freelance iş ilanları

Seoculardan Öneriler

3 Mesajlar 748 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

orknark orknark İzmir Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Reklam Ajansı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 66 / 151
  • Ticaret 2, (%100)
Şimdi 1-2 aylık bir sitem var şuan imzamdaki tema sitesi. arama hacimleri tahmin ettiğiniz üzere çok çok fazla tabi rekabette içerik bazlı aramalarda ilk sayfaları görmeye başladım ama hitler 30 40 tekil arasında . Varmıdır öneriler birşeyler yoast seo kullanıyorum. Free wordpress themes , free blogger templates gibi kelimelere backlink alıyorum birde ara ara themes falan gibi kelimelere ana sayfayı linkliyorum.

Hit arttırmak için önerileriniz varmı ( not yoast seoda genelde çoğu yazı yeşil ( yani iyi ) olarak gözüküyor h1 h2 dengesi keyword oranı makale uzunlugu falan iyi genel olarak

Ek Olarak: Site : http://www.3un5i.com

wmaraci
reklam

umuterdal umuterdal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO & Web Dev.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 41 / 128
  • Ticaret 8, (%100)
yoastı kullanmıyorum kendi sitelerimde tavsiyem all in one seo kullanın. Kodlamasını seo analiz araçlarını kullanarak düzeltin sitede çok hata var. Çok fazla link çıkışı var. Az ve öz olacak şekilde anahtar kelime girin. Site içi kelime yoğunluğunu anahtar kelimelerinize odaklayın. başlık ve açıklamayıda önemli kelimelerinizin yoğunluğu fazla olacak şekilde ayarlayın. Basitlerinden bahsediyorum sitenizde çok şey eksik ve hatalı bence çok çok daha iyi yerde olabilirsiniz. Önce sitenizi seoya göre düzenleyin sonra içerik girersiniz kolay gelsin.
orknark

kişi bu mesajı beğendi.

orknark orknark İzmir Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Reklam Ajansı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 66 / 151
  • Ticaret 2, (%100)
link çıkışı mecbur tema demo ve download linkleri ama diğer dediklerinizle ilgileneyim biraz daha saolun cevap için

Ek Olarak:

umuterdal adlı üyeden alıntı

yoastı kullanmıyorum kendi sitelerimde tavsiyem all in one seo kullanın. Kodlamasını seo analiz araçlarını kullanarak düzeltin sitede çok hata var. Çok fazla link çıkışı var. Az ve öz olacak şekilde anahtar kelime girin. Site içi kelime yoğunluğunu anahtar kelimelerinize odaklayın. başlık ve açıklamayıda önemli kelimelerinizin yoğunluğu fazla olacak şekilde ayarlayın. Basitlerinden bahsediyorum sitenizde çok şey eksik ve hatalı bence çok çok daha iyi yerde olabilirsiniz. Önce sitenizi seoya göre düzenleyin sonra içerik girersiniz kolay gelsin.

Ne gibi hatalar var hocam bir 2 söylermisiniz a hrefsten bi tag çakışması gösteri katagori sayfalarında sayfa 1 ile sayfa 2 aynı meta tag diye hata veriyor nedenini bilmediğim bir şekilde.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al