klavyemin sustuğu nokta.

Ek olarak ; öğretmekten hiçbir zaman çekinmedim çevremde de öğretmekten çekinen tanıdığımda yok hep bir çaba içerisinde oldum şu zamana kadar , arada pürüzler çıkıyor bol keseden sallıyor kanıt göster gibisinden insanın iştahı bi anda kaçıyor diyorum Mustafa şuna güzel bir cevap verde sussun bi yandan da diyorum boşver oğlum polemiğe gerek yok.

Öğretelim ki gelişelim sadece web alemi için geçerli birşey değil bu , sanayide iş yapan arkadaşlar bilirler belki ben mesela kendimden örnek vereyim sanayide bir işe girmiştim ulan usta sadece beni ayak işlerine yolluyordu neyse dedim işi öğreniyoruz ya başlangıçta böyle olur diye kendimi avuttum... aradan zaman geçti işte baktım bir iş bildiğim yok diğer dükkandaki ustalara sordum abi bu adam bana neden hiç iş göstermiyor hep ayak işlerine yolluyor dedim onların cevabıda "oğlum mustafa bu adam kendi bildiğini kendine saklar bu zamana kadar bir ton eleman geldi geçti bunun yanından merak etme sende çıkarsın bu gidişle" dedi fazla değil 1 hafta sonra işte ayrıldım.

Neyse biraz uzun olacak ama devam etmek istiyorum , tekrar bir işe girdim 8.sınıf zamanlarımda yaz tatilinde mesleğin ismi "Cami kubbe kaplama" olarak geçiyor. ben hep şuna inanırım bir insanın elinde kayda değer bir meslek yoksa o adam aç kalır abi. Allah razı olsun ustalarım yaptıkları işin yükünü bilerek bana işi 3 ayda kaba taslak öğrettiler şuan 4. senem işi gözü kapalı yapacak düzeydeyim şükür...Allah razı olsun ki o ustalarımdan beni böyle bir işe sürüklediler her gittiğimi cami hocalarıyla tanıştık kaynaştık dualar aldık öğütler aldık tecrübeler edindik... Türkiye'nin dör bir yanında emeklerimiz duruyor :)... mesleği merak eden olacak olursa çalıştığım yerin sitesindeki fotoğraflara bakabilirsiniz

Gelelim şu ucuz - pahalı muhabbetine , daha hayatımda hiç adidas dan bir alışveriş yapmadım semtimizdeki ucuz ve kaliteli ürünler var pahalı bir ürün kaliteli olacak diye bi yargı söz konusu olamaz bence

biraz uzun oldu ama yorumum umarım anlatmak istediğimi anlatmışımdır