wmaraci reklam
lidertakipci

İnternet sitesi açacağım, bana bir yardım eder misiniz.

17 Mesajlar 1.896 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

enisd enisd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci/
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 19 / 10
  • Ticaret 15, (%100)
Umarım konuyu doğru yere açmışımdır, eğer bir hata varsa adminlerden özür dilerim.

Hepinize hayırlı forumlar abilerim, benim yaşım 17 bu işlerde çok yeniyim o yüzden cahil sorularım için sizlerden özür dilerim

Ben yarı-amatör bir sosyal içerik sitesi açmak istiyorum, internette bir wordpress teması gördüm, çok hoşuma gitti onu almaya karar verdim.

Sorum şu elimde sadece satın aldığım tema ile nasıl internet sitemi açabilirim.

Domain, hosting vb ne gerekli, nerden nasıl temin edebilirim? başka ne gereklidir bana bir bir anlatır mısınız?

Size sözüm olsun bu yolda kendimi geliştirdiğim zaman ben de genç arkadaşlara kendileirni geliştirmeleri için bol bol yardım edeceğim.

wmaraci
reklam

• Üyelik 18.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci/
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 19 / 10
  • Ticaret 15, (%100)
burayı farketmeden aynı konuyu webmaster genele de açtım forumda yeni olduğumdan farkedemedim, eğer bir hata varsa adminlerden özür dilerim.

Hepinize hayırlı forumlar abilerim, benim yaşım 17 bu işlerde çok yeniyim o yüzden cahil sorularım için sizlerden özür dilerim

Ben yarı-amatör bir sosyal içerik sitesi açmak istiyorum, internette bir wordpress teması gördüm, çok hoşuma gitti onu almaya karar verdim.

Sorum şu elimde sadece satın aldığım tema ile nasıl internet sitemi açabilirim.

Domain, hosting vb ne gerekli, nerden nasıl temin edebilirim? başka ne gereklidir bana bir bir anlatır mısınız?

Size sözüm olsun bu yolda kendimi geliştirdiğim zaman ben de genç arkadaşlara kendileirni geliştirmeleri için bol bol yardım edeceğim.

Panarogga Panarogga Adsense Onay Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Adsense
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3021
  • Beğeniler 2 / 516
  • Ticaret 130, (%100)
domain ve host alarak wordpress üzerine bir site yapabilirsin birde tema satın alırsın zamanla kendinide geliştirirsin
enisd

kişi bu mesajı beğendi.

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
enisd Merhaba kardeşim. Benim komple devrettiğim bir paket var. Bakmak istersen linki aşağıda. Özel mesaj gönderebilirsin ilgilenirsen.

https://wmaraci.com/forum/genel-alisveris/web-sektoru-girisimcileri-ilgilenenleri-icin-firsat-293327.html

Ayrıca sana temel şeyler için bilgi verebilirim. Zaten ileri düzey profesyonel olarak yapmıyorum ben bu işi. Yani web işiyle ticari bir amacım yok.

Kolay gelsin.
enisd

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

selomany selomany WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Front-end Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 13 / 31
  • Ticaret 0, (%0)
Temadan önce alan adı ve hosting almalısın. Ciddi bir şekilde işe başlamak istiyorsan ücretsiz hizmet veren yerlerden faydalanma derim. www.natro.com'dan fiyat araştırması yapabilirsin güvenilir bir firmadır. Natro gibi çalışan isimtescil, ihs vb. gibi firmalar da var. Wordpress vb. sistemlerin kurulumu çok basit, ufak araştırmalar ile istediğin sonucu alabilirsin. Yine de kendini geliştirmek senin elinde olan birşey. Başarılar dilerim.
enisd

kişi bu mesajı beğendi.

BlackLabel BlackLabel Seven's Design Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Tasarımcı
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 8 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
İlk önce kendine bir alan adı almalısın. Peşine başlangıç seviyesinde bir host almalısın. Tavsiye olarak hazır site kurulum desteği verenler var. Onlardan alman. Hazır gelen sisteme temanı eklersin. Yapmak istediğin web sitesi içeriğine uygun bir domain seçmeyi unutma. En son da tavsiye olarak bol oku uygula.
enisd

kişi bu mesajı beğendi.

Samsun Web Tasarım - Logo Tasarım - Sosyal Medya Yönetimi - Video Kurgu ve Montaj

ebubekiragbaba ebubekiragbaba http://ebubekir.org Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1112
  • Beğeniler 202 / 160
  • Ticaret 23, (%100)
Öncelikle hosting ve domain alacaksın bir çok web sitesi mevcut bu konu ile alakalı. yaklaşık domain ve hosting ücreti 50-80 tl civarında işini görür ben ozkula'yı kullanıyorum tavsiye ederim. Daha sonra bunlar aktif hale gelecek ve sana ftp şifresi verecekler bu ftp ye wordpress klasörünü atacaksın ardından da kurduğun wordpress ile siten kurulacak aldığın temayı wordpress ile yükleyeceksin ve gerekli düzenlemeleri yapacaksın siten hazır hale gelecek bu süreçte bi sürü bilmediğin " bu ne yaa" "nasıl yapıcam" diyeceğin şey çıkacak karşına hepsini bir bir öğrenmek emin ol zevkli olacak forumdan bir çok arkadaş yardımcı olacaktır gelecek konularda da ayrıca çözüm bulamazsan ücretli bir konu açarsan kesin bulursun :)
enisd

kişi bu mesajı beğendi.

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
Para > Domain > Hosting> Merak > Sabır.... enisd Kafana takılan birşey oldumu çekinmeden yazabilirsin satın alacağın alan adı (Domain) iyi Düşün hangi alana göre hizmet vereceksin Alan adı önemlidir
enisd

kişi bu mesajı beğendi.

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.

mhalat mhalat Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 521
  • Beğeniler 248 / 195
  • Ticaret 1, (%100)
Daha yeni başlıyorsan ücretle hiçbir şey yapmamanı tavsiye ederim. Çünkü öğrenme sürecinde çok fazla fikir değişiyor, bir çok şeyi beğeniyorsun sonra beğenmiyorsun. Zamanla ne yapmak istediğine karar verdiğinde masraf yaparsın. Hemen her şeyin ücretsizi var veya sponsor bulabilirsin.

• Üyelik 18.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci/
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 19 / 10
  • Ticaret 15, (%100)
abilerim hepinize teşekkür ederim, çok yararlı bilgiler sunmuşsunuz. Son olarak şunu sormak istiyorum, benim hazır olarak satın aldığım wordpress temasını tek tek giydirme gibi bir durumum olacak mı (çünkü bu konu hakkında hiçbir fikrim yok) yoksa direk hosting şirketleri bunu kolaylıkla yapabilir mi.

Bir de .org .net veya com.tr arasında farklar var mı

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al