olsaydı ve 2023'de Türkiye hakkında o maddeler anlaşmada yazılı olsaydı kusura bakmayın ama Tayyip ERDOĞAN bugün 2023'ü bekliyoruz demek yerine 2023'e kadar tüketeceğiz sloganları atardı.

2023 Türkiye'nin kurtuluş yılıdır, kaynaklarından, boğazlarından sonuna kadar yararlanma yılıdır. Senelerdir %50 ile iktidar olmuş bir parti kimsenin oyunu kazanmak için Türkiye'yi ateşe atmaz böyle bir konuda. Sevmeyebilirsiniz, desteklemeyebilirsiniz, takım tutar gibi parti sempatizanlığı da yapabilirsiniz ancak bu iktidarın %50 ile tek başına geldiği gerçeğini değiştirmeyecek. Ahmet DAVUTOĞLU böyle bir dönemde %49 oy aldıysa, 2023'de de iktidarda olacaklarından kimsenin şüphesi olmasın. Çünkü bir sonra ki genel seçimler 2023'ün vaatleri olacak.

Herkesin görüşü, düşünceleri ve beklentileri farklıdır. Bugüne kadar sosyalizm'i savunan biri olarak, sosyalizm'e önem veren biri olarak söylüyorum; AKP hükümeti bu ülkenin başına gelmiş geçmiş bir nimettir, ben ve benim gibileri bile kendilerine çekmeyi başarmış üstün bir devlet adamlarıdır.

2002 - %34.2
2007 - %46.5
2011 - %49.8
2015 - 7 Haziran - %40.8
2015 - 1 Kasım - %49.5

Ben "senelerdir" 1 kere bile %50 oy alındığını göremiyorum.

Bir de, "Eğer Lozan'ın gizli maddeleri olsaydı ve 2023'de Türkiye hakkında o maddeler anlaşmada yazılı olsaydı kusura bakmayın ama Tayyip ERDOĞAN bugün 2023'ü bekliyoruz demek yerine 2023'e kadar tüketeceğiz sloganları atardı." dedikten hemen sonra, "
2023 Türkiye'nin kurtuluş yılıdır, kaynaklarından, boğazlarından sonuna kadar yararlanma yılıdır. " demişsiniz, eğer gizli maddeler yok ise sizin deyişinize göre şu anda kullanılamayan boğazları ve kaynakları nasıl kullanacağız ? Kendi içinizde çelişmeyin lütfen.

32095 32095 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

Ahmet adlı üyeden alıntı

BKZ;

lozanın gizli anlaşma maddleri yoktur sizin gibi zihniyetlerin kendini sınırlaması bunlar

brown adlı üyeden alıntı

2002 - %34.2
2007 - %46.5
2011 - %49.8
2015 - 7 Haziran - %40.8
2015 - 1 Kasım - %49.5

Ben "senelerdir" 1 kere bile %50 oy alındığını göremiyorum.

Bir de, "Eğer Lozan'ın gizli maddeleri olsaydı ve 2023'de Türkiye hakkında o maddeler anlaşmada yazılı olsaydı kusura bakmayın ama Tayyip ERDOĞAN bugün 2023'ü bekliyoruz demek yerine 2023'e kadar tüketeceğiz sloganları atardı." dedikten hemen sonra, "
2023 Türkiye'nin kurtuluş yılıdır, kaynaklarından, boğazlarından sonuna kadar yararlanma yılıdır. " demişsiniz, eğer gizli maddeler yok ise sizin deyişinize göre şu anda kullanılamayan boğazları ve kaynakları nasıl kullanacağız ? Kendi içinizde çelişmeyin lütfen.

işte bunlar %49.5 , iq % kaçta dicem ama adamlara anlatıyorsun anlamıyor ki kafasından madde uydurmuş resmen

AvaRe AvaRe WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 37 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
2023'de lozan bitince Türkiye dünyaya tekrar hükmedecek Osmanlıyı kuracağız, İsrail'i topraklarımıza katacağız, sonra Amerika'yı falan fethederiz.

Şaka bir yana millet Kadir mısıroğlu , Mustafa armağan gibi çakma tarihçileri takip etmeye devam ederse daha çok uğraşırız bu yalanlarla.
anilgzl cagatayguney

kişi bu mesajı beğendi.

cagatayguney cagatayguney WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 16.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İnternet Reklam Danışmanlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** G**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 121 / 120
  • Ticaret 21, (%100)
açıp Lozan sözleşmesini okursanız öğrenirsiniz.

kendoka kendoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geleneksel Tedavi Usulleri Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)
cguney15 bizim halkımız okumaktan korkar. Ne dini, ne tarihi ne de bilimi okuyarak kabul etmez bir millet. Kusura bakmayın. Ama ben bir ara bir konu açmıştım forumda insanlar neden cahil diye herkes eleştirmişti. E ben ne yapayım ya. La 6 sayfa olmuş. Hala bir tanesi çıkıp da lozanı okumuyor. Hatta bana "okusan görürsün. hocaların sana yanlış öğretmiş" diyerek cem yılmazın bir tık ötesine geçiyor komedyenler içinde. Sonra buna cahil diyen ben kibirli oluyorum. İyi forum sizin olsun. Merak ettiğim forumda yazılanları okuyorlar mı ki ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al