muzo06 adlı üyeden alıntı

domain sponsorluğunu pek mantıklı değil kıs süre için herkes idare edebilir amam uzun sürede emeklerini heba etmek hiçte iç açıcı değil. Aşşa yukarı 2 yılı geçkin süredir çalıştığım hosting şireketi var

Şeklinde bu şekilde bi paket temin edebilirsiniz.
Blogspot kolay bi sistem fakat özel domain daha iyi olacaktır diye düşünüyorum

ugrboz adlı üyeden alıntı

Normal domain alın blogspotla uğraşmaya değmez.

KingBlogger adlı üyeden alıntı

Hocam öyle kesin bir dile konuşmuşsunum ki arkadaşa yolu kkapatmışsınız bloghocamı inceleyiniz... Hocam sizin konunuza gelince özel alan adı daha iyidir.

Kotil adlı üyeden alıntı

KingBlogger Yaklasık 10 saniyede yazdım onu biraz acele oldu ama yaşadıklarım onlar yani .
Bloghocamı biliyorumda şimdi bi bloghocam seviyesine gelip tanıtım satmak var birde daha baslangıctayken geliştirip kendini satmak var hangisi daha iyi moral verici ? motivasyonu artırır ?

berkakalinn adlı üyeden alıntı

Özel alan adı daha marka duruyor :) bizim gibi web işleri ile ilgilenen işler için oldukça önemlidir. Şahsen ben bir siteye girince;

xxxx.blogspot.com
xxxx.com

olarak baktığımda 1. adres benim için marka imajından tamamen aykırı duruyor.

webtegez adlı üyeden alıntı

hocam eğer sorun olmayacaksa bu kullandığın hosting şirketini öğrenebilir miyim? eğer kafama yatarsa bende alabilirim.

muzo06 adlı üyeden alıntı

Özelden yazıyorum hocam reklam olmasın.

Teşekkürler arkadaşlar. Bence aylık 5 TL hosting için çok düşük bir ücret. Böyle birşey mümkünse elbette iyi ama hangi firma olduğunu söylememişsiniz. Reklamdan olmaz siz söyleyeyin burda herkes görsün. özel domain alacağım haklısınız.