Ben çekiliş duyurma sitesi yapmayı planlamıştım. Kullanışlı bir script veya wordpress üzerine güzel bir tema ve kendi yazdıracağım bir çekiliş yapma aracı gibi şeyler ekleyecektim. Ülkede bu işin kurtları var yani sürekli çekilişlere katılarak ödül toplayan insanlar. Reelde veya nette hiç fark etmez.

Bu sitede yayınlanacak konuları forumlardan ve bloglardan takip ederek kendi sitem üzerinde duyuracaktım. Hatta ilgimi çeken olursa kendim de katılacaktım. Kitap bloglarında her gün sayısız çekiliş yapılıyor, büyük firmalar bilgisayar, ps4 gibi pahalı teknolojik ürünler dağıtıyor. İçerik sıkıntısı çektirmeyecek bir sistem. Daima sitede yayınlanacak bir şeyler olacak.

Senin düşündüğün sistem uzun vadede gelir getirebilir ancak benim düşündüğüm sistem kurulduğu andan itibaren kazandırmaya başlayacaktır. Sadece özverili bir çalışma ister. Yani çekiliş yazısını kendin yazabilmeli, uygun görseller hazırlamalı ve sosyal medyayı etkin kullanabilmelisin.

Bu sistemin detayları tartışılabilir tabii. Üyelik, paralı içerik ekletme, forum v.b.