tolgademo adlı üyeden alıntı

hangi ünivertise hocam

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi'nden mezunum ben. Üniversite olarak küçük bir üniversite fakat hocalarım çok iyiydi. Her türlü desteği sağladılar. Bu yüzden üniversite seçmeden önce biraz araştırma yapsan iyi olur.

oguzhan46 adlı üyeden alıntı

xPaylas minimum sartları 3 dk da 90 kelıme ama ne kadar hızlı yazarsanız o kadar alınma sansınız yuksek oluyor program otomatık hesaplıyor dogru yanlısları

Ek Olarak: isousluer dediklerin doğru ama kardeşim bölüm güzel ben bizzat yasadıklarımı anlattım benım bilgisayar mühendisi arkadaşlarım da var ama kendi işini yapamıyorlar alım yok senede 50 kısı 100 kişi . arkadaşım şuan polis . 30 35 bin bilgisayar programcılıgı mezunu var belki de daha fazla . ama devlet kadro açmıyor

Ek Olarak: anlayacağınız bu bölümünde popülerliği bitmiş durumda

Ek Olarak: isousluer şu an ne iş yapıyorsunuz kardeşim

Bilgisayar mühendisi olup da kendi işini yapamıyorsa problem arkadaşlarınızdadır hocam. Devlette kadro az olabilir. Ama siz devletten başka bir yerde çalışmam derseniz aç kalırsınız. Ben Konya'da bir sürü iş buldum fakat mühendis istedikleri için başlayamadım.

Geçtiğimiz sene DGS'ye girdim. Kazanamayınca da tekrar hazırlanmak istemedim. Şu an çalışmıyorum.