AKDNZ adlı üyeden alıntı

Domaini sorunsuz sıkıntısız alabilirsiniz. Daha önce kampanyadan faydalandığınız tespit edilirse domaini kapatırlar. Bu yüzden satın alımda aynı kartı kullanmamaya özen gösterin. Kimlik doğrulamasını herkesten istemiyorlar fakat şüphelenirlerse istiyorlar. 2 Hafta önce kendi adıma açtığım ve kendi adıma olan karttan ödemesini yaptığım domaine ihtar göndermişler ve farketmemişim birde gördüm ki domain kapanmış. Hesabım askıya alınmış. Kimlik gönderdim yetersiz diye cevap verdiler. Sonra bende ingilizce olarak ağzıma geleni yazdım, siteme zarar verdiklerini diğer hesabımda bulunan 20den fazla domaini taşıyacağımı vs. hesabımı açtılar bu sürede domainin ücretinide kartıma iade etmişlerdi. Benden sepetime gitmemi ve oradaki 2.19 TL lik ödemeyi yeniden yapmamı söylediler. Ödeme sonrası mail gönderdim tekrar ve domaini tekrar panelime eklediler.

Daha önce hiç alışverişim olmadı bu firmadan hep duyardım ama güvenemezdim şimdi işim düşünce soruyum dedim siparişi veriyorum bakalım neler olacak saol hocam yorum için :)