wmaraci reklam

Seo Kandırmacası

39 Mesajlar 4.957 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

orknark orknark İzmir Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Reklam Ajansı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 66 / 151
  • Ticaret 2, (%100)
bazı kelimelerde arkadaşın dediği doğru olabilir tabi lafım yok benim yerel bi sitede seoya dokunmadan ilk ıra görmüşlüğüm var 2 ay içinde :D ama işte rekabet olunca backlinke bitmiyo olay

wmaraci
reklam

yelkovan yelkovan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Ziraat Mühendisi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 417
  • Beğeniler 65 / 65
  • Ticaret 14, (%100)
Nedeni basit aslında, bizde herkes websitesi işine girince bir SEO pazarı doğdu, neden çünkü temeli bilmeyen kişilerle başlıyor, Az önce yazı okudum Webmaster Tools'a kayıt için şu mu gerekli bu mu lazım diyen birilerini... Tabiki yeni kişiler bu işe kalkışacak ancak öğrenmeden işi para kazanmanın derdine düşmeyin lütfen. Bir ton para saçıyorsunuz etrafa google da 1.numara olmak için, paranıza yazık.

Bu arada yurt dışında yok mu SEO pazarı? var tabiki fazlaca, ancak bu şekilde değil, Günde yüzlerce site satılmıyor, yaygın webmaster sitelerini takip edin, site satış bölümü çok eski verilerdir emin olun.

devrimedia devrimedia WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Master & Grafiker
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 868
  • Beğeniler 146 / 251
  • Ticaret 5, (%100)

madalyon adlı üyeden alıntı

mesela sitenin anasayfasına bakarsın böyle kravatli adamlar koymalar falan filan sanki SEO bir sırda bir bunlar biliyor. zaten 10 adet haber sitesine yazı yazıp dofollow link alınca ve site 8 aylık yada daha büyükse rahat rahat çok iyi yere geliyor. her olayda kandırıkcıyız arkadaş ya. seo denilen olay kaliteli backlinkten ve çok basit iç düzenlemelerden öte değildir seo ya takılmayın.

Kravat ceket kombinesi nedense direk aklıma megaholdingi getiriyor :D
Seo cularda aynı yolda ilerliyor :)
Ha bide tabi iddaa analizcileri var :D

Wp Kurulum♥Wp Optimize♥Wp Seo Çalışması♥Wp Tema Kurulum♥Android Webview Uygulama♥Grafik Tasarım

rapcrown rapcrown WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Php Developer
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 117
  • Beğeniler 5 / 32
  • Ticaret 3, (%100)
Madem bu kadar kolay geliyor sizlere 10 haber sitesinden link alıp 1. sıraya çıkıyor diyorsunuz neden kendiniz 10 haber sitesinden link alıp 1. sıraya gelmiyorsunuz ?İnsanları eleştirmek kolaydır önemli olan o işi yapabilmekte.
Hermes

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

narinhosting narinhosting narinhosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** N**
  • Mesajlar 1390
  • Beğeniler 217 / 455
  • Ticaret 15, (%93)
Seo bir meslek olabilir ancak bu mesleğide herkes yapabilir.
Aslına bakarsanız Seo bir sanattır.Nasıl ki bir insan eline fırçasını alıp kendini geliştirerek ressam olma yolunda ilerliyorsa (örnekler çoğaltılabilir) Seo alanında çalışan insanlarda bu alanda elbette ki uzman olabilir.

Seo yaptırmak için gerekli midir ?

Seo = Sabır

Evet Seo sabırdır.Şu evrende hiçbirşey ol dedik mi olmadığı gibi sitelerde çık dedik mi 1.sayfa veya 1.sıraya çıkamıyor.O yüzden satılan Seo paketlerinden alanlar bir manada Sabır almış oluyor.Yani demek istediğim şudur ki önüne hazır bir sistem sunuluyor ve bir yapboz misali parçalar yerine yerleştiriliyor.(Bu ne demek ? >> Yani satan kişi kendi sistemini oturtmuş ve sizin websitenizi ilgili yerlere ekliyor) Bu kişininde hakkını yememek lazım sonuçta iki tarafta çabalıyor.

Herkes Seo yapabilir mi veya herkes Seo uzmanı olabilir mi ?

Seo uygulayabilmeniz için Akademik bilgilerle donatılmanıza,herhangi teorik sınavlara tabi tutulmanıza gerek yok.Seo zaten deneme yanılma yöntemidir.Denersiniz olmaz birdaha denersiniz yine olmaz.En sonunda bazı eksikleri görürsünüz.Hani demiştik ya yapboz işte o eksik parçayı tamamlarsınız ve faydasını görürsünüz.Kısacası herkes Seo bilgisine sahip olabilir.Seo uzmanı bence çok geniş bir kavram.
Bu kısım biraz eleştirili olacak ancak elinde PR4+5+ üstü 5-10 sitesi bulunan kişiler tanıtım yazısı + backlink ve sosyal imlemeler ile Seo uzmanı oldum sanıyorlar."Seo Uzman"lığının genişliğide burada başlıyor.Bilgi sınırsızdır o yüzden bazı kalıp bilgileri öğrenerek bireyler kendilerini uzman sanmamalılar.

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Seo danışmanı diye bir meslek yoktur. Adam zaten web sitesi, web tasarım vb. işlerle uğraşırken günümüzün SEO çalkantısından faydalanarak bilmeyenleri kandırır olay bu. Ben kaç tane site açtım hiçbir tane seo danışmanıyla çalışmadım veya seo için özel şeyler yapmadım. Gerekli olan ufak tefek şeyleri yaptım. Siteler google'da olması gerektiği yerde.

ozerkocmus ozerkocmus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek IT
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 10 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
seo ayrı birşey backlink almak farklı bir şey, burada iş yapanların çoğu backlink satan arkadaşlar, seo yu sadece backlink paketi almak olarak görürsen yanılırsın.

narinhosting narinhosting narinhosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** N**
  • Mesajlar 1390
  • Beğeniler 217 / 455
  • Ticaret 15, (%93)

serras62 adlı üyeden alıntı

Seo danışmanı diye bir meslek yoktur. Adam zaten web sitesi, web tasarım vb. işlerle uğraşırken günümüzün SEO çalkantısından faydalanarak bilmeyenleri kandırır olay bu. Ben kaç tane site açtım hiçbir tane seo danışmanıyla çalışmadım veya seo için özel şeyler yapmadım. Gerekli olan ufak tefek şeyleri yaptım. Siteler google'da olması gerektiği yerde.

Seo artık sektöre dönüşmüştür.Piyasası olan herşeyin mesleğide mevcuttur

UcuzSeoHosting UcuzSeoHosting Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 2 / 29
  • Ticaret 5, (%100)
yazılanları okuyorumda :) size ilk bas seo sadece backlink almaksa ufak duzenlemeseyse bunu diyen arkadasslarayıllıksite vericem ve yapsınlar bilgilerini görmekisterim bakın ben 8 yıldır seo işindeyim 14 yıldır webtasarım yazılım işindeyim ünlü bir çok siteye imza attım kendime ait musterilerime ait ve sunu diyim yabancılar google ip satıyorlar arastırırsanız ve sadece fiyatlara bakın faydası varmı bin kat var siz seo sem nedir bi ögrenin mantık derecesini öğrenin bence bu işlere yorum yapın bilmiyorsanızda öğretelim bi destek bölumu acıp 250 askın siteler var askın seoda ilk sayfa ilk sırada olanlar ve en az arama kelimesinin bile 10 milyon araması var ve siz derseniz backlinkden oturu seo ufak duzenlemeden oturu artık anlatıcak birşey yok cunku kafanız almıycaktır hocam ozman biz işi bırakalım ne seo hostingler ipler backlinkler duzenlemeler ve kodlamaları yazmayalım :) siteler bir olsun merak ediyorum bunu edebiliyorsanız beni buyuk bi işten masrafdan kurtarırsınız :) iyi forumlar

madalyon madalyon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 618
  • Beğeniler 52 / 142
  • Ticaret 0, (%0)

terzi312 adlı üyeden alıntı

SEO üzerine başarısı olmayanların açtığı sansasyonel konulardan biri daha.
"Sakız çiğnemek orucu bozar mı?" minvalinde sadece kuru gürültü yapacak katma değeri 0 olan dikkat çekme girişimi.

Daha verdiğin örnek bile konuya zerre kadar paralel değilken bilgi sahibi olmadığın konuya yorum yapman komik.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al