terzi312 adlı üyeden alıntı

Mobildeyim göremiyorum detaylı ama ilk günden bu kadar hit almak imkansız.
Pr9 ile alakalı olamaz.
Bi kere yeni açılmış bi siteye pr9 alındığını da ilk defa sizden duyuyorum.

Caesar adlı üyeden alıntı

Yaw hala bilmediğin şeyler hakkında yorumlar yapiyorsun adult mu kasıyormuşum. Hayır adult kasmıyorum seni inandırmak zorunda değilim.

Elimde pr9 site yok. googleye link satışı pr9 yazınca elbet satan bulursun ve site hoşuna giderse alırsın.

Ben şu forumda yada *** da kimseye bişey satmadım sadece alırım.

Kimseyede seoculuk hizmeti vermem banane. Her koyun kendi bacağından asılır. Ama herşeyi bildiğini sanan zihniyetsiniz ya yok o olmaz bu olmaz.

Olur bal gibide olur. Spam falan da değil.

Pr 9 site sahibi adam 2. sitesi açtığı gün sitesine link verir nerde görülmüş spama düştüğü. Alırsan 15 tane link spam olur.

Konunla alakasız link alırsın spama düşersin oda kesin değil.

Video sitesiysen açıldığın ilk dakka git pr9 video sitesinden al bakalım backlink spama mı düşüyorsun ne oluyorsun gör.

Yaşın 20 tecrüben ne kadar kaç sene yada? Ben senelerdir site yaparım hiç bir zaman birşeye imkansız diyemedim ki her geçen gün gördüklerim karşısında şaşırıyorum.

Sen daha o kadar yenisin ki gelmiş sanki googleyi yaratmışcasına "KESİNLİKLE" cümlesini kullanabiliyorsun. Yazılanı okumadan "ADWORD" yazıp gidiyorsun, baktığın resmi okuma kabiliyetin yok ama sanki muhteşem seocu edasındasın.

Bide hemen altıma yazıpda quote yapma pls zaten benden başkası yok bana yazmış olacaksın her mesajı alıntılamayın.

Herşeyi bildiğini sanan hiçbirşey bilmiyordur.
Insan bilgilendikçe aslında ne kadar az şey bildiğinin farkına varır ve aslında hiçbirşey bilmiyormuşum der.
Evet ben yorumumu yaptım doğrusuyla yanlışıula.Sen kalkıp yok ben trde 4 deydim, yok gÜnlük bilmem kaç milyon hitin vardı bana bişey öğretme ben herşeyi biliyorum nidasıyla kükredin.

Dün imlemeyi savudun bugün herkesin link koyduğu alanlar olduğu için yapılmaması gerektiğini savundun.
Tamam sen "herşeyi" biliyorsun😘