lostyazilim

Rakip siteyi nasıl Geçerim

20 Mesajlar 3.268 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kimlik Onayı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3963
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)
eminerkmen bu tarz siteleri kayıt etme olasılığı çok az değil mi

wmaraci
reklam

mondschein mondschein WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek sd
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1206
  • Beğeniler 52 / 147
  • Ticaret 5, (%100)
faturaödememerkezinin en çok hit gelen anahtar kelimeleri ( 3 ana kelime hitin neredeyse yuzde 75 i )

fatura merkezi, igdaş fatura ödeme, fatura merkezi açmak

bayilik listesi için

bayilik veren firmalar, bayilikler, bayilik sözleşmesi ( ama çok anahtar kelimesi var )

online1 online1 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek telekominikasyon
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
rakibinin hedef kelimelerinin önemi yok. sen kendi kelimelerini belirlemişsindir. o kelimelerin hangisinde gerideyse backlinklerini dağıtıcaksın. iç linki arttırıcaksın. tırmanışa geçmesini istediğin kelimelerde sub domain açıp özgün içerik gireceksin. google plus çok verimli oluyor.şirket profili açarak ordan link vereceksin. microsoftun forumu var oranın backlinkide değerli. siten, yorum yaparken yorum içerisinde geçir. yurt dışı forum sitelerinde linkler silinmez. ilgi çekici bir konu yaop. yurtdışı firmalarını davet eder gibi link paylaş. sosyal medyada hepsine dağılıp güç bölme. heryere yetişilmiyor. facebook tweter herhangi birisini seç ona saldır. yiyen kuzen birisine ver. paylaşım yap. istediğin kelimelerin lişnklşerini bol bol paylaş. özü savaşmak. seo savaş resmen. içerik ile alakalı keyword girdiğin sürece sadece dinamizmi yakalayacaksın zaten uçuyor gidiyor sayfalar.

tüm arama kelimelerimde il bazlı ve ilçe bazlı dahil ana kelimelerdede www.faturaodememerkezi.com da bayilik listesindeki tüm firmaları geçtim. hepsinin önünde çıkıyor sitem.

Ayrıca söylemek durumunda kaldığım için özür dilerim. siten hiç güzel değil. teman çok kötü. muhteviyatı güzel yapmaya çalıştıgın şeyin. reklamdan da bayilik kaydından kazanır hale gelebilirsin ama bu tema ile olmaz.
Özgün olmak taklit etmeme anlamında değildir. taklit et fakat daha güzelini yap.

senin yaptıgın şey bizim projemiz aslında. eğer sen teklifimi kabul edersen sana rakip çıkmamış olur.
seçtiğimiz domainide sana paslarım.

www.faturaodememerkezi.com
www.faturaodememerkezleri.com
www.faturaodemeyeri.com.tr
www.faturaodemenoktalari.com
www.faturaodemeyeri.org
www.foyfatura.com
...
bu sitelerde revizyona gittim. en üstteki her kelimede tepede.
benim kuruluşumdan başka hiçbir ödeme merkezi nin bayiliğinin reklamını yapmayacaksan karşılıklı reklam ve backlink çalışması yapabiliriz. kendi yazılımcılarıma hem senin sitene koymak için hemde senin tanıtımını kendi sitemde yapmak için tanıtım yazısı yazdırabilirim.
3 ayın sonunda 14 olacak sanırım siteler.

Mertem Mertem Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 6 / 8
  • Ticaret 4, (%100)
Öncelikle rakip siteyi geçmek için seo yetmeyebilir. Öncelikle içeriğinizi güçlü kılmalısınız. Site içi linkleme yapmalısınız gerekli işlemleri yaptıktan sonra gerekli backlinkler alınarak ilerleme kaydedilebilir.

wmaraci
wmaraci

ahmtkfl ahmtkfl Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 324
  • Beğeniler 13 / 59
  • Ticaret 43, (%100)

HeroTürk adlı üyeden alıntı

NK1864 bir tnaeden birşey olmaz :)

Söz konusu wmaraci olunca 1 tane olmasının bir önemi olmuyor :)

w4nted w4nted WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 647
  • Beğeniler 42 / 100
  • Ticaret 53, (%98)
Hocam iş fatura ödeme sistemine gelince bana geleceksin bu konuda sektörün en tecrübelilerinden biri haline geldim müşterimin biri sayesinde istersen skype adresim w4nted@hotmail.com.tr ekle yardımcı olayım

Premer Premer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Haber Müdürü
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
mesela ben diyanet kelimesinde diyanet'e yaklaştım.

http://www.dinihaberler.com/

muratsahin muratsahin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba ,öncelikle bildiğim kadarıyla anlatacağım eksiklerim olursa affola.
Hocam öncelikle içeriğinizin özgün ve düzenli olarak eklenmesi gerekli.Yani birkaç ay boyunca içerik girin ve 1 haftada üste çıkmak gibi bir amacınız olmasın.Bu iş uzun vadelidir.Baclink çalışması şu şekilde yapılmalı;ilgili sitelerden kalıcı linkler alın ve tanıtım yazısı şeklinde baclink almaya çalışın.Ücretsiz blog servislerini de kullanabilirsiniz.Mesela wordpress , blogger gibi.Bu bloglarda özgün makaleler yazarak uygun metinler içerisinde link verebilirsiniz.Ayrıca tumblr , pinterest gibi siteleri kesinlikle kullanın işe yarıyor.Facebook , twitter gibi sitelerde hesaplar oluşturun ama alddatıcı değil gerçek sayfalar oluşturup düzenli paylaşımlar yapın ve prolinizde sitenizin linkini paylaşın.
Bol ve özgün içerik , düzenli paylaşımlar , benzer sitelerden alınan backlinkler sizi mutlaka iyi bir konuma taşır.
İyi çalışmalar

xclever xclever WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek arazi
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 43 / 54
  • Ticaret 12, (%100)
Keşke benim de böyle bir rakibim olsa sitenin adresini bayiliklistesi.com şeklinde düzeltirsen backlink gitmez adama + wmaracindan bol bol organik hit gidiyor şimdi...

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Site içeriğinde bol bol içerik paylaşarak siteyi güncel tutmaya devam edin. Türkçe alt yapıya sahip sitelerden footer link alın. Bunun yanı sıra paravan bloglar açarak besleme tekniği uygulayın. En son ise tanıtım yazıları ile eşitlik değere sabit olması açısından sosyal medya teknikleri kullanın.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al