wmaraci reklam
lidertakipci

7 Dakikada Reklamlarınız Sitenizde! En Uygun Fiyat ve Kalite Hizmeti.. *Sizde Adsense Sahibi Olun*

63 Mesajlar 7.484 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

cokobo cokobo To Be or Not To Be Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Telekom&Bilişim
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** Ü**
  • Mesajlar 180
  • Beğeniler 12 / 27
  • Ticaret 8, (%75)

emreturhan55 adlı üyeden alıntı

ilk hesabım kapandı ikinci hesabımda ilk günümde Hosted account yazmaya başladı ve reklamlar gözükmüyor. bunu kendisine söylediğimde ben size verdiğimde yazmıyordu dedi. Geri ödeme istediğimde ise paypal hesabım kapandı açılmasını bekleyin v.s v.s dedi. ticaret puanımı olumsuz olarak değiştiriyorum.

NOT : arkadaş hesabınız kapanırsa ücret iadesi yapmıyormuş

Arkadaşlar bunu defalarca söyledim söylüyorum.Adsense kurallarına aykırı değilse siteniz kendiniz alabilirsiniz.Alamıyorsanız arkadaştan sadece danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.Adsense hesap satışı yasaktır forumda hiç bir hak talep edemezsiniz ve banlanırsınız.Bu yöntemi doğru bulmuyorum banlanma riskiniz çok yüksek ama genede danışmanlık hizmeti olarak olabilir.
seyitshn emreturhan55

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

emreturhan55 emreturhan55 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 42 / 30
  • Ticaret 23, (%91)
haklısınız hocam, alınmaması gerekli.

seyitshn seyitshn < Seyit ŞAHİN > Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 686
  • Beğeniler 64 / 90
  • Ticaret 52, (%98)
Bizim açtığımız sitelerin çoğu google şartlarına uygun fakat bir türlü adsense alamayan hesaplar..Biz kimseye zorla hesap aldırmıyoruz, elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz hop küçük bir hataya düşüyorlar ver paramı.Biz böyle bir şeyle uğraşıcak olsak böyle bir riske zaten girmeyiz.

techandworld techandworld Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Web Blog
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 525
  • Beğeniler 52 / 110
  • Ticaret 92, (%100)
Hocam sizden aldıgım adsense kapatıldı nasıl bir iş bu

wmaraci
wmaraci

BySaNCeZ BySaNCeZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ö.g.g
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 405 / 330
  • Ticaret 9, (%100)
arkadaşlar bu tarz insanlara tamaat etmeyiniz bu arkadaş bana da pm attı yanlız gordugum kadarıyla tahmınlerım de dogru cıktı kımse menmun kalmayacak. forum yetkilerinin bu tarz çalışmalar yaptırmalarına ızın verılmemesı lazım. bide arkadaş yazmış ''Biz kimseye zorla hesap aldırmıyoruz, elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz'' demiş 40 50 tl alarak yardım olmaz. lütfen kanmayın böyle insanlara ticaret yapacağınız insanların ticaret puanlarını takip edin yoksa paranıza yazık olur
techandworld emreturhan55

kişi bu mesajı beğendi.

Her Kul Kendi Kaderini Yaşarmış..

• Üyelik 03.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 686
  • Beğeniler 64 / 90
  • Ticaret 52, (%98)
Pardonda ne tahminleriniz doğru çıktı? Arkadaşa sorarmısınız hesabı neden kapanmış.

• Üyelik 02.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 42 / 30
  • Ticaret 23, (%91)
arkadaş sadece işine gelen kısımları paylaşmış sizlerle, durumu özetleyeceğim.

seyitshn adlı kullanıcıya mal ve hizmet karşılığı ödeme yaptım. Kendisi tüketici hakları hakkında hiçbir bilgiye sahip değil sanırım, iade istememi doğal karşılamadı.

Olay ilk şöyle oldu; Ödeme yapıp paypalı aldıktan sonra bir gün süreyle hesabım aktıf kaldı. Bu bir günde yaklaşık 25 küsür lira para kazandım. Sonrasında hesap kapandı!

Bunun nedenini kendisine sorduğumda ; "Size kendi reklamlarınıza tıklamayın demiştim, bu nedenle kapanmıştır. Yeni açayım size benden olsun" şeklinde bir cevap verdi. İyi niyetli olduğunu düşünerek kabul ve teşekkür ettim.

Sonrasında açtığı hesapta bir gün reklamlar gözüktü ve sonraki gün "hosted account" diyerek reklamlar gözükmedi. Bunu kendisine bildirdim, mağdur olduğumu ve para iadesi istediğimi söyledim. Bunu söylemeden önce de Öncesınde bana mesaj atan uzunlarpc adlı kullanıcı hesaptan memnun olup olmadığımı sordu. Başlangıçta hesabın kapanmasına rağmen memnun olduğumu söyledim. Bana birinin hesabının kapandığını ve bu nedenle adsense almadığını söyledi. Bunun üzerine seyitshn adlı kullanıcıya "Hizmetinizden memnun olmayanlar var, sadece ben değilim" dedim ve bahsettiği konuşma geçti aramızda. Bana resimde gördüğünüz üzere, iade yapması için 20 gün beklemem gerektiğini bu nedenle sıfır sitesi üzerinden alacağı adsenseden hesap açarsa temiz olacağını söyledi.

Tabi ki de haklı olarak bunu kabul etmedim. daha önce iki kez hesabım kapanmış, üçüncüye emek verip kapanma riskini almamı beklemeyin benden. Sonra bana bi adsense daha alacağını kesin sorun olmayacağını ve hesabı bana verdiğinde böyle bir sorun olmadığından sorumlunun kendisi olmadığını bildirdi.

Reklamları eklediğim hiçbir sitede w*rez, kopya içerik, adult içerik bulunmuyordu. Hiçbir şekilde ihlal yoktu ve ikinci kez bir sorun yaşıyordum. Kendisiyle telefonda konuştuğumuzda, benım mailim üzerimden adsense almak istemediğini, kendi maili üzerinden sağlıklı olacağını ilerde bir sıkıntı olmayacağını söylediği için kendisine ödemeyi gerçekleştirmiştim.

"Ben size teslim ederken sıkıntı yoktu olsaydı vermezdim her neyse Emre bey."

en son bana dedi ve sorunun benden kaynaklandığını söyledi.

ayrıca olumsuz ticaret puanı kullanmadan önce kendisini uyarmıştım ve bana ilk başta geri ödeme istediğim takdirde 20 gün beklemem gerektiğini, sonra iş başında geri ödeme yapacağım demediği için yapmayacağını söyledi. Bunun üzerine en doğal hakkım olan olumsuz ticaret puanını, forum kurallarını ihlal etmeden kullandım.

Bu vereceğim son cevaptır ve konu altına hakkımda olumsuz konuşulmadığı takdirde başka cevap yazmayacağım. işten yeni geldim uyumam gerekiyor böyle saçmalıklara ayıracak daha fazla vaktim yok.

Konuyu silmek ya da silmemek forum yetkililerine kalmış

Bi süredir forumdayım ve kimseyle sorun yaşamadım, yaşamamaya çalıştım.

Lütfen yazıyı tam okumadan hakkımda yorum yapmayınız.

NOT : Bu fotoğrafı okuyun, arkadaşın tutarsızlığını görün ve iade istememin en doğal hakkım olduğunu normal karşılayın lütfen !

techandworld BySaNCeZ

kişi bu mesajı beğendi.

BySaNCeZ BySaNCeZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ö.g.g
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 405 / 330
  • Ticaret 9, (%100)

emreturhan55 adlı üyeden alıntı

ilk hesabım kapandı ikinci hesabımda ilk günümde Hosted account yazmaya başladı ve reklamlar gözükmüyor. bunu kendisine söylediğimde ben size verdiğimde yazmıyordu dedi. Geri ödeme istediğimde ise paypal hesabım kapandı açılmasını bekleyin v.s v.s dedi. ticaret puanımı olumsuz olarak değiştiriyorum.

NOT : arkadaş hesabınız kapanırsa ücret iadesi yapmıyormuş

hangi birine soralım? gerçi sende haklısın ben açarım kapanırsa banane der geçersin peki için rahatmı kardeş ? İçim rahat benim diyosan buyur yap.

Her Kul Kendi Kaderini Yaşarmış..

• Üyelik 02.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 42 / 30
  • Ticaret 23, (%91)
BySaNCeZ Hocam ben adı geçen şahsa "içine siniyorsa iade yapmayabilirsin, ama hakkım helal değildir" diyerek konumu kapatmıştım. kendisi buna rağmen şikayet konusu açmış :)
BySaNCeZ

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 686
  • Beğeniler 64 / 90
  • Ticaret 52, (%98)

BySaNCeZ adlı üyeden alıntı

hangi birine soralım? gerçi sende haklısın ben açarım kapanırsa banane der geçersin peki için rahatmı kardeş ? İçim rahat benim diyosan buyur yap.

Sizin konuyla bi alakanız yok hocam.Ben konuşmanın neredeyse %90'nını attım.Size dedimki ; ÖDEME YAPILACAK BİLE OLSA PAYPAL HESABIM KISITLANDIĞINDAN 20 GÜN BEKLERSİNİZ DEDİM.siz daha konuyu dolandırmaya devam edin :) elinizde size geri ödeme yaparım sorumluluk bende vs gibisinden söylediğim bir şey varsa sunun lütfen :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al