wmaraci reklam
lidertakipci

Şii Liderden Türkiye'ye Küstah Tehdit

8 Mesajlar 985 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

fersev fersev Keyfekeder Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek memur
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 401
  • Beğeniler 92 / 62
  • Ticaret 23, (%100)
Şii Lider Mukteda El Sadr’dan Türkiye’ye Küstah Tehdit

Irak Şii lider Musteda El Sadr dün yapılan Cuma Namazı hutbesinde seslenirken ” Türk işgali kapıda. Bazı gruplar buna karşı hem askeri hem de başka yollarla savaşıyor. Bu gruplar eğer görevlerini yapamazsa müdahaleye hazırız” tehdidinde bulundu. Ülkesi yabancılar tarafından işgal edilirken ortalarda görünmeyen şii lider Cuma hutbesini bu konuya ayırdı.

Ülkenin farklı yerlerinde de Musul’da bulunan Türkiye’nin Musul’a Türk askeri göndermesini protesto eden farklı protestoların yapıldığı görüldü. Ayrıca Şii liderlerin başını çektiği bir grup meclis çalışanları da Türk mallarını boykot ettikleri belirtiliyor.

Kaynak Siyasi Haberler

site alımı yapılır.
wmaraci
reklam

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)
Adamların ülkesine izinsiz asker gönderiyoruz, bana hiçte küstahça gelmedi. Yarın başka bir ülke bizim ülkemize asker gönderse pkklıları eğitmek için. Biz de seyretmeyiz herhalde.
TheLacivert EkipNetwork AlperenAtasever

kişi bu mesajı beğendi.

metin2bloguns metin2bloguns Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad B** Z**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 41 / 42
  • Ticaret 11, (%73)

MertBalci adlı üyeden alıntı

Adamların ülkesine izinsiz asker gönderiyoruz, bana hiçte küstahça gelmedi. Yarın başka bir ülke bizim ülkemize asker gönderse pkklıları eğitmek için. Biz de seyretmeyiz herhalde.

Ne kadar dogru bilmiyorum ama Türkiye'nin bu işlemi rutin olarak yaptigi söyleniyor.İlk degilmis söylenene göre

• Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek memur
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 401
  • Beğeniler 92 / 62
  • Ticaret 23, (%100)

dostum kusura kalma alma bayağı bir absürt bir yorum yapmışsın. Boşuna demiyorlar bizde ağzı olan konuşuyor diye.

Şimdi teşbihde hata olmaz derler ama senin yaptığın benzetme biraz saçmalık olmuş. Türkiye sanki bir terör örgütünü eğitiyor muş da, onlarda burda pkk'yı eğitirse nolurmuş gibi saçma bir benzetme yapmışsın.

İlk önce olayın ne olduğunu anlarsak daha zekice yorumlarda bulunabiliriz. Bir kere Türk askeri izinsiz gitmedi. Türk askeri yaklaşık bir yıldır onların imzalı ve anlaşmalı sözleşmesi ile orada eğitim veriyor.

İkinci olarak yapılan sevkiyet öyle abartırldığı gibi bir sevkiyat türü değil. bunun açıklamalarını defalarca yaptılar. Peki bir yıldır ne oldu da şimdi sesleri çıktı.

Konu şu " Bir yıldır bizim giriş çıkışlarımızı radar sistemi ile rahat seyredebiliyorlardı, ancak Aselsal mühendislerinin yaptığı çalışmalar ile artık bizi bu girişte tespit edemediler. Bütün mızmızlanmalar bunlardan"

site alımı yapılır.
wmaraci
wmaraci

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)

fersev adlı üyeden alıntı

dostum kusura kalma alma bayağı bir absürt bir yorum yapmışsın. Boşuna demiyorlar bizde ağzı olan konuşuyor diye.

Şimdi teşbihde hata olmaz derler ama senin yaptığın benzetme biraz saçmalık olmuş. Türkiye sanki bir terör örgütünü eğitiyor muş da, onlarda burda pkk'yı eğitirse nolurmuş gibi saçma bir benzetme yapmışsın.

İlk önce olayın ne olduğunu anlarsak daha zekice yorumlarda bulunabiliriz. Bir kere Türk askeri izinsiz gitmedi. Türk askeri yaklaşık bir yıldır onların imzalı ve anlaşmalı sözleşmesi ile orada eğitim veriyor.

İkinci olarak yapılan sevkiyet öyle abartırldığı gibi bir sevkiyat türü değil. bunun açıklamalarını defalarca yaptılar. Peki bir yıldır ne oldu da şimdi sesleri çıktı.

Konu şu " Bir yıldır bizim giriş çıkışlarımızı radar sistemi ile rahat seyredebiliyorlardı, ancak Aselsal mühendislerinin yaptığı çalışmalar ile artık bizi bu girişte tespit edemediler. Bütün mızmızlanmalar bunlardan"

Ben yorumumda bir absürtlük görmüyorum. Bize göre terör örgütü olmaması başkalarına göre de aynı anlamda olmaya bilir. YPG ve PKK da bir çok ülkeye göre terör örgütü değildir. Empati yapmak gerekiyor. Sonuçta adamların torağında askerlerimiz var ve ülkenin dini lideri sizleri istemiyoruz diyor. Bun da diretmenin mantığı nedir?
SrcnAkty EkipNetwork

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek memur
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 401
  • Beğeniler 92 / 62
  • Ticaret 23, (%100)

Ben yorumumda bir absürtlük görmüyorum. Bize göre terör örgütü olmaması başkalarına göre de aynı anlamda olmaya bilir. YPG ve PKK da bir çok ülkeye göre terör örgütü değildir. Empati yapmak gerekiyor. Sonuçta adamların torağında askerlerimiz var ve ülkenin dini lideri sizleri istemiyoruz diyor. Bun da diretmenin mantığı nedir?

ne diyelim kardeşim herkesin dürbünle bakışı farklı, bu da senin görüşün.

Bazıları konuya bu şekilde bakıyor da bende öyle zannettim.

site alımı yapılır.

EkipNetwork EkipNetwork akacak para hesapta durmaz Platin Üye
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad H** M**
  • Mesajlar 1268
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 170, (%100)
kardeşim ırak'ta doğuya asker göndersin bakalım tepkin ne olacak adamlar biraz sert tehdit etmiş olabilir ama onların açısından bakmak lazım. Biliyorsun ki musul misak-ı milli sınırları içerisindeydi demek ki Türkiye'nin burayı alacaklarından korkuyorlar ki böyle çıkışıyorlar...

Caesar Caesar ich bin /root Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)
Cahillliğin en kötü yanı, cahil olduğunu bilmeyip karşındakini cahillikle körlükle suçlamaktır. Cahillik denen uyuşturucunun ne yazıkki high kafası bu oluyor.

Soğuk su ile yıkansan da, kan şekerini artırsanda kafası gitmiyor. Aydınlanamazsa ölene kadar kalıyor işte.

>/dev/null 2>&1
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al