Caesar adlı üyeden alıntı

İmleme sitesi zarar vermez nasıl okuyorsunuz yada zekanızda problem mi var ben kullanmıyorum diyorum.

Nedeninide anlattım antiseoyu önlemek için. İsteyen kullanabilir. Ben seoculuk hizmeti falan vermiyorum.

Hayırdır siz veriyormusunuz başamadıklarınızı başkaları başarıyor diye işinize taş koyduğumu falan mı sanıyorsunuz.

Ama rahat olun BEN SEO HİZMETİ vermiyorum.

Al işte kanıtlarıyla 4 günlük site.

Önce bir artistçe atladın herşeyi biliyormuş edasıyla adwords dedin 2. resmide koydum öylece kaldın.

Şimdide eski mesajlarımı mı kurcalıyorsun.

Yine diyorum önce okumasını öğren. Yada seocuyum diyen ama birşey bilmeyen adamlardansan korkma ben kimseye hizmet vermiyorum kendimden başka.

İşine falan taş koymam.

Bende hizmet vermiyorum.Yok yani artık insanlar pr9 link satmak için başlık açmak yerine birbirinden şatafatlı hit almış sitelerin linkimi böyle Başlıklar Altın'da paylaşarak dikkat çekiyorlar.
Sektörünüz nedir ne kadar hit alıyorsunuz bilmem ama yeni açılmış bir siteye direk pr9 spam demektir.Ha adult kasıyorsanız bilemem.

Mobil de olmasam ağzının payını daha iyi verirdim de neyse

Biri gelir yorum botu yazdım hitin belini kırdım der.diğeri pr9 Un Gücünü Göreceksiniz Tarzı Paylaşım yapar.
Daha *** da neden banlandığına gelmedim.Ordanda bit yeniği çıkarda şuan müsait Değilim