lostyazilim

Sitemdeki Reklamları Kaldırmayı Düşünüyorum..

15 Mesajlar 1.289 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

berkakalinn berkakalinn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1723
  • Beğeniler 159 / 334
  • Ticaret 39, (%97)
Merhaba, sitemi henüz açalı 3 ay oldu ve google üzerinden hiç hit almıyor denilebilir ! Fakat sosyal medya, direct, referans gibi yerlerden günlük 20 hit aldığını söyleyebilirim.

Bu kadar az hit alması benim için tabi ki şuanda problem değil. Fakat google üzerinden hemen hemen hiç hit almaması oldukça beni üzdüğü söylenebilir. 1 Makale için ortalama 3-4 saatimi harcadığım ve karşılığını alamama nedeni gerçekten benim için sıkıntı olabiliyor.

Sizce neden google üzerinden hit alamıyorum ? Sağlam rakiplerim 4-5 tane denilebilir. Çünkü sektörüm gerçekten bilgi gerektiren bir sektör.

Kısaca sitemdeki reklamları kaldırmayı düşünüyorum. Bu kadar az hit alıyorken adsense reklamlarının durması bana ne sağlayabilir ki ?

Önerilerinizi bekliyorum sizce ne yapmalıyım ?

wmaraci
reklam

krm35 krm35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Grafik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 2 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
aynı durum bendede mevcut günlük 100 hit alıyorum fakat emeğin karsılıgı yok

www.kerimcancetin.com

• Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1723
  • Beğeniler 159 / 334
  • Ticaret 39, (%97)

krm35 adlı üyeden alıntı

aynı durum bendede mevcut günlük 100 hit alıyorum fakat emeğin karsılıgı yok

Şuanki amacım para kazanmak değil :) zaten sitem daha çok yeni (3 aylık) fakat google üzerinden hit gelmemesi beni üzüyor gerçekten.

krm35 krm35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Grafik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 2 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
benımde öyle hit yok google uzerı hep sosyal medya ve dırect lınkler

www.kerimcancetin.com
wmaraci
wmaraci

Bonimax Bonimax Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 271
  • Beğeniler 196 / 71
  • Ticaret 2, (%100)
google ye vucutgelistirici yazarak sitenize giriş yaptım reklamlara da tıkladım.Biraz destek olayım dedim :D

• Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1723
  • Beğeniler 159 / 334
  • Ticaret 39, (%97)

Bonimax adlı üyeden alıntı

google ye vucutgelistirici yazarak sitenize giriş yaptım reklamlara da tıkladım.Biraz destek olayım dedim :D

Teşekkürler hocam fakat benim amacım şuanda para kazanmak gerçekten değil. 1 yıl bile beklerim fakat sitem iyi bir yerlere gelsin :) Seo konusunda gerçekten iyi bir bilgiye sahibim fakat gerçekten anlayamadım.
Bonimax

kişi bu mesajı beğendi.

Bellow Bellow WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Diğer
  • Konum Konya
  • Ad Soyad T** F**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
3 Aylık Bir Site İçin Süreç Normal Hayal Kırıklığı İçine Kesinlikle Girme Google Yavaş Yavaş İlk Once Başlıklardan Daha Sonra İçerikten Sitene Hit Göndermeye Başlayacaktır Biraz Sabır Benim İki Sitem Var Biri 6 Yıllık Diğeri 3 Aylık 6 Yıllık Sistemden 3 Yılın Sonunda Verim Almaya Başladım İyikide Birakmamisim Yola Devam Yılmak Yok.Reklamlarını Kaldırma Ben Hiç Kaldirmadim.Burada En Güzeli Adense Sitene Onay Vermiş Bundan Guzeli Olamaz Kazanç Sonra Gelir.Hiç Bir Zaman Unutma Emeğinin Karşılığını Bir Gün Alacaksın.

metin2bloguns metin2bloguns Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad B** Z**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 41 / 42
  • Ticaret 11, (%73)
2-3 ay önce 500 tekil alıyordu bi sitem bi anda 3-5kya fırladı, aman ümidini kaybetme :)

akmova akmova WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Beden Eğitimi Öğretmeni
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1028
  • Beğeniler 392 / 289
  • Ticaret 10, (%100)
hocam merhaba. Siteniz vucutgelistirici adlı site ise ben beğendim genel oralar. Ancak daha çok ilgi çeken ve bu konuda merak uyandıran konulara değinmeniz lazım diye düşünüyorum şuan sitenizde yer alan konuları incelediğimde daah çok ileri düzeye hitap eden bir site gibi duruyor. Yani normal sedanter bireylerden çok eğitmen yani personaltrainer'lara hitap eden bir site izlenimi aldım.

Personal Trainer Cem Öncü / www.cemoncu.com

• Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1723
  • Beğeniler 159 / 334
  • Ticaret 39, (%97)

akmova adlı üyeden alıntı

hocam merhaba. Siteniz vucutgelistirici adlı site ise ben beğendim genel oralar. Ancak daha çok ilgi çeken ve bu konuda merak uyandıran konulara değinmeniz lazım diye düşünüyorum şuan sitenizde yer alan konuları incelediğimde daah çok ileri düzeye hitap eden bir site gibi duruyor. Yani normal sedanter bireylerden çok eğitmen yani personaltrainer'lara hitap eden bir site izlenimi aldım.

Önerileriniz için teşekkür ederim. Fakat sitem vücut geliştirme ile ilgilenen kişiler için bu yazdığım yazılar basit düzeyde kalıyor denilebilir (yoksa ben mi yanılıyorum :confused:)

Benim için şuanki en büyük problemlerden biri konu başlıkları denilebilir. Çünkü konu bulamıyorum :)

wmaraci
Konuyu toplam 8 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 8 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al