Çünkü hala yolun başındayız bana göre... Neden mi?

Hala web dünyasının önemini bilmeyen, anlatıldığı halde ciddiyetini kavrayamayan, maddi kazanç anlamında çok önemli ve etkili bir alan olmakla birlikte bu alanda gün geçtikçe daha çeşitli imkanlar sunacağını keşfedemeyen akranlarımızla dolu çevremiz...

Öncelikle beni bu işlerde gazlayan, işin püf noktalarını öğreten Aleejhoan adlı arkadaşıma çok minnettar olduğumu belirtmek isterim. Onun sayesinde gelir düzeyimin çapına kıyasla ek gelir diye nitelendirebileceğim kazançlar elde ettim ve ediyorum. Yani bu işlerde doğru, kaliteli ve dürüst insanlara rastlamak ayrıca bir şans...

Çok samimi olduğum 3-5 arkadaşım vardır. Zaman zaman konuşurum onlarla... Hepimizin de ek gelir elde etmenin yolları konusunda bir düşüncesi bir arayışı vardır. Bu işlere girdikten bir süre sonra kendilerine web dünyasında kazanç elde edilebileceğini ve bunu bir ölçüde gerçekleştirdiğimi anlattım. Peki tepkileri nasıldı? Arkadaşlarım ya bana inanmıyordu ya da çok ütopik bir şey yapıyormuşum gibi "yaa iyiymiş valla" deyip kestirip atıyorlardı.

Demem o ki web dünyası daha yeni başladı! Hala ek gelir arayanlar için en ama en güzel alanlardan biri ve bana göre hep öyle kalacak...